خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
cafebazi

(سئو سایت (حل شد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان عزیز

سرور سایتم کمی کند هستش و گفتند میتونن سرور عوض کنند و فقط باید آیپی جدید به درگاه بانک بدم

خواستم بپرسم تو سئو  سایت هم تاثیر داره یا خیر

ویرایش شده در توسط cafebazi
0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 2

ممنونم که راهنمایی کردید

برای این موارد کافی است تا چک مارک رو بزنید .مارکی که نارنجی کردم

Untitled.thumb.jpg.db36325ab2a97f0279068

0

لینک به ارسال
  • 1

خیر تاثیری نداره عوض کردن سرور در رباتها تاثیر معکوس ندارد

0

لینک به ارسال
  • 0

ممنونم که راهنمایی کردید

-1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط zandshop
      مشاهده فایل یکسان سازی آدرس دسته بندی و محصولات
      با استفاده از این ویکیومد لینک دسته بندی و محصولات کوتاه می شود ، در دسته بندی ها فقط لینک آخرین شاخه از دسته بندی که وارد آن شده اید مشاهده می شود و آدرس محصولات هم مستقیم و بدون دسته بندی ایجاد می شود و از ایجاد محتوای تکراری جلوگیری می کند. به مثال توجه کنید
      نسخه اصلی (لینک مرجع) ocmd است اما فایلی که اینجا برای دنلود گذاشته شده vqmod است
      برای نسخه 2.2  فایل seo_categories_2.2 را دریافت کنید
      ارسالی zandshop ارسال شده ۱۶/۰۸/۳۱ دسته افزونه های کاربردی مبتنی بر OCMOD & Vqmod آدرس مرجع پیش نمایش نوع ورژن  
    • توسط zandshop
      با استفاده از این ویکیومد لینک دسته بندی و محصولات کوتاه می شود ، در دسته بندی ها فقط لینک آخرین شاخه از دسته بندی که وارد آن شده اید مشاهده می شود و آدرس محصولات هم مستقیم و بدون دسته بندی ایجاد می شود و از ایجاد محتوای تکراری جلوگیری می کند. به مثال توجه کنید
      نسخه اصلی (لینک مرجع) ocmd است اما فایلی که اینجا برای دنلود گذاشته شده vqmod است
      برای نسخه 2.2  فایل seo_categories_2.2 را دریافت کنید
    • توسط num2.
      سلام
      چندتا سوال
      1- چطور توضیحات محصول رو در قالب دیفالت  تو صفحه اول حذف کنیم به طوری که فقط قیمت بیاد؟
      2- بعد از فعال کردن سئو صفحه محصولات درست میان فقط صفحه های تسویه حساب و سبدخرید نمیاد و میگه صفحه درخواستی شما موجود نمی باشد.ازتنظیمات سئورو فعال و از هاست .htaccess.txt روبه .htaccess (نقطه چپ)رو تغییر دادم.
      3- چطور تو صفحه دسته بندی نمایش محصولات رو از لیست به شبکه تغییر دائمی بدیم؟
      4- تو چیدمان ها 4 تا موقعیت محتوای بالا و پاین و ستون چپ و راست هست.تو برخی قالب ها موقعیت های بیشتر مثل top,footer,header,navigation  و .. هست اینارو چظور میشه اضافه کرد؟
    • توسط mjmooo
      سلام.چند روز پیش افزونه سئو پک پرو رو نصب کردم و همه کاراشو انجام دادم،اما در انتها متوجه شدم که این افزونه باعث شده خیلی از صفحات سایت بالا نیان و به مشکل بر خورده بودم و مجبور شدم افزونرو پاک کنم.خواهشاً راهنمایی کنید با سپسا زا ما
  • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر