• Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

 

خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

 

 • ویژه شده
  مهم شده
  Admin

  نکاتی برای بهبود بهینه سازی سایت شما در موتور های جستجو

  گاهی اوقات کارآفرینان برای بهبود سئوی خود به متخصصان این کار مراجعه می‌کنند. این به معنای این نیست که تلاش کافی در این زمینه انجام نداده‌اند؛ بلکه نمی‌دانند کجا باید تلاش‌های خودشان را متمرکز کنند. چیزی که بسیاری از کارآفرینان نمی‌دانند این است که اگر یک مکان فیزیکی برای فعالیت‌های خود دارند؛ یعنی از مزیت خیلی خوبی در بازار محلی برخوردار هستند

  ما قصد داریم تا در این مقاله راه هایی را برای بهبود سئوی سایتتان انجام دهیم که به آن سئوی محلی گفته میشود

  48d86.jpg

  حال با توجه به این توضیحات به این پرسش پاسخ میدهیم که سئوی محلی چیست ؟

  اگر در گوگل سایت هایی را جستجو کنید مطمئنا با نتایج همراه با نقشه، رتبه‌بندی، آدرس و شماره‌ تلفن در بالای صفحه نشان داده می‌شود مواجه میشوید، به این کار سئوی محلی میگویند اینکه نتایج با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربر به او نشان داده ‌شوند. بسته به نوع صنعت، سایت شما می‌تواند به‌عنوان اولین نتیجه گوگل بیاید و تأثیر فوق‌العاده زیادی بر بهبود کسب‌ و‌ کار شما داشته باشد.

  قدم اول: استفاده از سرویس گوگل مای بیزینس

  ثبت‌نام در این سرویس (Google My Business) بسیار ساده است و چند دقیقه بیشتر وقت شما را نمیگیرد در این جا میتوانید اطلاعات مرتبط با کسب کار خود را که شامل تلفن ،آدرس،و محل دقیق را با توجه به نقشه ای که برای شما می اورد انتخاب کنید  توجه داشته باشید که چندین تصویر مرتبط با کسب خودتان درج نمایید تا بازدید کنندگان با خدمات شما بیشتر آشنا شوند

  قدم دوم: ثبت سایت در دایرکتوری‌های محلی

  دایرکتوری‌ یا فهرست‌های محلی زیادی در اینترنت وجود دارند که شما می‌توانید کسب‌ و‌ کار خودتان را در آن‌ها ثبت‌ نام کنید. این کار باعث افزایش ترافیک وب‌ سایت شما خواهد شد. هرچقدر ارزش و اعتبار سایت دایرکتوری بیشتر باشد، سئوی شما نیز بهتر بهبود پیدا خواهد کرد.

   

  e123f4c.jpg

   

  قدم سوم: از مشتری‌های خود بخواهید نظرشان را درمورد شما بنویسند

  از مشتری‌ها و کاربران سایت خود بخواهید نظرشان را در مورد شما بنویسند. بیشتر بودن تعداد نظرها به معنای بهتر بودن رتبه‌بندی سایت شما نسبت به دیگران نیست. در واقع نظرها کمک می‌کنند امتیاز سایت شما از نظر تعداد کلیک‌هایی که روی آن می‌شود، بالاتر برود و این موضوع در رتبه‌بندی گوگل اهمیت زیادی دارد. زمانی که کاربرها عبارتی را داخل گوگل جستجو می‌کنند، برای اینکه تصمیم بگیرند کدام سایت را باز کنند، به رتبه‌بندی سایت‌ها نگاه می‌کنند؛ و هرچقدر تعداد ستاره‌های آن بیشتر باشد یعنی سایت از محبوبیت بیشتری برخوردار است و درنتیجه آن را انتخاب می‌کنند. هرچقدر تعداد کلیک‌های سایت شما از طریق جستجو بالا برود، امتیاز شما برای گوگل بیشتر می‌شود و درنتیجه سئوی شما بهبود پیدا می‌کند. شما به‌عنوان صاحب یک کسب‌و‌کار باید زمان بگذارید و یک لیست حداقل 50 نفره از مشتری‌های خود درست کنید. سپس در یک ایمیل جداگانه و شخصی‌سازی شده به هرکدام از آن‌ ها توضیح دهید که نظرشان در مورد سایت شما بسیار مهم است. همچنین باید به کارمندان خود آموزش دهید که از مشتری‌ ها بخواهند نظرشان را در مورد خدمات شما ثبت کنند. صفحه‌ی گوگل مای بیزینس برای شروع و ثبت نظر کاربران خوب است اما سایت‌هایی مانند فیسبوک نیز نباید فراموش شوند.

