• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

Admin

گواهی رضایت از پشتیبانی

بنده هم به نوبه خود امیدوارم سال جدید سالی توام با موفقیت برای تک تک شما دوستان باشه

1- موسس سایت باعث شد تا بنده مجدداً در این سایت فعالیت کنم با اینکه مشغله های زندگی و کاری باعث شده بود تا کم کم مدیر بازنشسته بشم (با تشکر ویژه از ایشان)

2- مدیریت محترم انجمن لطفا قالب انجمن رو یکمی تغییر بدین (خب با این قالب خوبه ولی من با قالب قبلی که در نسخه IPB 3 بود بهتر بود البته می دانم برای نسخه IPS 4 قالب کم هستش)

3- امیدوارم در سال جدید کاربران این انجمن فعال تر از همیشه شوند.

4- یک بخش VIP ایجاد نمایید تا در آن آموزش های ویرایش قالب - ماژول و موارد دیگر برای کاربران VIP اختصاص یابد

با تشکر - موفق و موید باشید

3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، gh.m گفته است :

مدیریت محترم انجمن لطفا قالب انجمن رو یکمی تغییر بدین (خب با این قالب خوبه ولی من با قالب قبلی که در نسخه IPB 3 بود بهتر بود البته می دانم برای نسخه IPS 4 قالب کم هستش)

عرض سلام خدمت شما

منم جا داره از شما تشکر ویژه کنم که از ابتدا در تمام بخش ها علی رقم محدودیت زمانی که داشتید این مسئولیت رو پذیرفتین

در مورد تغییرات قالب جناب قوچی دوست گرامی بنده همانطوری که خودتون هم در اطلاع هستید برای بخش قالب ها و همینطور همین سیستم محدودیت ها زیاد هست علی رقم اینکه خودم هم جزو توسعه دهنده این سیستم هستم ولی تعداد پوسته ها به شدت کم هست همینطور به لطف بعضی از دوستان که اصلا سر در نمی اوردن اومدن از کل سیستم و محتوا کپی زدن . البته ما کلا از نسخه 3 استفاده نکردیم و مستقیم از 4 استفاده کردیم در هر حال عدم همکاری کاربران باعث کندی کار شده به گونه ای که قصد توسعه بخش مارکت رو داشتیم اما با این اوصاف معلوم نیست

در ۱ ساعت قبل، gh.m گفته است :

یک بخش VIP ایجاد نمایید تا در آن آموزش های ویرایش قالب - ماژول و موارد دیگر برای کاربران VIP اختصاص یابد

بخش VIP  بعد از نسخه 4.2 ایجاد خواهد شد تمام برنامه ها به صورت منسجم در اختیارتون قرار گذاشته خواهد شد.

2

لینک به ارسال

با سلام و وقت به خیر خدمت همه دوستان و مدیران

با آرزوی سال خوب و خوش برای همه دوستان توأم با موفقیت های روز افزون

تصور من این هست که تنها سایتی هستیم که به صورت واقعی پاسخ مشکلات همگی کاربران را در کوتاه‌ترین زمان می دهیم  و این امر به کمک دوستانی ممکن شد که بدون چشم داشت مالی خدمات را در اختیار کاربران قرار دادند از همین رو سایت اپن کارت با طعم پارسی در خصوص نحوه خدمات و سرعت پاسخ گویی مقام نخست را از دیدگاه اینجانب دارد.

در خصوص کاستی ها با در نظر گرفتن فشار کاری و زمان محدود امید به آن می رود با یکسری تغییرات اساسی در ارائه سرویس Vip برای مشتریان هم زمان پاسخ گویی این دوستان کاهش پیدا کند و هم دسترسی آنان برای دریافت فایل های این بخش باز شود.کاربران گرامی در نظر داشته باشید در این وب سایت هر ماژول ارائه شده مانند ماژول های در گاه بانکی و سایر موارد حتی خود قالب ارائه شده در نسخه های مختلف به همت دوست عزیز و گرامی ما حاصل ساعت ها تلاش مستمر ایشان می باشد بهای ناچیزی هم که در نظر گرفته شده است فقط بیانگر این می باشد که شما با دریافت این ماژول های بومی شده هم به سرعت و انگیزه مدیران نسبت به فعالیت بیشتر کمک می نمایید و هم از پشتیبانی ویژه این محصولات برخوردار می شوید.کلیه سرویس های ارائه شده در این وب سایت توسط افرادی میسر گشته است که در کار خود صاحب سبک و حرفه ای می باشند .

با خرید و حمایت از محصولات و خدمات سایت ما را یاری فرمایید

با تشکر از همه دوستان , مدیران و کاربران گرامی

2

لینک به ارسال

سال نو مبارک، به تیم مدیریت و سایر کاربران عزیز.

1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید