رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

• 0
Reza Hosseinzadeh

تعریف قیمت برای محصول با رنگ های مختلف

سوال

سلام دوستان

من برای فروشگاهم میخام این کار رو انجام بدم

یک گوشی مثلا آیفون رو بذارم وقتی وارد صفحه محصول میشه کاربر با یک دکمه رادیویی رنگ آیفون رو انتخاب کنه و قیمت محصول با اون رنگ خاص نمایش داده بشه 

از چه افزونه ای باید استفاده کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 1

اگر مشابه با همین تصویر در نظر دارید نیاز به پلاگین تجاری هست که 20$ قیمت دارد. که فعلا با قیمت فعلی ارز سفارش ارزی انجام نمیشود

https://goo.gl/uzzMUj

• مثبت 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال
  • 0

فیلد هایی که نیاز دارید در بخش گزینه ها اضافه کرده و سپس به سراغ محصول خود بروید و فیلد های لازمه را اضافه کنید این عمل هم به صورت تکمیل خودکار هست

ضمنا بخش مشکلات باید سوال کرد نه بخش پوسته !!!

• دوست داشتن 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال
  • 0

ممنون از جواب شما و عذر خواهی به علت طرح نابجای سوال

گزینه ها  رو امتحان کردم نشد

میدونید منظورم اینه که 

مشتری آیفون ۱۰ رو انتخاب میکنه و وقتی وارد صفحه آیفون ۱۰ شد میتونه انتخاب کنه چه رنگی رو میخاد و همزمان با انتخاب قیمت کالا هم تغییر کنه

گزینه ها قیمت رو عوض نمیکنن در صفحه فقط در جمع کل به قیمت محصول اضافه میشن

لینک به ارسال
  • 0

ابتدا یک فیلد رنگ تعریف کنید و رنگ های مد نظر خودتون رو در بخش خصوصیات اضافه کنید سپس به سراغ بخش گزینه ها رفته و فیلد رنگ را فراخوانی کنید اگر نیاز دارید قیمت رنگ بیشتر شود باید اختلاف قیمت را با قیمت اصلی جمع کنید و اگر کاهش داره باید کم کنید

• خوشحال 1
  • لایک 1

لینک به ارسال
  • 0

سلام دوستان

من برای فروشگاهم میخام این کار رو انجام بدم

یک گوشی مثلا آیفون رو بذارم وقتی وارد صفحه محصول میشه کاربر با یک دکمه رادیویی رنگ آیفون رو انتخاب کنه و قیمت محصول با اون رنگ خاص نمایش داده بشه 

از چه افزونه ای باید استفاده کنم؟

میدونید منظورم اینه که 

مشتری آیفون ۱۰ رو انتخاب میکنه و وقتی وارد صفحه آیفون ۱۰ شد میتونه انتخاب کنه چه رنگی رو میخاد و همزمان با انتخاب قیمت کالا هم تغییر کنه

گزینه ها قیمت رو عوض نمیکنن در صفحه، فقط در جمع کل به قیمت محصول اضافه میشن

مثل سایت دی جی کالا

این مشکل رو دو نفر از مدیران جواب دادند در بخش دیگر سایت ولی با گزینه ها نمیشه این کار رو دقیقا انجام داد

اگر ماژولی برای این کار هست ممنون میشم کمک کنید.

برای بهتر رسوندن منظور عکس هم پیوست کردم

Screen Shot 2018-04-10 at 12.21.52 PM.png

Screen Shot 2018-04-10 at 12.22.01 PM.png

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات و سیاست سایت سیاست حریم خصوصی را بپذیرید شرایط استفاده.