• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
Borzoo

بهترین اندازه برای عکس در بنرهای مختلف

با سلام

در اپن کارت در بخش بنرها ما ناگزیر از استفاده از عکس هستیم. اما مرجعی برای اینکه بفهمیم بهترین سایز برای یک عکس چیست نداریم.

مثلا در بخش اسلاید شو در قسمت صفحه اصلی، من تا به حال سایزهای مختلف را امتحان کردم، اما هنوز از سایر اصلی کوچکتر هست. 

اگر میشد ادمین محترم این بخش را به نرم افزار اضافه میکردند که مثلا در کنار ایکونی که مربوط به بارگذاری عکس هست یک اندازه ی پیشنهادی بود خیلی کارامد خواهد بود.

با احترام

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

سلام خدمت شما

با توجه به اینکه اسلایدر پیش فرض خیلی تنظیمات کمی در اختیار میذاره امکانش نیست که دقیقا سایز برای هر چیزی مشخص بشه بهترین راه شما استفاده از پلاگین اسلایدر مجزا هست که بعضی از آنها به صورت رایگان در سایت اپن کارت وجود داره 

0

لینک به ارسال
  • 0

با سپاس از ادمین محترم

جسارتا با توجه به تجربه شما، کدوم پلاگ این رو برای اپن کارت ۲ پیشنهاد میکنید؟

یک سوال دیگه هم دارم

برای بعضی ها مثل من که در داخل ایران زندگی نمی کنند استفاده از ادمین پنل انگلیسی خیلی راحت تر هست. حقیقت برخی از ترجمه ها رو  با عرض شرمندگی خدمت هموطنان عزیزم، متوجه نمیشم. 

میخواستم ببینم راهی هست که مثلا از ورژن انگلیسی استفاده کنیم اما قابلیت زبان فارسی رو هم داشته باشیم؟

ممنون از ساپورت همیشگی و مکرر شما

0

لینک به ارسال
  • 0

در ارتباط با بخش اول فرصت برسی هنوز نکردم.لینک سایت خودتون رو داخل پروفایلتون بذارید تا بعد نگاهی کنم و ببینم.علاوه بر این میتونید به بخش پوسته های ورژن 2 برید و یکی رو که با اپن کارت شما هماهنگه انتخاب و نصب کنید

در ارتباط با بخش دوم باید به تنظیمات برید و زبان سمت ادمین را تبدیل به انگلیسی کنید

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام 

ممنون از پاسخ ارسالی سریع شما

ادرس وب سایت در پروفایل هست. البته من الان دارم روی چند تا وب سایت مختلف کار میکنم، اما در واقع وب سایت تمرینی که به مرور  بیشتر به اپن کارت مسلط بشم همونه که در پروفایل هست

در مورد زبان هم در قسمت تنظیمات نگاه کردم، گزینه ای که بتونه زبان رو عوض کنه ندیدم. ممکنه بیشتر راهنمایی بفرمایید. 

ممنونم

0

لینک به ارسال
  • 0

در مورد زبان هم در قسمت تنظیمات نگاه کردم، گزینه ای....

ستینگ/فروشگاه شما/لوکال

دوتا لنگویج اونجاست بزار فارسی

در مورد سوال اول هم با اجازه از اساتید

سایتت رو با کروم باز کن اف 12روبزن

بعد

control+shift+c

موس رو روی هر عکسی بگیری اندازش رو می شه فقط دقت داشته باش تنظیماتش روی ریسپانسیو باشه عدد رو بهت میگه

بازم اگر اشتباه میگم اساتید بفرمایند

Untitle6546d.png

1

لینک به ارسال
  • 0

با سلام

برای تغییر زبان مدیرت ابتدا باید زبان مورد نظر خود را اضافه نمایید که آموزش آن در سایت موجود می باشد

سپس از منوی تنظیمات اولیه وارد منوی تنظیمات محلی شوید

در آنجا به راحتی می توانید زبان مدیریت و حتی سایت خود را تغییر دهید

در خصوص پلاگین اسلایدر نیز چنانچه شما برای سایت خود قالب در نظر بگیرید می توایند

از طریق خود قالب به تنظیمات آن دسترسی پیدا کنید

نیاز به زدن پلاگین در این صورت نمی باشد

در خصوص بدست آوردن سایز عکس ها نیز نیازی به فشردن f12 نمی باشد با فشردن ctrl +shift+c به صورت خودکار نمایش داده می شود

مموفق باشید

:Untitled-3:

1

لینک به ارسال
  • 0

با سلام

ممنون از راهنمایی سودمند شما

اما یک مشکل دیگه بوجود اومد که امیدوارم زحمت بکشید این رو هم راهنمایی بفرمایید. بعد از اینکه زبان مدیریت رو تغییر دادم، تبدیل به انگلیسی شد اما همچنان راست چین هست

آیا این بخش هم راه حلی داره؟ 

با سپاس فراوان

admin .png

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام 

در ادامه ی مطلب قبلی لطفا به عکس ارسالی توجه بفرمایید

وقتی که زبان رو در ادمین تغییر میدیم چون راست چین کماکان تغییر نمیکنه به این ترتیب ببنید کلید save کجامیره؟ مخصوصا اگر منو باز باشه اصلا دیده نمیشه.

Screenshot 2017-08-16 13.09.45.png

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید
Real Time Web Analytics