رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

• 0
ebisat

درج مقاله یا ثبت وبلاگ

سوال

با سلام

من اپن کارت 3 استفاده می کنم

-آیا درج مقاله تو اپن کارت امکانپذیر هست؟ (نمیخوام فایل دانلودی PDF بذارم و می خوام محتوا تو سایتم قرار بگیره)

-برای ثبت وبلاگ به دامنه همون سایتم ارتباطی به اپن کارت داره؟ و چطور میشه وبلاگ رو ساخت؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

کاربر گرامی همان طور که در تاپیک قبل تر گفته بودم میتوانید نسخه انگلیسی و رایگان ماژول وبلاگ را از سایت اپن کارت اصلی دانلود نمایید

Blog Module

Blog system for OpenCart - Easy Blog Simple

TLT Blog: Blogs and Information Extension for Opencart

این ماژول های وبلاگ به صورت انگلیسی و تاریخ میلادی می باشد اگر خواستید ماژول ها ترجمه فارسی بشود و تاریخ شمسی بر روی ماژول اعمال شود میتوانید از طریق پشتیبانی انجمن درخواست دهید تا هزینه تغییرات در ماژول انتخابی شما محاسبه و به شما اطلاع داده شود

• مثبت 1

لینک به ارسال
  • 0

کاربر گرامی

ماژول های وبلاگ برای اپن کارت نسخه ۳ هم به صورت رایگان و تجاری موجود می‌باشد

در همان سایت خودتان میتوانید از وبلاگ استفاده نمایید

در سایت اصلی اپن کارت میتوانید نسخه‌های مختلف را مشاهده نمایید

اگر نسخه‌ی فارسی و تجاری را خواستید می توانید در انجمن اپن کارت پارسی سفارش دهید

• مثبت 1

لینک به ارسال
  • 0

ممنون از پاسخگویی

میشه سوال اولی رو هم جواب بدین؟

مثلا یه منو به سایت اضافه کنم (مثل منو دسته بندی های فروشگاه سایت) به نام «مقالات آموزشی» و توی این منو عنوان آموزشها رو بذارم تا وقتی کاربر روش کلیک کرد محتوای آموزشی براش باز شه..

یا فقط با ساخت وبلاگ میتونم مقاله و محتوا بذارم؟؟

لینک به ارسال
  • 0

این مورد را میتوان بدون وبلاگ هم انجام داد ولی خیلی مشکل خواهید داشت

بهتر است با ماژول وبلاگ مقالات و مطالب آموزشی خود را قرار دهید

اکثر ماژول های وبلاگ وقتی نصب می‌شوند در منوی اصلی سایت منوی وبلاگ را ایجاد می‌کنند

• مثبت 1
  • لایک 1

لینک به ارسال
  • 0

سلام

لطفا اگه میشه به زبان ساده راهنمایی کنین چطوری وبلاگی ساده و رایگان برای گذاشتن چند تا مقاله درست کنم؟ برای نسخه 3.0.2.0

ممنون میشم ساده راهنمایی کنید تا انجامش بدم چون خودم نتونسم برای این نسخه چیزی پیدا کنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات و سیاست سایت سیاست حریم خصوصی را بپذیرید شرایط استفاده.