خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
hosein63

مشکل بعد از خرید آنلاین

سلامیه مشکلی دارم که وقتی خرید انجام میشه و پرداخت با موفقیت انجام میشه موقع برگشت ازبانک وبه سایت پذیرنه این اروردرصفحه به نمایش درمیاد

Notice: Error: Could not load template /home/attarie1/public_html/catalog/view/theme/default/template/mail/orderrtl.tpl! in /home/attarie1/public_html/system/storage/modification/system/library/template/php.php on line 23

لطفابرای حلش راهنمایی بفرمایید

درضمن بنده ازدرگاه زرین پال استفاده می کنم

باتشکر

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

با سلام

مشکلی که برای شما پیش آمده می تواند از 2 دید مورد برسی قرار بگیرد

1-قالبی که شما برای فروشگاه خود استفاده نموده اید به هر دلیل با نسخه فروشگاه شما سازگار نیست

و یا خراب است البته چنانچه شما از ماژول های غیر استاندار نیز استفاده کرده باشید همین قانون صدق می کند

2-فایل های اصلی فروشگاه شما دچار مشکل شده اند یا دستکاری شده و یا تحت تاثیر از نصب قالب و یا افزونه قرار گرفته اند

به منظور رفع این مشکل شما ابتدا از پوشه نصب اپن کارت 2 فایل catalog و system را کپی کرده در روت خود بازیابی نمایید

چنانچه مشکل شما حل نشد از همین طریق اعلام نظر کنید

حتما پیش از این اقدام یک نسخه پشتیبان تهیه فرمایید که در صورتی که به مشکل بر خوردید بتوانید آن را بازیابی نمایید

پایدار باشید

:Untitled-3:

1

لینک به ارسال
  • 0

سلام

در تکمیل راهنمایی دوست عزیز

تذکر :

قبل از هر کاری با توجه به اینکه تازه کار هستشد از طریق پنل هاست نسبت به تهیه فول بک آپ اقدام کنید تا در صورت لزوم بازیابی کنید

بعد از هر تغییر در سایت برای اینکه نتیجه رو مشاهده کنید بهتر هستش که کش سایت ( OCmod ,VQmod ) و کش مرورگر خودتونو پاکسازی کنید

اگر از ویکیومد و اُ سی مد همزمان استفاده میکنید ابتدا کش ویکیومد رو از طریق مدیریت ویکیومد خالی کنید بعد از قسمت تغییرات ، پاکسازی و سپس  اعمال تغییرات بزنید ، رعایت ترتیب مواردی که گفتم برای اینکه بعدا به مدیریت ویکیومد دسترسی داشته باشین الزامیه

در پاسخ سوالتون

از طریق مدیرت فایل هاست به مسیر زیر بروید

/home/attarie1/public_html/catalog/view/theme/default/template/mail/

فایل orderrtl.tpl رو تغییر نلم بدین مثلا به orderrtl.tpl.old

یک کپی از فایل order.tpl تهیه و با نام orderrtl.tpl ذخیره کنید

مجدد پرداخت بزنید و ببینید که باز همون مشکل رو دارید یا نه؟؟ و نتیجه رو اعلام کنید تا در ادامه راهنمایی کنیم

2

لینک به ارسال
  • 0

سلام خسته نباشید

آقا سعید بزرگوار این راهکاری که دادینو انجام دادم بازهم موقع خرید همون پیغام خطارو بعد از بازگشت به سایت میده

صفحه را درهمان کد خطا رفرش کردم و سایت مجدد بارگذاری شد ونام درگاه پرداخت آمده بود و این اخطار به نمایش درآمد

عملیات پرداخت موفق بوده است و قبلا اعتبارسنجی انجام شده است

مشکل اینجاست که اگر صفحه را رفرش نمیکردم همون خطا به نمایش درمیومد

مشکل دیگر هم اینه که بعد از خرید هنوز محصول در سبد خرید وجود داره و پرداخت هم باموفقیت بوده

مرورگرم فایرفاکسه و حافظه کششو پاک کردم

در مرورگر اینترنت اکسپلورر در هنگام پرداخت ارور میده و اصلا به مرحله 6 که تایید فاکتور هست نمیره

