• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
Borzoo

ایجاد زبانهای مختلف در ادمین

با سلام. من به تازگی کار با اپن کارت رو شروع کردم. ورژن ۳ رو از وب سایت انگلیسی دانلود و نصبت کردم. سوالی که دارم این هست که در بخش ادمین چطور میشه زبان انگلیسی و چینی رو اضافه کرد؟

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

در حال حاضر استفاده از اپن کارت 3 به دلیل پایدار نشدن توصیه نمیشود

برای مشکل هم باید مثل زبان انگلیسی اضافه کنید 

2

لینک به ارسال
  • 0

با سلام و تشکر از ادمین محترم

زبان چینی رو من سعی کردم از قسمت plugin دریافت کنم و بعد هم با Filezila اپلود کردم، اما نتیجه نداد و چیزی دیده نشد. در قسمت مربوطه اسم فایل عوض نشد و در ادمین و منوی فایل هم تغییر ی ندیدم

منبعی برای آموزش اضافه کردن زبانهای مختلف وجود داره که معرفی بفرمایید. 

با تشکر

0

لینک به ارسال
  • 0

بعد از اپلود زبان چینی در پوشه زبان باید به بخش محلی سازی برید که در منوی ادمین هست.طبق زبانی که دانلود کردین باید فیلد های اضافه کردن زبان جدید را پر کنید

1

لینک به ارسال
  • 0

با سلام

ممکن هست خواهش کنم راهنمایی بفرمایید پکیج زبان فارسی را از کجا دانلود و به اپن کارت خود اضافه کنم؟ تا بتوانم به شکل تصویری که برایتان ارسال کرده ام در ادمین سه زبان فارسی و انگلیسی و چینی داشته باشم؟

با تشکر فراوان

از انتخاب اپن کارت خیلی خوشحالم که باعث شد هموطنان جدیدی را کشف کنم.

Snip20170809_3.png

0

لینک به ارسال
  • 0

به دلیل اینکه هنوز ورژن پایداری نیومده ما اقدام به بومی سازی نکردیم اما شما میتونید از سایت زیر بگیرید البته کامل و بدون خطا هم نیست

https://crowdin.com

1

لینک به ارسال
  • 0

ادمین محترم با عرض سلام مجدد

من ورژن ۳ رو با ورژن ۲ عوض کردم. خوشبختانه همزمان زبان فارسی و انگلیسی رو داره، البته کار کردن با ادمین کمی برای من به خاطر دوری از زبان فارسی سخت هست

سعی کردم با FTP زبان چینی رو اپلود کنم، در ادمین ظاهرا کار میکنه اما پرچم رو نشون نمیده ولی وقتی داخل سایت میشم eror 404 میده

ممکنه راهنمایی بفرمایید چه کار کنم؟ ضمنا پرچم چینی رو چطوری در بخش زبانهای وب سایت اضافه کنم

با احترام فراوان 

برزو

1

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. از سایت خودتون اگر اشتباه نکن. چون مگر سایت اپن کارت فارسی دیگه ای هم داریم؟

سلام مجدد، من چک کردم. نخیر از سایت شما نبوده. من در زمان سرچ کردن برای یافت مطالب در مورد اپن کارت یک سایت دیگه هم ویزیت کردم و اون رو از اونجا برداشتم

اما فکر میکردم ورژن شما بوده. بعد که شما پرسیدین به شک افتادم و کنترل کردم. 

بعد اون رو کلا حذف کردم و مجددا ورژن شما رو نصب کردم. این ورژن خیلی بهتره. ممنون

اما با سایتتون یک کمی مشکل ارتباط برقرار میکنم. یک کمی mess هست، یعنی کانفیوزد میشم برخی اوقات

در هر حال ممنون، این ورژن شما خیلی بهتر میشه کار کرد.

ویرایش شده در توسط Borzoo
خب فکر میکنم اینجا باید پیام میذاشتم دیگه
0

لینک به ارسال
  • 0

کاربر گرامی لینک دانلود نسخه 2302 در انجمن اپن کارت پارسی

همچنین برای اینکه پرچم در بخش مدیریت و کاربر نمایش داده بشه شما باید در پوشه زبان مربوطه فایل png مربوط به نام پرچم را داشته باشید. اگر دقت نمایید در پوشه fa-ir (زبان فارسی) نام فایل پرچم fa-ir.png می باشد برای دیگر زبان هم باید به همین صورت باشد.

پوشه های زبان چینی را برای بخش مدیریت و سایت به صورت دستی در مسیر مربوطه انتقال دهید.

1

لینک به ارسال
  • 0

ادمین محترم با سپاس از پاسخ شما. ممکن هست لینک زبان چینی مورد تایید را برای من بفرستید. درمورد اپن کارت من همین ورژن را دانلود و نصب کردم

همچنین با توجه به اینکه من چین هستم  ای میل مستقیم هم دارید که با شما مکاتبه کنم؟

ممنون

0

لینک به ارسال
  • 0
در در 19 مرداد 1396 در 13:05، Borzoo گفته است :

لینک زبان چینی مورد تایید را برای من بفرستید.

سلام

این ورژن رایگانی هست که در مارکت سایت اپن کارت موجوده

محتوای مخفی شده
شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید، در صورتی که این مطلب را لایک کنید.

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید
Real Time Web Analytics