رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

پست های پیشنهاد شده

سلام این پیغام خطا برای چی هستش لطفا کمک کنید

public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

آدرسی که در پروفایلتون زدین که اشتباه هست آدرس صحیح رو درج کنید تا برسی بشه

لینک به ارسال

آدرس پروفایل درست کردم کمک کنید؟؟؟

لینک به ارسال

بسته نصبی رو بصورت کامل با فرمت zip آپلود کنید و بعد اکستراکت کنید. با زدن ادرس سایت مراحل نصب رو از اول ادامه بدین. احتمالا بسته نصبی اولیه ناقص اپلود شده بود

لینک به ارسال

سایت رو من راه اندازی کردم بعد یک هفته به این صورت شدش.

اگه از اول نصب کنم اطلاعات وارد شده از بین نمیره - من کلی کالا توش معرفی کردم. این همه زحمت کشیدم .

یعنی فایل های بسته نصبی که دانلود کردم از سایت شما مشکل داره

این همه وقت گذاشتم

لینک به ارسال

همینجوری علی شیر خدا که نمیشه بگی بسته مشکل داره اون خطا رو که داره میگیره فایلشو نگاه کنید و در اینجا درج کنید تا برسی بشه . ضمن اینکه کد ها رو داخل کد دهی وارد کنید

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، bornanet گفته است :

یعنی فایل های بسته نصبی که دانلود کردم از سایت شما مشکل داره

گفتم ناقص اپلود شده نگفتم بسته نصبی ناقصه. خودم همین بسته رو رو دوتا وبسایت نصب کردم مشکلی نداشتم. قبل از نصب به پیش نیازهای بسته توجه کنید.بیشتر این ارورها ممکنه از نبود بعضی پیش نیاز برای هاست باشه.

لینک به ارسال

کپی رایت ادمین به کجا رفت ؟

کپی رایت ادمین رو اضافه کنید در غیر این صورت به کاربر تایید نشده تنزل میبابید که محدودیت هایی در سایت خواهید داشت

لینک به ارسال

این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت بسته شد

Closed Topic:closed:

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات و سیاست سایت سیاست حریم خصوصی را بپذیرید شرایط استفاده.