رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

• 0
aparkala

مشکل جدید بعد از تکمیل فروشگاه

سوال

با سلام من فروشگاهمو تکمیل کردم همه مراحل سئو اپن کارتو به درستی انجام دادم خب حالا من محصول جدید رو اضافه و متا تگ و اینجور چیزا رو هم به درستی پرکردم وقتی آدرس سایتو تو گوگل مینویسم اسمش  میاد ولی فقط همون اول اسمش میاد و هیچ یک از محصولات اسمش تو گوگل نیست .     وحتی  نام محصول رو هم همراه با آدرس سایت تو گوگل سرچ میکنم به غیر از نام سایت اسم هیچ محصول دیگه ای توصفحه گوگل نیست حالا من چیکار کنم که اسم محصولات برن تو گوگل و اگه دیده باشید تو وبلاگ ها بعد از اضافه مطلب اگه لینک اونو ویا اسمشو تو گوگل سرچ کنی با فاصله میاره ؟ میشه راهنمایی کنین ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 1

آدرس سایت شما در لیست نیست طبق قوانین راهنمایی انجام پذیر نیست

لینک به ارسال
  • 0

کدوم لیست آدرس رو نوشتم دیگه babeshop.ir

لینک به ارسال
  • 0
در 33 دقیقه قبل، aparkala گفته است :

babeshop.ir

Server not found

لینک به ارسال
  • 0

با سلام من فروشگاهمو تکمیل کردم همه مراحل سئو اپن کارتو به درستی انجام دادم خب حالا من محصول جدید رو اضافه و متا تگ و اینجور چیزا رو هم به درستی پرکردم وقتی آدرس سایتو تو گوگل مینویسم اسمش  میاد ولی فقط همون اول اسمش میاد و هیچ یک از محصولات اسمش تو گوگل نیست .     وحتی  نام محصول رو هم همراه با آدرس سایت تو گوگل سرچ میکنم به غیر از نام سایت اسم هیچ محصول دیگه ای توصفحه گوگل نیست حالا من چیکار کنم که اسم محصولات برن تو گوگل و اگه دیده باشید تو وبلاگ ها بعد از اضافه مطلب اگه لینک اونو ویا اسمشو تو گوگل سرچ کنی با فاصله میاره ؟ میشه راهنمایی کنین ؟

مشکل Server not found حل شد اگه میشه دوباره برسی کنین  

لینک به ارسال
  • 0

اولا که اون طراحی شده توسط اپن کارت با تعم پارسی نیست و طعم هست و ضمن اینکه ما هم طراحی نکردیم 

دوما من نمیدونم چرا علاقه شدید به ساخت یوزر و امتیاز دادن به خودتون دارید بر خلاف میل باطنیم نمیخواستم اخطار بدم ولی دیگه این کاراهای بچه گانه چی هست کلا 4 تا بند قرار هست رعایت کنید که رعایت نمیکنید.کلیه یوزرها همسان شدن

سوما این اپن کارت 1.5 هست و این جوری که از شواهد بر میاد قالب شما مشکل داره وهیچ بخشی از آن تنظیم نیست.لیست خطاهای وب مستر خودتون را ببینید

لینک به ارسال
  • 0

خیل خب بفرمایید آدرس سایت رو درست کردم  دیگه هم حساب باز نمیکنم خب فقط این مشکل منو لطف کنین یچیزی بگین تا حلش کنم ممنون از سایت خوبتون و چی شد تاریخ شمسی اپن کارت2.2.0.0 برسی شد؟

لینک به ارسال
  • 0

کاربر گرامی برا ی اینکه محصولات شما در سایت گوگل نمایش داده بشود باید مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ساخت اکانت جی میل و اتصال آن به وب مستر گوگل  (در خصوص وب مستر گوگل در انجمن مطالبی عنوان شده جستجو نمایید)

2- اضافه کردن نقشه سایت در وب مستر گوگل (در بخش مدیریت افزونه ها - فید(خوراک) محصولات باید نقشه سایت را فعال نمایید و آدرسی که در کادر نوشته شده در وب مستر گوگل وارد نمایید)

3- کمی صبر و حوصله برای اینکه ایندکس توسط ربات جستجوگر گوگل صفحات شما را در فرصت مناسب بررسی نماید

4- برای اینکه به کار ایندکس شدن سایت خودتون سرعت بدید باید در سایت خود محصولات جدید و یا مطالب خبری گوناگون یا مرتبط با محصولات خود در سایت اضافه نمایید (ربات گوگل علاقه مند به ایندکس کردن مطالب جدید می باشد)

5- هر کدام از فیلدهای محصولات را به درستی تکمیل نمایید (این کار برای معرفی محصول در گوگل تاثیر فراوانی دارد)

6- از تکرار کلمات و مطالب تکراری در سایت خود و در متاتگ های محصولات خودداری نمایید (چون ممکن است توسط ربات جستجوگر گوگل صفحات و کلمات شما بلوکه شوند)

در مورد تاریخ شمسی نسخه 2.2 اپن کارت در تاپیک جداگانه سوال خود را دقیق تر بفرمایید !!!!

موفق و موید باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات و سیاست سایت سیاست حریم خصوصی را بپذیرید شرایط استفاده.