رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

• 0
print chi

گزینه ها اپن کارت

سوال

سلام من اپن کارت Version 2.3.0.2 دارم مشکلی که دارم محصولات من خیلی زیاد گزینه دارند و بعضی مواقع گزینه تو گزینه میشوند ما با Parent option value خیلی از موارد رو حل کردیم ولی الان باز هم برای ایجاد محصول جدید و گزینه ها محصول جدید به مشکل خوردیم که یا قیمت رو اشتباه میزنه یا وارد گزینه Parent option value مرتبط دیگری میشه ویا قیمت اضافه نمایش میده می خواستم بدون ایا میشه این مشکل رو حل کرد ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

سلام

چیزی که شما میگید به صورت پیش فرض در اپن کارت نیست چه ماژولی نصب کردین

• لایک 1

لینک به ارسال
  • 1

با اپن کارت خام از سایت اصلی مقایسه کنید

• لایک 1

لینک به ارسال
  • 1

کاربر گرامی چند سوال ساده:

1- چند محصول در سایت دارید؟ (سایت شما نوشته در حال تعمیر --- شما یک سایت فروش کارت هستید؟)

2- از قالب ژورنال استفاده می کنید ؟ ( نسخه لایسنس اصلی یا نسخه های نال شده )

3- چند گزینه در تعاریف دارید؟ (در تعاریف گزینه ها باید دقت شود و مواردی که گزینه های مشابه یا نزدیک به هم هستند نباید تکرار شود)

4- آیا جدیداً بروزرسانی اپن کارت انجام داده اید (در حالت که بروزرسانی اپن کارت انجام می دهید باید دقت داشته باشید مواردی همچون گزینه ها و ... تغییر نکند چون گزینه ها و .... که در سیستم قبلی خود تعریف کرده اید با ID  (شناسه) خاص هستند ممکن است در بروزرسانی دچار تغییرات شوند)

5- ماژول خاصی برای فراخوانی گزینه ها در بخش مدیریت محصولات استفاده کرده اید؟

• دوست داشتن 1
  • لایک 1

لینک به ارسال
  • 0
در 4 ساعت قبل، gh.m گفته است :

با اپن کارت خام از سایت اصلی مقایسه کنید

من اطلاعات زيادي ندارم ايا من برا توضيح بيشتر ميتونم مشكلم رو تلفني مطرح كنم ؟

اگر نه ميشه اين مشكل رو حل كرد؟ شدني هست؟

لینک به ارسال
  • 0

بصورت پیش فرض این گزینه در اپن کارت وجود نداره . فکر کنم ماژول Conditional Options رو شما نصب کردین و به احتمال زیاد مقدار گزینه هایی که انتخاب کردین یکیه چون این ماژول بصورت خیلی حرفه این این کار رو انجام میده. برای اطمینان بیشتر گزینه هاتون رو بررسی دقیقر انجام بدین

• تشکر 1
  • لایک 1

لینک به ارسال
  • 0
در در 9 اسفند 1396 در 02:32، Parsian گفته است :

بصورت پیش فرض این گزینه در اپن کارت وجود نداره . فکر کنم ماژول Conditional Options رو شما نصب کردین و به احتمال زیاد مقدار گزینه هایی که انتخاب کردین یکیه چون این ماژول بصورت خیلی حرفه این این کار رو انجام میده. برای اطمینان بیشتر گزینه هاتون رو بررسی دقیقر انجام بدین

گزینه های ایجاد شده برای خیلی از محصولات تکرار شده . تو بخش گزینه سایت می شود گزینه ایجاد کرد ولی یا قیمت اشتباه میزنه یا جایی که نباید نمایش داده بشه نمایش داده بشه نمایش میده یا گزینه نا مربوط خود به خود  اضافه می کنه. الان من چی کار میتونم انجام بدم من این مشکل باید حل کنم ؟  

در 23 ساعت قبل، print chi گفته است :

گزينه ها چك ميشه يكي نيست قربان

لینک به ارسال
  • 0

مرسی از پاسخ شما جواب براساس سوال شما  

۱.حدود ۲۰۰ محصول

۲.نال شده

۳.بسیار زیاد بیش از ۲۰۰ گزینه به اضای هر محصول

۴. خیر ورجن من Version 2.3.0.2

۵.بله Related / Dependent options 2.4.4 استفاده میکنم.

ممنونم بابت باسخگویی شما

لینک به ارسال
  • 0
در 3 ساعت قبل، print chi گفته است :

بسیار زیاد بیش از ۲۰۰ گزینه به ازای هر محصول

اولا که لازم نیست نقل قول بزنید بدون نقل قول هم پیام شما دیده میشه

دوما 200 فیلد به ازای هر محصول برای چی هست نمیشه که 200 فیلد برای هر محصول ایجاد بشه و توی خروجی اعمال بشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات این سایت را بپذیرید شرایط استفاده.