رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

• 0
phoenix110

فارسی کردن قالب به صورت دستی

سوال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من قالب زیر رو دریافت کردم و فایل pav_ministore_quickstart.zip رو نصب کردم و ظاهر سایت دقیقا همون چیزی بود که من می خواستم ...

برای فارسی کردن تم ، دیشب فایل زیر را در مسیر زیر تغییر دادم ،

system\storage\cache\cache.language.1488684443

این خط رو تغییر داده بودم

{"en-gb":{"language_id":"1","name":"English","code":"en-gb","locale":"en_US.UTF-8,en_US,en-gb,english","image":"gb.png","directory":"english","sort_order":"1","status":"1"},"arabi":{"language_id":"2","name":"Arabic","code":"arabi","locale":"","image":"","directory":"","sort_order":"2","status":"1"}}

و فایل ها و فولدرهای فارسی را هم در فولدر زیر ریختم

\catalog\language

زبان سایتم درست شده بود ولی صبح دوباره عربی-انگلیسی شد

صبح اصلا فایلش پاک شده... ممنون میشم راهنمایی کنید؟

در ضمن فارسی ساز هم شکل سایت رو ریخت به هم ... میخوام شکل سایت حفظ بشه

ویرایش شده توسط gh.m
مدیریت کل: کاربر گرامی با نوشتن کلمات مناسب و زیبا نوشتن در تاپیک باعث میشه تا تاپیک شما خواناتر بشه. اصلاح شد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

این ارور رو وقتی داد خواستم در نصب سریع تم ( pav_ministore_quickstart.zip ) ، فایل opencart.sql را تغییر بدم ... البته فایل ها و فولدرهای فراسی رو هم اضافه کرده بودم

( ! ) Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' in D:\wamp64\www\test.co\system\library\db\mysqli.php on line 40
( ! ) Exception: Error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-- phpMyAdmin SQL Dump SET SQL_MODE = "NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO"' at line 1<br />Error No: 1064<br />-- phpMyAdmin SQL Dump SET SQL_MODE = "NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO"; in D:\wamp64\www\test.co\system\library\db\mysqli.php on line 40

ویرایش شده توسط gh.m
مدیریت کل: لطفا برای گذاشتن پیغام های خطا و کدهای برنامه نویسی از دکمه کد در وایشگر استفاده نمایید. اصلاح شد

لینک به ارسال
  • 0

درود

قبل از سوال کردن بهتر بود جستجو میکردید

نحوه راستچین کردن قالب

لینک فروشگاه رو قرار بدین تا بشه کمکتون کرد. لینک فروشگاه رو تو پنل کاربریتون به درستی بنویسید (اخطار اول)

ویرایش شده توسط Parsian™

لینک به ارسال
  • 0

راهش رو یافتم اگه خواستید اجازه بدید تا آپلود کنم .... عرض کردم هنوز روی لوکال هستش ... روی دومینم نریختم

مشکل راست چین کردن نیست.... قالب فوق زبان عربی و انگلیسی داره .... فارسی نداره

من فقط می خواستم فارسی رو اضافه کنم. همین.... ممنون از پاسختون

ویرایش شده توسط gh.m
مدیریت کل: کاربر گرامی با نوشتن کلمات مناسب و زیبا نوشتن در تاپیک باعث میشه تا تاپیک شما خواناتر بشه. اصلاح شد

لینک به ارسال
  • 0

کاربر گرامی

شما سه تا تاپیک گذاشته اید --- در تاپیک های خود چرا اینقدر اینتر می زنی و خطوط رو بیشتر میکنی ---- زیبا نوشتن در تاپیک ها باعث میشه خواناتر بشه --- هر سه تاپیک شما اصلاح شد

در خصوص زبان فارسی موارد آموزشی مختلفی در سایت موجود می باشد (لطفا جستجو کنید)

بهترین روش برای قالب های انگلیسی این گونه می باشد که شما بسته نصب سریع را نصب نمایید سپس پوشه زبان فارسی در بسته های اپن کارت پارسی (مطابق با نسخه فروشگاهی که نصب کرده اید) را در مسیرهای خود در فروشگاه قرار دهید ... سپس در بخش مدیریت زبان فارسی را اضافه نمایید

اگر در بخش مدیریت زبان فارسی منوها را مشکل داشتید باید فایلهای مربوط به ساختار استایل راست چین را در بسته اپن کارت پارسی در مسیر پوشه مدیریت خود انتقال دهید

موفق و موید باشید

لینک به ارسال
  • 0
در در 1395/12/16, 09:47:48، phoenix110 گفته است :

برای فارسی کردن تم ، دیشب فایل زیر را در مسیر زیر تغییر دادم ،

system\storage\cache\cache.language.1488684443

در در 1395/12/16, 09:47:48، phoenix110 گفته است :

بان سایتم درست شده بود ولی صبح دوباره عربی-انگلیسی شد

صبح اصلا فایلش پاک شده... ممنون میشم راهنمایی کنید؟

خوب شما اومدید فایل های کش رو تغییر دادی فایل های کش موقتی هستند و احتمال تغییرشون هست.

در 13 ساعت قبل، phoenix110 گفته است :

مشکل راست چین کردن نیست.... قالب فوق زبان عربی و انگلیسی داره .... فارسی نداره

چون تو قالب سایت برخی اسامی به صورت دستی وارد شدند فایل های ترجمه فارسی کفایت نمیکنه برخی رو باید به صورت دستی در ادمین سایت  فارسی کنید.مثل دسته بندی ها یا اسم محصولات.به این خاطر وقتی تو قالب زبان فارسی رو انتخاب میکنید چیزی نمیاره براتون

ویرایش شده توسط Nashkoo

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات و سیاست سایت سیاست حریم خصوصی را بپذیرید شرایط استفاده.