باتشکر از شما

1

لینک به ارسال
  • 0

با سلام

سایت شما چک شد تا درگاه بانکی هم رفت من هیچ مشکلی را مشاهده نکردم

پیشنهاد می کنم شما افزونه واریز نقدی به حساب را فعال کنید تا بتوان تشخیص داد مشکل از کجا می باشد

موفق باشید

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز

در هنگام خرید از زرین پال تا ورود به صفحه پرداخت بانکی مشکلی ندارم ولی هنگامی که پرداخت انجام میشه و منتظر باز گشت به صفحه پذیرنده که می شوم به این صفحه منتقل می شوم:

ودر این صفحه کد خطای زیر به نمایش درمیاد:

این نکته را هم خدمتتان بگم که وقتی در این حالت صفحه را رفرش می کنیم ظاهرا درست می باشد ولی همیشه بعد ازپرداخت اینترنتی به جای اینکه صفحه

بیاد صفحه مورد نظر باز میشه و حاوی ارور مذکور است

باتشکر از شما

1

لینک به ارسال
  • 0

با سلام 

دوست عزیز راهنمایی کردم شما افزونه پرداخت نقدی را نصب فرمایید 

سپس اعلام کنید تا مورد بررسی قرار بگیرد

موفق باشید

2

لینک به ارسال
  • 0

با سلام

هیچ مشکلی در قسمت خرید و ثبت سفارش و مشاهده نگردید

1-فونت و ایکون های سایت شما به هر دلیل خراب شده است مجدد بارگذاری کنید

2-درگاه زرین پال مناسب تهیه و جایگزین قبلی نمایید 

موفق باشید

1

لینک به ارسال
  • 0

سلام خسته نباشید

در پرداخت نقدی هیچ مشکلی نداشت خودم هم تست کردم ولی در خرید بادرگاه زرین پال به مشکل میخورم بعد از پرداخت

بااین حال مشکل برطرف نشد

زرین پال قبلیو پاک کردم و  مجدد ورژن 2.3 آنرا نصب کردم ولی هنوز مشکل پابرجاست

فونت و آیکون های سایت وقتی بدون www وارد می شوید مشکل دارد ولی وقتی با www وارد می شوید درست است

بااینکه تنظیم کردم که آدرس با www اجرا بشه بااین حال بگیر نگیر داره

باتشکر

1

لینک به ارسال
  • 0

باسلام

دوست عزيز به منظور درست شدن تنظيمات فونت ها و ايكون ها تنظيمات فايل كانفيگ و htaccess خود را مورد بررسي قرار دهيد و درمورد درگاه مشكل را از خود زرين پال پي گيري نمايد چون ajax بايد برگرده به صفحه سفارش مشتري و از داخل سايت شما كاري صورت نمي گيرد

1

لینک به ارسال
  • 0

تنظیمات مربوط به htaccess رو مجدد بررسی کنید تا سایت درست لود بشه ، فونت سایت در حالت بدون wwwمشکل داره

دقت کنید که برای ورژن های متفاوت اپن کارت ، ماژول مخصوصی نوشته شده به هیچ وجه توصیه نمیشود ماژولی که برای ورژن دیگر اپن کارت نوشته شده را روی اپن کارت خود امتحان کنید.

در افزونه های اپن کارت بحث هماهنگی و ورژن افزونه همزمان مطرح میشود.

مثلا برای هر پلتفرم ( ورژن اپنکارت) افزونه زرین پال خاصی وجود دارد .این مقوله مربوط به هماهنگی با هسته هست و حتما باید رعایت بشه و در هر پلتفرم تنها یک ورژن ارائه شده.

پشتیبان های اپن کارت برای فارسی سازی تغییراتی در ورژن اصلی ایجاد میکنند و این تغییرات بنا به سلیقه گاها متفاوت هستش به همین خاطر برای پشتیبانی بهتر به تمام کاربران پیشنهاد میشود از ورژن های ارائه شده در سایت استفاده کنند.

به مسیر زیر بروید و فایل orderrtl.tpl  رو به order-rtl.tpl تغییر نام بدین

/home/attarie1/public_html/catalog/view/theme/default/template/mail/

نتیجه رو تو تاپیک مطرح کنید

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید
Real Time Web Analytics