• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
aparkala

تاریخ شمسی سایت اپن کارت2.3.0.2

سلام ببخشید من فروشگاهو با نسخه انگلیش ساختم بخاطر قالبش ولی الان یه مشگلی داشتم تاریخ شمسی نداره و من میخواستم که اگه امکان داره تاریخ  شمسیش رو برام بگین که چطوری بریزم تو فروشگاه ممنون میشم . خیلی لطف میکنین

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0
در 59 دقیقه قبل، aparkala گفته است :

الان اون بالا تاریخ افزودن رفته گل بچینه!!!!؟؟؟؟

به طور حتم باید تذکر میدادم که که این طرز بیان نوشته نیست اما محض اطلاع شما

12_399x170.jpg

printchi.ir_2017-02-20_22-24-17_399x71.jpg

printchi.ir_2017-02-20_22-23-38_399x50.jpg

printchi.ir_2017-02-20_22-22-06_399x25.jpg

از اونجا که مشکل از سمت تاریخ شمسی نیست پس من موضوع رو میبندم شما هم مشکل قالب دارید نه مشکل شمسی ساز

1

لینک به ارسال
  • 0

این که به صورت مجزا بریزید کار بسیار سخت هست و احتمال خطا خوردن هم زیاد هست ولی این امکان رو شما داشتید که قالب رو به صورت بسته نصبی نصب نکنید و بسته بومی شده رو دریافت کنید و بعد روش قالب و ماژول هاتون رو بزنید

1

لینک به ارسال
  • 0

آخه فایل های ماژول قالب خیلین نمیتونم پیدا کنم ودر ضمن زبان های نصب شده روی نسخه بومی با قالب سازگار نیست کلن فایل های قالب داخل سی اس اس و استایل شت  و اس کیو ال فرق داره نمیشه با قالب جور در نمیاد من امتحان کردم. نشد مجبور شدم نسخه انگلیسی رو خودم ترجمه کنم 

0

لینک به ارسال
  • 0

باسلامی دوباره ببخشید من همون بسته رو دانلود کردم قالب من قالب اصلی اپن کارت نیست اسم قالبم بیگ مارته  من خودم میتونم ادمینو و قالبو ترجمه کنم خب ولی این بسته ای که بود بعد از نصبش قالب به هم میریزه ومن اون تاریخ شمسی هارو نصب کردم رو نسخه انگلیسیش خب وقتی میرم نوع تاریخو عوض کنم میلادیه تاریخ فقط بهم بگین که چطوری اون تاریخ میلادیه رو از کجا برم فارسی بنویسمش به شمسی      

واین که با اون بسته کلن سایت میپره

0

لینک به ارسال
  • 0

از منوی افزونه‌ها » تغییرات و اصلاحات، روی آیکون بارگزاری مجدد (در قسمت بالا سمت چپ صفحه) کلیک کنید تا افزونه های جدید، بارگزاری شوند.

3

لینک به ارسال
  • 0

با سلام

شما این قالبی که در حال حاضر استفاده می نمایید (فروشگاه اینترنتی آپارکالا)

به صورت درستی نمایش داده نمی شود و فایل stylesheet-rtl به همراه سایر css های شما باید

به شیوه استاندار راست چین شوند

پیشنهاد می شود چنانچه از ماژول خاصی در اپن کارت 2.2 استفاده نمی نمایید حتما از ورژن استاندارد 2.3

سایت استفاده نمایید و قالب دیگری را امتحان نمایید

موفق باشید.

2

لینک به ارسال
  • 0

قالب های دیگر بومی یا فارسی نیستند وبرای نسخه 2.3 وجود ندارد نسخه 2.3 قالبی کهمن استفاده میکنم  انگلیسی هستش و من تنها یه مشکلی که دارم تاریخ شمسیه و همون طور که دربالا گفتند من همه کار هارو انجام دادم ولی بازم سایت میپره  

به عکس های زیر توجه کنید. تفاوت رو و بسته فارسی سازی که معرفی کردند رو وقتی نصب میکنم سایت میپره eror.png.06e9044b6be101592aee7f98852260f2.png

تصویر بالا رو که میبینید نسخه 2.3 هستش که کلن پریده وحالا تصویر زیر رو ببینید که باید اونطوری باشه

eroooorpng.png.7eadefadaa9b6b2b7fe5f576427ebdff.png

خب حالا میگید من چیکار کنم  همین نسخه 2.2 که استفاده میکنم تاریخ شمسی نداره و مشکل ایمیل داره ولی در نسخه 2.3 مشکل ایمیل حل شده  اگه فقط نسخه 2.3 فقط تاریخش شمسی باشه و تو سایت مشکلی پیش نیاد خودم قالبو ادمینو فارسی میکنم فقط مشکل همینه. اگه بهم کمک کنید ممنون میشم واگه میخواین کمک کنین من فایل قالبو آپ کنم آدرس بدم شما نصب کنید تاریخ شمسی رو بدید به من ممنون میشم

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام

وقت به خیر.

بسته فارسی ساز که در سایت درج شده رو مطالعه کنید فایل های لازمه در همون بسته هست پیش از هر چیز نسبت به بک اپ گرفتن از سایت خودتون اقدام کنید چرا که ممکن است با نصب فایل ocmod تقویم کل فروشگاه شما به هم بریزد

موفق باشید

1

لینک به ارسال
  • 0

فک کنم اون بالا گفتم همون طورکه بسته فارسی ساز درج شده درسایت گفته پیش رفتم  و درآخر قالبم جور در نمیاد بالا عکسم فرستادم داداش فایل sql موجود دربسته که جایگزین میشه کل فروشگاه میریزه به هم داداش من قالبمو خودم نسخه انگلیشش رو ترجمه کردم و با فارسی سازی که گذاشتین بهم میریزه بازم میگم همون طور که تو بسته فارسی ساز گفته شده عمل کردم و خودم چندین راه رو امتحان کردم نشد.

چرا پیچ در پیچ میکنین بگین چیکار کنم سایت به شکل زیر در نیاد موقع فارسی سازیش.eror.png.06e9044b6be101592aee7f98852260f2.png

0

لینک به ارسال
  • 0

درود

والا ما پیچ در پیچ نکردیم همین محتویات رو همین الان روی یک قالب که در بخش دریافت هم موجود هست تست گرفتم

قالب شما مشکل داره وگرنه مشکلی از بخش شمسی ساز و باقی موارد مشاهده نشد

مخفی کننده

3

لینک به ارسال
  • 0

فک کنم تاریخ شمسی رو قالبی که الان نصب کردید نصب نشده کلاً فروشگاه تاریخ شمسی نداره بعد ثبت نام افزودن محصول و تسویه حساب و درآخر تاریخچه حساب .  این عکسو الان گرفتم از سایتی که الان بهم معرفی کردین58ab3025a442e_ggggggggggggggggggggggggggdfhfghfghfgh.png.3ae0a7182e9830aabc38bb6091ff7c01.png

الان اون بالا تاریخ افزودن رفته

0

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید
Real Time Web Analytics