رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

پست های پیشنهاد شده

با سلام الان اوپن کارت نسخه 3 امده است و هنوز سایت شما روی 2 هست ؟!

چرا اینقدر پشتیبانی و بروز رسانی اوپن کارت پایین است

وردپرس سریع اپدیت می کنند

سوال دیگرم اینه چرا اوپن کارت مثل وردپرس اپدیت اتوماتیک نداره و اینقدر سخته بروز رسانی در اوپن کارت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر منظور شما اینه که چرا ما ورژن 3 رو نذاشتیم . اگر به سایت رسمی نگاهی کنید خواهید دید که ورژن ها پشت سر هم ریلیز شده.از دید شما که داخل بخش باگ تراکر و گیت هاب رو نمیبینید این سواله که چرا . اما از دید ما با توجه به مشکلات گزارش شده و همچنین نبود منابع کافی ورژن 3 به کار شما نمیاد

در 4 دقیقه قبل، blackafghan گفته است :

چرا اینقدر پشتیبانی و بروز رسانی اوپن کارت پایین است

اگر منظور شما اینه که ما پشتیبانیمون ضعیفه که شما تازه 1 ارسال دارید و هنوز ندید و اگر منظور شما سایت اصلی هست باید بگم هر سیستمی بنیان گذار ارشدش دوست داره به هر شیوه ای که مایله کار کنه این در کل سیستم های فروشگاهی صدق میکنه

در 6 دقیقه قبل، blackafghan گفته است :

سوال دیگرم اینه چرا اوپن کارت مثل وردپرس اپدیت اتوماتیک نداره و اینقدر سخته بروز رسانی در اوپن کارت

درستش اپن کارت هست نه اوپن کارت

به روز رسانی در شرایط مختلف فرق داره و بسته به جنس اسکریپته.میتونید نظرتون رو به مدیر opencart.com  بگید

• تشکر 1

لینک به ارسال

سلام

برا اومدن نسخه 3  فارسی  تاریخ دقیقی  هست ؟

ممنون

لینک به ارسال

درود

برنامه بر پایه 3.0.2 هست و لازم به ذکر است که همه چیز تقریبا تمام شده جز تقویم که این بار بر اساس روش های پیشین نیست و پیاده سازی کاملا جدید است

• تشکر 1

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، abalfazl گفته است :

سلام

سلام

چرا این لوگو شما این قدر بزرگ هست . لوگو رو به سایز کوچکتر تغییر بدهید تا سایز درست شود

• تشکر 1

لینک به ارسال

سلام

بابت ارائه ورژن جدید تشکر میکنم

فقط دو تا سوال

1 - با این ورژن میشه فروشگه راه اندازی کرد یاهنوز ماژولهای ضروریش نیومده ؟

2 -  من قالب خریدم و نسخه 2.3.0.2  استفاده میکنم میشه به این نسخه آپدیتش کنم یا نمیشه؟

ممنون

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، abalfazl گفته است :

با این ورژن میشه فروشگه راه اندازی کرد یاهنوز ماژولهای ضروریش نیومده ؟

برای ماژول های پرداخت به زودی تکمیل میشه

در 2 ساعت قبل، abalfazl گفته است :

من قالب خریدم و نسخه 2.3.0.2  استفاده میکنم میشه به این نسخه آپدیتش کنم یا نمیشه؟

اگر پوسته شما ورژن 3.0 رو داشته باشه باید دوباره تهیه کنید در غیر این صورت شدنی نیست

• تشکر 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات این سایت را بپذیرید شرایط استفاده.