خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
karim

زبان پیش فرض اپن کارت

ارسال شده در (ویرایش شده)

با عرض سلام و احترام 

اپن کارت من نسخه 2.3.0.2 هستیش که دو زبانه هستیش که انگلیسی و فارسی هستیش. زبان پیش فرض زبان فارسی هست ولی وقتی سایت می زنم زبان انگلیسی به طور پیش فرض لود می شی ممنون می شم منو راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده در توسط karim
0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

با سلام 

1-نام قالب را ذکر نمایید .

2- در پنل مدیریت وارد قسمت افزونه ها شوید سپس وارد تب تغییرات و اصلاحات شوید از این محل

می توانید کش سیستم خود را پاک نمایید

موفق باشید

1

لینک به ارسال
  • 1

با سلام

دوست گرامی از وارد قسمت تنظیمات شوید از آنجا به تب محلی بروید سپس زبان فروشگاه خود را به فارسی تغییر دهید

موفق باشید

3

لینک به ارسال
  • 0

وقتی اپن کارت نصب می کنم قسمت فروشگاه زبانش به صورت پیش فرض فارسی هست تو قسمت تنظیمات فارسی تنظیم شده ولی وقتی به فروشگاه نگاه می کنم  زبان انگلیسی می یارد  

یک سوال دیگه دارم دو زبانه برای سایت مهم هستیش هر چند فروش ما فقط داخلی هستیش

1

لینک به ارسال
  • 0

دوست عزیز

شما ابتدا باید تصویر مورد سوال خود را ارسال نمایید به همراه لینک سایت تا مورد شما پیگیری شود

در مورد زبان فروشگاه چنانچه بازار هدف شما داخل کشور می باشد نیازی به معرفی به زبان دیگری ندارید و در رنکینگ داخلی الکسا نقش چندانی ندارد

موفق باشید

2

لینک به ارسال
  • 0

سلام خدمت شما

@karim اگر این لینکی که در پروفایلتون درج شده منظور شما هست که الان کاملا پارسی هست و مشکلی نداره اگر فروشگاه دیگه مد نظرتون هست همانطور که مدیر محترم درج کردن لینک بدهید

2

لینک به ارسال
  • 0

سلام دوستان عزیز

این لینک هستیش

عنوان فروشگاه شما ...

فروشگاه به زبان انگلیسی لود می کنی ولی من تو قسمت تنظیمات فروشگاه رو فارسی انتخاب کردم

ممنون می شم منو راهنمایی بفرماییذ

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام 

با توجه به این که ممکن است از سمت سرور شما باشد لذا بسته نصبی ورژن 2.3 را از این بخش دریافت کرده و مقایسه کنید 

جهت دریافت پر سرعت میتوانید از طریق بخش دریافت از سرور مگا اپلود اقدام نمایید

2

لینک به ارسال
  • 0

با سلام

دوست عزیز 2 حالت ممکن است پیش آمده باشد

1- فروشگاه شما از روی کش لود می شود 

2- قالبی که شما از آن استفاده می نمایید گزینه پیش فرض زبان شما را دریافت یا تغییر نمی دهد

لطفا موارد فوق برسی و اعلام نظر فرمایید.

موفق باشید

2

لینک به ارسال
  • 0

سلام خسته نباشید

من هیچ اظلاعاتی در مورد کش سایت نمی دونم  تا کش خالی کنم ولی یک کار کردم  هاست ریست کردم ولی بازم همین مشکل دارم

ممنون از راهنماییتون

0

لینک به ارسال
  • 0

با سلام

دوست گرامی شما به دقت به راهنمایی های صورت گرفته از سمت مدیران سایت توجه نمی نمایید

چندین بار از شما خواسته شد نام قالب را ذکر نمایید و همچنین از بسته اپن کارت استاندار سایت استفاده نمایید

پس از آن اعلام اشکال نمایید

لطفا در صورت نیاز به پشتیبانی بیشتر موارد اعلام شده را درج و اجرا فرمایید

موفق باشید

1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.