  به یاد داشته باشید که ایمیل درخواست جمع‌آوری نظرها را نباید به‌صورت یکجا برای همه‌ی مشتری‌های خود ارسال کنید؛ زیرا این موضوع که یک‌ دفعه تعداد نظرهای شما از 0 به 30 برسد، باعث می‌شود گوگل به شما امتیاز منفی بدهد. بنابراین این کار را به‌صورت مستمر و دائم انجام دهید.

  5023fb.jpg

  قدم چهارم: بک لینک‌های محلی بسازید

  گوگل چگونه تصمیم می‌گیرد کدام کسب‌ و‌ کار محلی را در نتایج خود نشان دهد؟ وابستگی‌ های زیادی بین قدرت دامنه و سئوی محلی وجود دارد. شما از طریق سایت Moz می‌توانید رتبه‌ی سایت خود در گوگل را پیش‌ بینی کنید. اما اگر بخواهیم خلاصه بگوییم، شما باید تعداد لینک‌هایی که از سایت‌های دیگر به شما داده می‌شود، افزایش دهید. اگر یک شرکت محلی هستید، باید لینک‌های محلی به سایت خود داشته باشد. اگر یک شرکت توزیع کننده هستید، به یاد داشته باشید که تمام خرده‌ فروش‌ های شما باید لینک شما را داخل وب‌ سایت خود قرار دهند. همچنین از مشتری‌ های خود بخواهید که لینک سایت شما را داخل سایت خود قرار دهند. در اجتماعات محلی شرکت کنید و به‌ عنوان مثال از یک تیم کوچک ورزشی حمایت مالی کنید. سپس از آن‌ها بخواهید که لینک سایت شما را در قسمت حمایت‌کنندگان مالی سایت خود قرار دهند. همه این عوامل دست‌ به‌ دست هم می‌دهند تا درنهایت گوگل شما را به‌عنوان یک کسب‌ و‌ کار محلی بشناسد.

  قدم پنجم: سئوی سایت خود را بهبود ببخشید

  گوگل تنها زمانی کسب‌ و‌ کار شما را در یک محله‌ی جغرافیایی تأیید می‌کند که این موضوع را در وب‌سایت اصلی شرکت خود تأیید کرده باشید. شما باید نام کسب‌و‌کار، آدرس و شماره تلفن خود را داخل وب‌ سایت وارد کنید. مکان خود را روی نقشه گوگل مشخص کنید و آن را در قسمت تماس سایت قرار دهید تا مردم راحت‌ تر شما را پیدا کنند. به یاد داشته باشید که یک بار نوشتن مکان جغرافیایی کافی است و در ذکر آن نباید زیاده‌ روی کنید.

  ecd1.jpg

  کسب‌ و‌ کار خود را گسترش دهید 

  سوالی که برای بسیاری از کار آفرینان مطرح می‌ شود این است که اگر برای شرکت خود مکان فیزیکی نداشته باشند و کسب‌ و‌ کار خود را از خانه راه‌اندازی کرده باشند، برای بهبود سئوی محلی خود باید چه کاری انجام دهند؟ برای حل این مشکل باید از متخصصان سئو بخواهید که با بررسی شرایط شما راه‌ حل مناسبی ارائه دهند. سعی نکنید برای بهبود سئوی خود از آدرس اشتباه استفاده کنید. گوگل باهوش است و توسط الگوریتم‌ های خود این موضوع را متوجه خواهد شد.

  اگر مکان فیزیکی برای کسب‌ و‌ کار خود دارید، برای بهبود سئوی محلی خود تلاش کنید. انتظار نداشته باشید که با انجام مراحل گفته‌ شده و تنها در عرض یک هفته، در لیست 3 سایت برتر قرار بگیرید. این کار زمان‌ بر است و باید به آن فرصت دهید تا خودش را نشان دهد.

  ویرایش شده در توسط Admin

  1


     (0 امتیاز)  بازخورد کاربر

  مهمان
  این مطلب از هم اکنون برای عدم ارسال نقد بسته شد.

  هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.


درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید