رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

• 0
aparkala

مشکل چپ چین وراست چین قالب

سوال

سلام من از نسخه qickstart یک قالب انگلیسی استفاده کردم و میخوام که قالب راست چین باشه و من برای این کار به روت فروشگاه و کاتالوگ زبان english.php خب بعد اونجا نوشته اولش ltr  من تغییر دادم به rtl خب فروشگاه راست چین میشه همه جاش و مشکلیم نداره خب ولی وقتی یک محصول به سبد خرید وارد میکنید بعد تصویه حساب رو میزنین  گزینه های تصویه حساب باز نمیشن تا روش حمل و روش پرداختو اینارو بزنم و این که وقتی rtl رو به ltr تغییر میدم اون مشکل درست میشه حالا باید چیکار کنم که  این مشکل درست شه و     این که اگه میتونید بهم بگین برای راستچین کردن اصولی چیکار باید بکنم باتشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

سلام

کاری که شما انجام دادید یک اشتباه وحشتناک بود.برای RTL کردن نیاز هست تا از تمام فایل های بوت استراپ و استایل کپی گرفته و اونا رو اصلاح کنید که باید CSS بلد باشین و HTML در غیر این صورت مشکل میخورید

لینک به ارسال
  • 0

فایل های بوت استرپ واستایل موجود در کاتالوگ فقط یا ادمینم نیازه . ودر ضمن شما میتونید این کاررو با هزینه اندک انجام بدهید یا خیر

لینک به ارسال
  • 0

بخش کاتالوگ نیاز هست و علاوه بر این اگر اپن کارت مورد استفاده شما RTL نیست اون هم باید RTL بشه که هزینه بر هست برای همین پیشنهاد میدم از قالبی استفاده کنید که حداقل مشکلتات کمی  در بخش RTL داشته باشد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات این سایت را بپذیرید شرایط استفاده.