رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

• 0
ali norozi

مشکل با اضافه کردن زبان فارسی به بسته نصبی

سوال

سلام دوستان

امیدوارم حالتون خوب باشه

من یک مشکل اعصاب خورد کن دارم .یک بسته نصبی که دارای قالب انگلیسی هست را نصب می کنم و سپس به صورت کامل زبان فارسی را اضافه می کنم

کنترل پنل بدون مشکل است .اما سایت که دارای آن قالب انگلیسی هست با قرار دادن بر روی زبان فارسی ناقص اجرا می شود و فکر می کنم ماژول ها اجرا نمی شوند

من خیلی برای حل این مشکل تلاش کردم و متوجه شدم که در فایل

catalog/language/persian/persian.php در خط $_['direction']             = 'rtl';

وقتی rtl را با ltr عوض می کنم سایت بدون مشکل بالا می آید اما به صورت چپ چین! لطفا کمک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 1

از ورژن های فارسی سازی و بومی شده استفاده کنید .... تغییرات بومی سازی منتهی به راست چین کردن فالب نمیشود

باید بسته خود رو در اختیار مدیر یا کاربر توسعه دهنده قرار دهید تا تغییرات لازم را اعمال شود . از اقای قوچی کمک بخواهید.

@gh.m

لینک به ارسال
  • 0

فارسی ساز رو از کجا دانلود کرده اید ؟

به قسمت ادمین ، قالب خاصی اعمال شده یا همان قالب دیفالت هست؟

بهم ریختگی نشانگر عملکرد ناقص فارسی ساز است . از نسخه های فارسی سازی شده فروم استفاده کنید

لینک به ارسال
  • 0
در در 5/23/2016 در 12:53، Ali Noroozi گفته است :

لطفا کمک کنید

لطفا اطلاعات نمایه را تکمیل کنید تا راهنمایی های بیشتر صورت بگیرد .ضمن اینکه یه موضوع را دوبار ارسال نکنید

لینک به ارسال
  • 0

قسمت ادمین  بدون مشکل است اما قالب خود سایت به مشکل برخورده است

جناب مدیر بنده فعلا در محیط لوکال هاست هستم

لطفا کمک کنید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات و سیاست سایت سیاست حریم خصوصی را بپذیرید شرایط استفاده.