رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

• 0

سوال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ببخشید من سایت رو کامل و به گوگل وبمستر معرفی و درگوگل ثبت وایندکس شد یک مشکل پیش اومده. بعضی از محصولات وقتی که آدرس رو تو گوگل سرچ میکنین تو متا تگ توضیحاتشون قاطی پاتی یه چیزایی نوشته و بعضی هاشونم درسته .      ودرمورد دسته بندی ها الان این دسته بندی قاطی پاتیه لوازم جانبی تبلت       واین یکی درسته قطعات کامپیوتر          برای راحتی عکسم گذاشتم میتونید ببینید. ممنون میشم که کمکم کنید ممنون از سایت خوبتون

در عکس اولی میبینید همه چی قاطی پاتیه ولی در آخر عکس دوم قطعات درسته و نشد عکس زیادی بفرستم تو گوگل سرچ کنین آپار کالا میاره اینارو در صفحات بیشتر گوگل بعضی ها درستن بعضی ها قاطی پاتی و درضمن من ویرایشم کردم هیچ فرقی ندارن همشون کاملاً توضیحات متا وغیره

راستی من قبلاً سئو رو در تنظیمات فعال نکرده بودم دیروز فعال کردم !

2017-02-13 11-54-dd55 ق.png

2017-02-13 gfhfhgfghf11-59-30 ق.png

ویرایش شده توسط open kala
افزودن متن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 1

کاربر گرامی موارد زیر را برای بهبود می توانید انجام دهید:

1- در قسمت کلمات سئو بهتر است به صورت انگلیسی وارد شود (مانند usb-hub که حتما باید به جای فاصله از خط تیره استفاده شود)

2- کلمات مناسب برای متاتگ ها قرار دهید (این کلمات تاثیری خوبی در معرفی سایت شما در گوگل خواهد داشت - استفاده از کلمات تکراری پرهیز کنید)

3- در وب مستر گوگل دستور بازخوانی نقشه سایت خود را مجددا بدهید

4- برای متاتگ توضیحات، توضیح مختصری از محصول در حدود یک یا دو خط کوتاه بدهید (این توضیح در پایین محصول نمایش داده خواهد شد)

5- برچسب محصول را با کلمات مناسب تکمیل نمایید (کلمات تکراری زیاد نباشد - کلمات را به صورت انگلیسی و یا فارسی در برچسب وارد نمایید)

6- از سایت هایی که نقشه کامل سایت شما را به صورت sitmap.xml می دهند استفاده نمایید (این نقشه را در مسیر اصلی روت سایت قرار دهید و در  وب مستر گوگل تعریف نمایید)

موفق و موید باشید

لینک به ارسال
  • 0

سلام

اینطور که در تصاویر نمایش داده میشه شما در وارد کردن متاتگ ها اشتباهی انجام دادید که %20 داخلش هست احتمالا فاصله گذاشتین نکته دوم

کلمات کیلیدی سئو رو هم مثل همین اشتباه وارد کردین ترجیحا تمام رو انگلیسی کنید که مشکل به هم ریختگی در ادرس های سئو نداشته باشید

لینک به ارسال
  • 0

تمام رو انگلیسی کنم میشه بگید منظورتون کدومه      در ضمن عکس دومی چرا قطعات درسته همشونو به درستی وارد کردم 

لینک به ارسال
  • 0

این دو تصویر رو مقایسه کنید

فروشگاه شما و یک فروشگاه دیگه

ed.jpg

er2.jpg

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات و سیاست سایت سیاست حریم خصوصی را بپذیرید شرایط استفاده.