رفتن به مطلب
آخرین خبرها
  • بخش بازارچه اپن کارت پارسی به شیوه جدید افتتاح شد . جهت دسترسی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید فروشگاه اپن کارت پارسی

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

• 0
Mohammad Mahdi p

سوالاتی در مورد ماژول ها

سوال

سلام دوستان

من تازه با اپن کارت آشنایی پیدا کردم و زیاد وارد نیستم 

سوالاتی داشتم و ممنون میشم که در صورت امکان کمکم کنید

اولا این که بخش آموزش ضعیف به نظر میرسه هر چی دنبال آموزش نصب و استفاده ماژول ها گشتم چیزی پیدا نکردم ( قبلا وردپرس کار میکردم ، استفاده از پلاگین ها وردپرس خیلی واضح تر و راحت تر بود )

تا حدودی روند نصبش رو بلدم فکر کنم شبیه نصب قالب باشه اما در مورد استفاده ازشون چیزی بلد نیستم 

مثلا وقتی یه ماژول رو نصب میکنم چطوری باید ازش استفاده کنم 

منظورم اینه که تو کدوم قسمت اضافه میشه ؟ باید برم تو قسمت چیدمان ؟ بعد فیلد ها رو چطوری باید پر کنم ؟ ممنون میشم یه ماژول کاربردی رو با مثال برام توضیح بدین ( البته اگر امکانش هست )

و این که یه سری راهنمایی میخواستم برای پیدا کردن چنتا ماژول

مثلا میخوام توی قسمت توضیحات محصول اطلاعاتی رو که توی بخش هایی مثل وزن ، ابعاد و .... وارد کردم تو همون قسمت توضیحات به صورت جدول مانند نمایش داده بشه

یه سر به فروشگاه من بزنید : digimulti.ir محصول رو که باز میکنید و  روی مقایسه محصول کلیک میکنید بعد لیست مقایسه رو باز میکنید یه جدول برای شما نمایش داده میشه

من میخوام همون اول کار یه جدولی شبیه اون تو قسمت توضیحات نمایش داده بشه

باید از چه ماژولی استفاده کنم ؟

و این که محصولات من برندهای مختلفی دارن مثلا اپل ، سامسونگ و .... و میخوام یه قسمتی مثل دیجی کالا اضافه کنم که برند رو انتخاب میکنی و فقط محصولات اپل رو میاره ، برای همیچین امکانی باید از چه ماژولی استفاده کنم یا چیکار کنم ؟

و این که من میخوام در کنار قسمت نظرات یه قسمت دیگه به عنوان تجربه دیگران اضافه کنم شبیه همون نظرات باشه برای این باید چی کار کنم ؟

پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارید

انشالله منم اگر یاد گرفتم اپن کارت رو در آینده به بقیه کمک میکنم تو همین انجمن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

در ضمن موقع نصب اپن کارت چند نمونه براتون آماده است. بهتره با اونها شروع به یادگیری کنید

لینک به ارسال
  • 0

با عرض معذرت ،این مطلب برای شما قابل نمایش نیست چرا که شما اجازه دسترسی برای دیدن آن را ندارید و این که اگه میشه راهنمایی کنین چطوری اون امکانات رو میتونم اضافه کنم

لینک به ارسال
  • 0
در 10 دقیقه قبل، Mohammad Mahdi p گفته است :

و این که اگه میشه راهنمایی کنین چطوری اون امکانات رو میتونم اضافه کنم 

مطلب از سایت پاک شده . آموزش در این لینک

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

مجوزها

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید

اطلاعات مهم

شما باید شرایط قوانین و مقررات و سیاست سایت سیاست حریم خصوصی را بپذیرید شرایط استفاده.