رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

Borzoo

ایجاد زبانهای مختلف در ادمین

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت ادمین محترم و سایر دوستان

با استفاده از دانش دوستان، من هر روز بیشتر در اپن کارت عمیق تر فراگیری خودم رو ادامه میدم و از همه ممنونم.

به نظر من یک اشکالی در این بومی سازی اپن کارت وجود داره و اون هم این هست که راست چین و چپ چین مشکل داره، این به چه معناست؟ یعنی اینکه وقتی ما مثلا از زبان فارسی یا هر زبان دیگری که از راست شروع میشه استفاده میکنیم طبیعی هست که منوها باید از سمت راست تنظیم شده باشه

اما وقتی که به زبان انگلیسی یا هر زبان چپ چین دیگری وارد میشیم، چه در ادمین و چه در خود سایت قاعدتا همه چیز باید از چپ باشه.

مثلا فکر کنید اگر اولین ایتم از منوی ما خانه باشه و در زبان فارسی ما تنظیم کرده باشیم که کلمه خانه اولین ایتم منو در  صفحه اصلی باشه وقتی که زبان صفحه اصلی رو تبدیل به انگلیسی میکنیم ، Home رو باید به عنوان اولین ایتم در سمت چپ ببینیم. در حالیکه اینجور نیست.

من امیدوارم ادمین محترم این مطلب رو مد نظر قرار بدهند.

با احترام

برزو

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شما

در سری های پیشین اولویت زبان فارسی بوده و همین موضوع باعث اون مورد شده این مورد را در سری های بعدی توجه خواهیم کرد و اصلاح میکنیم

تشکر از شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات این سایت را بپذیرید شرایط استفاده.