رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از وبسایت دورسل(http://dorcel.ir) قالب بیگ مارت با نصب سریع رو دانلود کردم این قالب به صورت پیش فرض روی اپن کارت 2.2 نصب شده و زبانش فارسی هست. اما مشکل اینه که تاریخ شمسی روش نصب نشده.  میخواستم اگه کسی میتونه تاریخ شمسی رو نصب کنه رو قالب.        اپن کارت 2.2 خودش تاریخ شمسی داره ولی این قالبی که من دانلود کردم نداره.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

لطفا از نسخه کامل اپن کارت با طعم پارسی (نسخه همین سایت) استفاده کنید

نسخه مورد استفاده شما قابلیت پشتیبانی ندارد

لینک به ارسال

تا به حال از خودتون سوال نکردین که ما که مرجع پشتیبانی هستیم چرا قالب های نال نذاشتیم ؟ در پاسخ به این سوال باید بگم هر کسی اومده ماشالاه از اینور و اونور قالب نال گذاشته و یه چیز ناقص تحویل داده با قیمت بالا اما از اول سیاست کاری سایت بر این بود که هیچ افزونه و یا قالبی نال نگذاره که مشکلی پیش نیاد با کل سیستم شما و پس فردا برید بگید من از فلانجا گرفتم خیلی هم کار کردن اما هک شد و مسائل حاشیه ای دیگه

اما چرا بخش قالب ها از اختیار همه گروه هایی تایید نشده و عادی خارج کردیم ؟ طبیعتا زمانی که کاربری میاد خط کپی رایت ادمین رو حذف میکند یعنی عملا از قوانین تخطی کرده و مشکلی هم با قالب بخوره ما نمیتونستم بهش کمکی کنیم اما کاربران عادی چرا؟

بازم باید بگم عده زیادی هستند که از سایت های متفرقه دانلود کردن و اطلاعاتشون هم کامل نکردن لذا از انجا که قالب نصب کردن همیشه بدون خطا نبوده لذا باز هم قادر به راهنمایی نیستیم

لینک به ارسال

این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت بسته شد

Closed Topic:closed:

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات و سیاست سایت سیاست حریم خصوصی را بپذیرید شرایط استفاده.