رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

پست های پیشنهاد شده

سلام وتشکر فراوان از انجمن خوبتون ببخشید اگه میشه یکی قالب bigmart رو از سایت خارجی دانلود کنه و انو ترجمه کنه و بریزه تو اپن کارت ورژن  2.3.0.2  و با تاریخ شمسی سازگارش کنه اگه ترجمه هم نشد. فقط ورژن انگلیسیش رو بریزه رو 2.3.0.2 خودمون ترجمه میکنیم فقط نصب شه رو اپن کارت .خیلی ممنون اگه یکی زود جواب بده واجبه 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

پیش از شروع به نوشتن این متن در پست پیشین شما به دو موضوع اشاره کردم اولی اپن کارت 2.3 دومی هم قالب 

حالا سوال من از شما اینه کدوم بخش از حرفهای من واضح نبوده علی رقم فارسی نوشتن؟

لطفا بخش قوانین رو مطالعه کنید مشکل اصلی این هست که نه شما بلکه 90درصد کاربر بخش های دیگه رو مطالعه نمیکنه

بخش قوانین را مطالعه کنید

لینک به ارسال

ببخشید همشون قابل فهمن ولی فروشگاه بدون قالب نمیشه الان فروشگاه رندکالا رو ببینین از قالب نال شده استفاده میکنه اپن کارت ورژن 2.2.0.0 و دارای تاریخ شمسی میباشد .rondkala.com

لینک به ارسال

موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت بسته شد

Closed Topic:closed:

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات این سایت را بپذیرید شرایط استفاده.