• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
vahid65

اپلود نشدن ماژول ها در سایت

سلام من هر کاری می کنم که ماژول جدید از جمله vqmod رو اضافه کنم با ارور تو صفحه نصب افزونه مواجه می شم  اگر راهنمایی کنید ممنون می شم

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

شما می توانید فایلهای VQmod را به صورت دستی در مسیر روت فروشگاه پوشه vqmod/xml انتقال دهید

ساختار فایلهای Vqmod و OCmod هر دو با پسوند xml هستند. ولی در ساختار بدنه دستورات VQmod با OCmod متفاوت هستند.

ساختار فایلهای VQmod و OCmod

1

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

من فایلشو از سایت خودتون برداشتم و تو روت بارگذاری کردم. اگه اشتباه نکنم فایلی که تو سایت هست زیپه. درسته ؟

ویرایش شده در توسط vahid65
0

لینک به ارسال
  • 0

ویکیومد دستی نصب میشه از بخش نصاب نصب نمیشه البته پیشنهادم میکنم تا جایی که میشه سمت vqmod نرید چون فایل های ocmod با vqmod تداخل پیدا میکنه

2

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

Ocmod رو می تونم از بخش نصب, نصبش کنم ؟ اگه می شه لینک ماژولش رو کجای سایت می تونم  دانلود کنم ؟

ویرایش شده در توسط vahid65
من هیچ ماژولی رو نمی تونم اپلود کنم چیکار باید بکنم ؟
0

لینک به ارسال
  • 0

دایرکتوری حاوی فایل های آپلود شده یافت نشد! یعنی چی ؟  

از کجا باید بفهمیم که پسوند فایلهارو vqmod هستش یا ocmod ؟

0

لینک به ارسال
  • 0

نحوه فایل شما مشکل داره معمولا ocmod ها یک فولدر uplod دارند که محتویات داخل اش هست و بیرون از اون فایل xml.یکی از فایل هایی که زده شده ocmod هست مثل پلاگین زوپیم را دریافت کنید در کامپیوتر خودتان بازش کنید تا متوجه بشوید

2

لینک به ارسال
  • 0

سلام

افزونه های اپن کارت در دو قالب ارائه میشوند ، قالب OCMOD یا VQMOD .بهنگام دانلود افزونه به نوع افزونه که مبتنی بر وی کیومد یا اٌ سی مود هست دقت کنید(توضیحات افزونه)

افزونه های مبتنی بر اٌ سی مد از طریق پنل مدیریت اپنکارت و نصاب افزونه و افزون های ویکیومد بصورت دستی با اپلود فایل ها در روت و از طریق پنل مدیرت هاست نصب میشوند

پیشنهاد میشود که فقط از افزونه های اٌ سی مد یا فقط از افزونه های ویکیومد استفاده کنید

سواتون یکم مبهم هستش

اگر میخواهید که خود ویکیومد را نصب کنید که روش نصب خاصی دارد اگر میخواهید افزونه مبتنی بر ویکیومد نصب کنید که در بالا توضیح دادم روشی که انتخاب کردید بکل اشتباه هستش و باید از طریق پنل هاست فایل ها رو اپلود کنید

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید
Real Time Web Analytics