خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
hosein63

مشکل اضافه نشدن محصولات به سبد خرید

سلام خسته نباشید
من تو فروم دنبال این مطلب گشتم مطالبی هم پیداکردم که باانجام این ها هم مشکل برطرف نشد
من opencart 2 را بروی هاست ویندوز نصب کردم وقتی که درمرورگر سایتو همراه www مینویسم سایت بدون هیچ ایرادی بالا میادو کارشو انجام میده ولی وقتی بدون www تایپ میکنم طقریبا خیلی از آیتم ها غیر فعال می باشد
در ضمن اون دستوراتی که برای ادیت کردن فایل ها در آموزشهای ورژن 1 بودو انجام دادم ولی هنوز مشکلم برطرف نشده
لطفا راهنمایی بفرمایید
باتشکراز همه دوستان

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

میدونم هاست لینوکس بهتره ولی خوب هاست ویندوز خریداری کرده بودم و خواستم از اون استفاده کنم

میخواستم ببینم راه کاری برای حل این مشکل بااین شرایط فعلی هست؟

0

لینک به ارسال
  • 0

بعضی از ماژولها باعث اختلال میشن. اگه ویکیومد روی فروشگاهتون نصب شده اول ماژولهای اون رو بررسی کن. یک به یک ماژولها رو غیر فعال کن تا پلاگین موردنظر رو پیدا کنید

0

لینک به ارسال
  • 0

ویکیود نصب نکردم

قبل از اینکه ماژولی هم نصب کنم این مشکل بود به این ترتیب که هروقت با www آدرس سایتو مینویسم همه چی درسته و رو روالشه ولی وقتی بدون www آدرس سایتو تایپ میکنم دچار مشکل میشم

در یک آموزش هم که دیده بودم ولی برای ورژن 1.5 بود فایل htaccess.txt را به این صورت ویرایش کردم ولی باز هم جواب نگرفتم

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.attariehya\.com [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://attariehya.com/$1 [L,R=301]

مشکلیه که خیلی داره اذیت میکنه امیدوارم با مشورت شمادوستان حل بشه چون دیدم هستندتعدادی که این مشکلو دارن

بازهم متشکرم

0

لینک به ارسال
  • 0

درود

htaccess برای سرور های لینوکس است نه ویندوز دقت داشته باشید که به علت ساختار دستورات و کد ها به مشکل بر خواهید خورد.برای این تنظیم باید از دستورات ویندوز با خبر باشید

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید
Real Time Web Analytics