رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

• 0
aparkala

مشکل ویکیو مد اپن کارت 2.1.0.2

سوال

سلام ببخشید من نسخه 2.1.0.2 رو از سایت شما دانلود کردم ومن پوشه ویکیو مد داخل فایل رو روی اپن کارت 2.1.0.2 نسخه انگلیش نصب کردم سایت پرید  حالا میشه راهنمایی کنید که   چطور نصبش کنم که سایت نپره بعد از نصب ارور توی سایت و ادمین میده که نمیشه کاری کرد ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

بر روی ورژن 2.3 تست شده در صورتی که مشکل دارید از لینک ارجاعی که در بخش همان ماژول است استفاده کنید و ورژن های پیشین را تست کنید

لینک به ارسال
  • 0

سلام 

توسعه دهنده عزیز من فک کنم اون بالا گفتم رو نسخه 2.1.0.2 مشکل دارم  بخاطر چی چون شمسی ساز داخل فایل های وی کیو مد هستش  و من به دلیل این که قالبم اختصاصیه  و فقط رو نسخه انگلیش کارمیکنه و من میخوام وی کیو مد رو رو نسخه 2.1.0.2 انگلیسی نصب کنم کلن سایت و مدیریت سایت میپره بعد نصب از طریق aparkala.cloudsite.ir/vqmod/install/ بعدش میگه که با موفقیت نصب شد خب وقتی میرم سایت ارور نوشته چند سطری و وقتیم که به مدیریت سایت هم میخوام  برم ارور نوشته نمیشه .       

اگر لطف کنید به این آدرس برین و ارور رو مشاهده کنین : http://aparkala.cloudsite.ir 

ممنون میشم که کمکم کنید.

لینک به ارسال
  • 0

کاربر گرامی می توانید از لینک زیر ماژول VQMod را متناسب با نسخه اپن کارت خود دانلود نمایید

لینک دانلود ماژول Integrated VQmod for OpenCart 2

این ماژول ساختار نصب افزونه ocmod را تغییر می دهد تا از همان مسیر نصب افزونه های ocmod فایلهای vqmod نیز نصب شود.

موفق و موید باشید

لینک به ارسال
  • 0

باتشکر از gh.m ممنون من موفق شدم وی کیو مد رو نصب کنم .    ویک سوال دیگر من بعد از نصب وی کیومد تاریخ شمسی رو نیز ریختم تو وی کیو مد در ورژن 2.1.0.2 خب وقتی میرم تنضیمات ویرایش فروشگاه محلی نوع تاریخ رو انتخاب کنم تاریخ به صورت میلادی نوشته شده من اونو از کجا میتونم فارسی کنم در ضمن اپن کارت نسخه انگلیش هستش

لینک به ارسال
  • 0

کاربر گرامی تاریخ شمسی برای اپن کارت فقط یک فایل Vqmod نیست فایلهای دیگری هستند:

system\library\jdf.php
admin\view\javascript\jquery\datetimepicker {bootstrap-persiandatetimepicker.min.css,bootstrap-persiandatetimepicker.min.js,moment.farsi.js,calendar.js, folder locale}
catalog\view\javascript\jquery\datetimepicker{---------}

فایلهای فوق باید از طریق فایل header.tpl در بخش مدیریت و سایت فراخوانی شوند.... شما می توانید از آخرین نسخه 2302 موجود در انجمن فایلهای فوق و تغییراتی که داده شده در فایل header.tpl را مشاهده نموده و بر روی نسخه خود اعمال نمایید....

موفق و موید باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات و سیاست سایت سیاست حریم خصوصی را بپذیرید شرایط استفاده.