خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
hosein63

ایجاد مشکل بعد از نصب vqmod

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

امروز vqmod ورژن 2.6.1 راروی اپن کارت نصب کردم

بعدش که خواستم وارد پنل مدیریت ادمین بشم به این ارور برخورد کردم

Warning: file_put_contents(vqmod/checked.cache): failed to open stream: No such file or directory in C:\HostingSpaces\attarieh\attariehya.com\wwwroot\vqmod\vqmod.php on line 251

Warning: mkdir(): No such file or directory in C:\HostingSpaces\attarieh\attariehya.com\wwwroot\vqmod\vqmod.php on line 195
VQMod::dirCheck - CANNOT CREATE "vqmod/logs/" DIRECTORY
Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(vqmod/logs/1_Mon.log) is not within the allowed path(s): (C:\HostingSpaces;C:\phptemp) in C:\HostingSpaces\attarieh\attariehya.com\wwwroot\vqmod\vqmod.php on line 521

Warning: file_put_contents(): open_basedir restriction in effect. File(vqmod/logs/1_Mon.log) is not within the allowed path(s): (C:\HostingSpaces;C:\phptemp) in C:\HostingSpaces\attarieh\attariehya.com\wwwroot\vqmod\vqmod.php on line 530

Warning: file_put_contents(vqmod/logs/1_Mon.log): failed to open stream: Operation not permitted in C:\HostingSpaces\attarieh\attariehya.com\wwwroot\vqmod\vqmod.php on line 530
VQModLog::__destruct - LOG FILE "vqmod/logs/1_Mon.log" COULD NOT BE WRITTEN

لطفا راهنمایی بفرمایید

باتشکرازهمه دوستان

ویرایش شده در توسط Admin
استفاده از ابزار کد
0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

21 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

محتوای مخفی شده
شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید، در صورتی که این مطلب را لایک کنید.

4

لینک به ارسال
  • 0

با سلام 

لطفا یک پوشه با نام vqcache در خود vqmod  ایجاد نمایید

چنانچه این پوشه موجود است محتویات آن را پاک نمایید کش مرور گر خود را پاک کنید

موفق باشید:happy:

3

لینک به ارسال
  • 0

ممنونم از راهنماییتون

پوشه ای که گفته بودین وجود داشت محتویاتشو پاک کردم و همینطور حافظه کش مرورگرو هم پاک کردم

بازهم هنگام ورود به پنل مدیریت همون اخطار نمایش داده میشه

0

لینک به ارسال
  • 0

دوست عزیز 

پوشه را کلا پاک کنید و ببینید نوع خطا تغییر می کند یا خیر و دوباره یک پوشه با همان نام ایجاد نمایید

چنانچه پس از پاک نمودن کش این مشکل همچنان وجود داشت خود vqmod باید بررسی گردد.

برای برسی بهتر یک زیر شاخه در هاست اصلی خود ایجاد نمایید با یک نام موقت ببینید در روی هاست همین مشکل بر قرار است یا خیر

گاهی اوقات روی لوکال باگ وجود دارد

سپس در همین جا اعلام نظر فرمایید

3

لینک به ارسال
  • 0

سلام مجدد خدمت شما

یه نکته بگم که ورژن open cart 2.0.3.1 هست...

یه نکته دیگه که اگر ملاحظه کرده باشید خود فروشگاه بدون مشکل میاد بالا ولی وقتی vqmod نصب شد برای رفتن به قسمت مدریت بااین پیغام مواجه شدم...

کارهایی راکه گفتین انجام دادم و همینطور با یک مرورگر دیگر هم تست کردم ولی کلا هیچ تغییری در پیغام مذکور ایجاد نشد جز اینکه وقتی کل vqmod را ازروی روت اصلی پاک کردم وخواستم وارد پنل مدیریت بشم این پیغام اومد :

Warning: require_once(../vqmod/vqmod.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\HostingSpaces\attarieh\attariehya.com\wwwroot\admin\index.php on line 17

Fatal error: require_once(): Failed opening required '../vqmod/vqmod.php' (include_path='.;.\includes;.\pear') in C:\HostingSpaces\attarieh\attariehya.com\wwwroot\admin\index.php on line 17

یک سوال داشتم که اگر حالا به هرطریقی این مشکل برطرف نشد میشه vqmod را کامل حذف کرد و برگشت به حالت گذشتش...

بازهم بسیار ممنونم ازاینکه پیگیر هستین

ویرایش شده در توسط Admin
استفاده از ابزار کد
1

لینک به ارسال
  • 0

من هاست ویندوزو به تازگی خریداری کردم چون قرار بود فروشگاهی با asp.net طراحی کنیم ولی خوب به خاطر مسائلی موفق نشدیم...

به همین دلیل مجبور شدم opencart را روی هاست ویندوز نصب کنم...بااین حال که گفتین مشکل به خاطر هاسته میشه بگید که vqmod را میشه پاک کرد وفایل هارا به حالت سابق برگردوند که بتونم دوباره به مدریت فروشگاه دسترسی داشته باشم

0

لینک به ارسال
  • 0

با سلام

شما می توانید vqmod را پاک کنید مشکلی پیش نمی آید ولی امکان دارد خطا ها رفع نگردد 

امیدوار هستم شما نسخه پشتیبان از سایت خود را پیش از تغییرات داشته باشید.

