رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

• 0
meisam

مشکل هنگام ویرایش محصول در اپن کارت 2.3.0.2

سوال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام 
وقتی محصولی اضافه می کنم وقتی می خوام ویرایش کنم ارور زیر را می دهد ممنون میشم راهنمایی کنید

Warning: mysqli::query(): (21000/1242): Subquery returns more than 1 row in /home/*******/public_html/system/storage/modification/system/library/db/mysqli.php on line 25
Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Error: Subquery returns more than 1 row<br />Error No: 1242<br />SELECT DISTINCT *, (SELECT keyword FROM oc_url_alias WHERE query = 'product_id=46') AS keyword FROM oc_product p LEFT JOIN oc_product_description pd ON (p.product_id = pd.product_id) WHERE p.product_id = '46' AND pd.language_id = '1'' in /home/*****/public_html/system/storage/modification/system/library/db/mysqli.php:47 Stack trace: #0 /home/*****/public_html/system/library/db.php(16): DB\MySQLi->query('SELECT DISTINCT...', Array) #1 /home/*******/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_admin_model_catalog_product.php(351): DB->query('SELECT DISTINCT...') #2 [internal function]: ModelCatalogProduct->getProduct('46') #3 /home/*******/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_system_engine_loader.php(189): call_user_func_array(Array, Array) #4 [internal function]: Loader->{closure}(Array, Array) #5 /home/********/public_html/system/engine/proxy.php(25): call_use in /home/*******/public_html/system/storage/modification/system/library/db/mysqli.php on line 47

ویرایش شده توسط Monika.Jackson
از گزینه کد برای درج خطا استفاده کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 1
ارسال شده در (ویرایش شده)

هیچ کدوم درستش نکرد 

با افزونه AdminQuickEditPRO محصولات مرتبط را پاک کردم بعد یه کپی از محصول گرفتم کپی درست بود و میشد بری توی تنظیماتش و اون های که نمیشد را پاک کردم 

این راه حل من بود گفتم بگم یوقت مثل من کسی بود که نتونست درست کنه از این راه استفاده کنه :Untitled-6:

دوستان هرکس تلویزیون خواست بگه یه تخفیف ویژه براتون بدم ب پاس کمک هاتون فقط مدلی که می خواید را بگید

ویرایش شده توسط meisam

لینک به ارسال
  • 0

وی کمود نصب هست 

ckeditor 

extra_fields_in_product.ocmod

AdminQuickEditPRO

لینک به ارسال
  • 0

ماژول هاتون رو تمام غیر فعال کنید بعد دوباره چک کنید تک به تک

لینک به ارسال
  • 0

همه رو تست کردم 

مشکل از ماژول ها نبود 

اطلاعات و فیلد های محصول رو یکی یکی تست کردم تا قسمت محصولات مرتبط که گذاشتم به مشکل خورد و اررو بالایی را داد 

حالا چطوری این مشکل را حل کنم 

ممنون 

لینک به ارسال
  • 0

به مسیر زیر بروید و خط 189 رو پاک کنید

vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_system_engine_loader.php(189)

احتمالا ارور برطرف میشه . قبل از پاک کردن از فایل بک اپ بگیرید

لینک به ارسال
  • 0

با سلام 

ابتدا کش های خود را خالی کنید کش Vqmod خود را در روت اصلی پاک کنید بر روی تغییرات و اصلاحات نیز بروید 

پس از خالی کردن کش حتما بارگزاری مجدد نمایید در صورتی که مشکل شما حل نشد باید بدانید که دیتا بیس

شما مشکل پیدا کرده است می تواند به علت عدم پاسخ دهی در زمان مناسب از سمت هاست شما دیتا بیس شما 

با اشکال مواجه شده باشد

شما برای مدیریت سایت در خواست پشتیبانی ارسال فرمایید پس از بررسی مشکل در صورت امکان رفع آن به شما

اطلاع داده خواهد شد

موفق باشید :Untitled-3:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات و سیاست سایت سیاست حریم خصوصی را بپذیرید شرایط استفاده.