2

لینک به ارسال
  • 0

سلام

مشکل اینه که نمیدونم چطور پاکش کنم چون وقتی خود پوشه راکه پاک میکنم به این مشکل برمیخورم

Warning: require_once(../vqmod/vqmod.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\HostingSpaces\attarieh\attariehya.com\wwwroot\admin\index.php on line 17

Fatal error: require_once(): Failed opening required '../vqmod/vqmod.php' (include_path='.;.\includes;.\pear') in C:\HostingSpaces\attarieh\attariehya.com\wwwroot\admin\index.php on line 17

من یک بک آپ از داخل خود پنل مدیریت opencart گرفتم...فقط زحمتی که به شمادارم اینه که راهنمایی کنید به طور کامل vqmod راپاک کنم و این اخطار هارا برای ورودبه پنل تصحیح کنم

بازهم متشکرم ازصبرو حوصلتون و جواب هایی که قوت قلبه برای ما

متشکرم

ویرایش شده در توسط Admin
استفاده از ابزار کد
1

لینک به ارسال
  • 0

درود

ابزار کد برای این است که خطا ها رو در اون ابزار درج کنید در ضمینه هاست ویندوزی هم چندین مرتبه بیان شده که هاست ویندوزی مناسب نیست

برای ماژول ویکومد هم این دو رو برسی کنید

OpenCart - Easy VQMOD Installer

OpenCart - VQMOD Manager

3

لینک به ارسال
  • 0

لطفا اگر برای شما مقدوره راهنمایی کنید که چطوری vqmod را از روی هاست و سورس سایت حذف کنم

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید خیلی کلافم کرده

باتشکر

1

لینک به ارسال
  • 0

جوابتون رو @Sarah Cross دادن و در زیر اولین ارسال شما هست ضمنا برای تشکر از فلش سبز رنگ استفاده کنید

2

لینک به ارسال
  • 0

متاسفانه همونطور که گفتم اصلا دسترسی به پنل مدیریت ندارم که ویکیومدوغیر فعال کنم یا بتونم تو تنظیماتش کاری کنم...میخوام بدونم اگر مقدورباشه ازروت سایت فایل های اضافی را پاک و یا ادیت کنم و یا فایل های سالم راجایگزین کنم که فقط برگرده به حالت اول و بتونم به پنل مدریتم دسترسی داشته باشم...

میتونید ملا حظه کنید که اصلا نمیتونم وارد مدیریت بشم

www.attariehya.com/admin

لطفا برای شرایط فعلی من راهنمایی بفرمایید

باتشکر

0

لینک به ارسال
  • 0

با سلام

دوست عزیز شما یک عکس از پوشه روت سایت خود ضمیمه فرمایید یعنی همان جایی که اپن کارت را نصب کردید ارسال فرمایید

با تشکر

2

لینک به ارسال
  • 0

با توجه به این که سورس اپن کارت شما از ما نبوده دقیقا نمیدونیم چه بخش هایی را تغییر دادند طبق این تصویر همچنان شما دارای پوشه vqmod هستید اون پوشه رو پاک کنید و فایل ها را با سورسی که دانلود کردین مقایسه کنید

2

لینک به ارسال
  • 0

سلام مجدد

متاسفانه مشکل حل نشد و بنده از پشتیبانی هاست درخواست کردم تا هاست ویندوز و تبدیل به لینوکس کنن

فقط سوالی دارم مبنی بر اینکه کدوم اپن کارتو نصب کنم

این ورژن OpenCart-Persian-2.2.0.0 شما راکه دیدم امکاناتش خوبه،میخواستم ببینم ورژن 2.3.0.2 رانصب کنم بهتره یا اینکه اول اونو نصب کنم بعد به 2.3 ارتقاء بدم

باتشکر

0

لینک به ارسال
  • 0

بهتره که آخرین نسخه 2.3.0.2 رو نصب کنین چون تو آخرین نسخه باگهای نسخه های قبلی کمتر شده و کیفیت کار با این نسخه بهتر شده

2

لینک به ارسال
  • 0

ازاین دو کدومشو استفاده کنم

لطفا اگر ورژن و بروزرسانی جدید تری هم هست که بنده ندیدم لطفا لینک دانلودش را قرار دهید

باتشکر

ویرایش شده در توسط hosein63
0

لینک به ارسال
  • 0

در تکمیل گفته های دوستان ویکیو مد برای اپن کارت بعنوان هسته اصلی اعمال تغییرات  چه در قالب و افزونه ها هستش پس براحتی نمیشه ازش صرف نظر کرد هرچند ocmod نمونه مدرن vqmod و بصورت پیشفرض در ورژن های جدید اپن کارت گنجانده شده ولی از نظر من همچنان گزینه مناسب ، vqmod هستش اخرین نسخه اپن کارت لزوما بهترین گزینه برای شما نیست ، نیاز هاتون رو جمع بندی کنید و ببینید برای کدام ورژن افزونه ها و قالب مورد نیازتون تهیه شده . در صورتی که صرف هزینه برای تولید افزونه ها و قالب ها براتون امکان پذیره مسلما اخرین ورژن بهترین گزینه هستش پاک کردن پوشه ویکیومد منتهی به حذف ویکیومد نمیشود ، پس از نصب ویکیومد چند فایل دیگر نیز  تحت تاثیر قرار میگیرند که نیاز به ویرایش و تصحیح دارند. و در اخر بیشترین عاملی که برای خطای بالا گزارش شده به نوع هاست هستش

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید
Real Time Web Analytics