خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
ebiii

مشکل ورود

سلام 

من سایتمو ریستور کردم ولی الان نمی تونم وارد پنل مدیریت بشم رمز از پی اچ پی مای ادمین تغییر دادم ولی وارد نمیشه میشه راهنمایی کنید دوستان 

ممنون 

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

کاربر گرامی سایت و مدیریت (tasnimdanesh.ir) درست شد - اطلاعات بیشتر برای شما به صورت پیغام خصوصی ارسال گردید

موفق و موید باشید

2

لینک به ارسال
  • 1

کاربر گرامی در phpmyadmin در جداول oc_user وقتی بر روی کاربر مدیریت ویرایش زدید می توانید نام کاربری و رمز عبور را تغییر دهید سپس بر روی دکمه Go کلیک نمایید (دقت نمایید که در موقع تغییر رمز عبور باید نوع Function را MD5 انتخاب نمایید)

اگر باز هم مشکل در ورود داشتید بهتر است فایل config.php  خود را بازنگری کنید.

2

لینک به ارسال
  • 1
در 3 ساعت قبل، ebiii گفته است :

میشه بگین چیکار باید کنم

Go to root Directory and Edit Config.php for Example See this file. For the root directory Assumption in the folder installed

// HTTP
define('HTTP_SERVER', 'http://dominname.com/cavia');

// HTTPS
define('HTTPS_SERVER', 'http://dominname.com/cavia');

// DIR
define('DIR_APPLICATION', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/catalog/');
define('DIR_SYSTEM', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/system/');
define('DIR_DATABASE', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/system/database/');
define('DIR_LANGUAGE', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/catalog/language/');
define('DIR_TEMPLATE', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/catalog/view/theme/');
define('DIR_CONFIG', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/system/config/');
define('DIR_IMAGE', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/image/');
define('DIR_CACHE', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/system/cache/');
define('DIR_DOWNLOAD', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/download/');
define('DIR_LOGS', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/system/logs/');

And the settings in the admin Directory

define('HTTP_SERVER', 'http://dominname.com/cavia/admin/');
define('HTTP_CATALOG', 'http://dominname.com/cavia/');

// HTTPS
define('HTTPS_SERVER', 'http://dominname.com/cavia/admin/');
define('HTTPS_CATALOG', 'http://dominname.com/cavia/');

// DIR
define('DIR_APPLICATION', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/admin/');
define('DIR_SYSTEM', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/system/');
define('DIR_DATABASE', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/system/database/');
define('DIR_LANGUAGE', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/admin/language/');
define('DIR_TEMPLATE', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/admin/view/template/');
define('DIR_CONFIG', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/system/config/');
define('DIR_IMAGE', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/image/');
define('DIR_CACHE', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/system/cache/');
define('DIR_DOWNLOAD', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/download/');
define('DIR_LOGS', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/system/logs/');
define('DIR_CATALOG', '/home/opencart/domains/dominname.com/public_html/cavia/catalog/');

Wherever I saw cavia name (in this example), delete and change your address.

3

لینک به ارسال
  • 0

من این کارو انجام دادم ولی نشد میشه بگین چیکار باید کنم config.php تغییر بدم 

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام من متوجه نشدم میشه توضیح بدی ؟؟ من تازه واردم 

0

لینک به ارسال
  • 0

همانطور که در پست پیشین Sarah Cross اشاره کردن باید بخش ادرس های کانفیگ روت و ادمین رو مطابق با آدرس جدید اصلاح کنید

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام من اینطوری تغییر دادم ولی وقتی گذاشتم و ذخیره کردم کلا سایت بالا نمی امد و اروور میداد و الان که به حالت اول برگردوندم این ارور میده 

صفحه اصلی این پیغام میده 

Fatal error: Class 'VQMod' not found in /home/tasnimdanesh/public_html/index.php on line 20

صفحه ادمین هم این پیغام میده 

Parse error: syntax error, unexpected ')' in /home/tasnimdanesh/public_html/admin/index.php on line 29

باید چیکار کنم 

0

لینک به ارسال
  • 0

برای بخش اولی اخرین ورژن VQMOD رو نصب کنید و برای بخش دوم هم باید اون فایل رو با اپن کارت مقایسه کنید بخشی یا از دست رفته یا دستکاری کردین

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام لطفا دوستان بهم کمک کنن من این مشکل حل کنم .

این ارور میده چیکار کنم گیر کردم 

صفحه ادمین 

Fatal error: Call to a member function isLogged() on a non-object in /home/tasnimdanesh/public_html/catalog/model/catalog/product.php on line 319

صفحه اصلی 

Warning: require_once() [function.require-once]: open_basedir restriction in effect. File(/home/tasnimdanesh.ir/public_html/cavia/system/startup.php) is not within the allowed path(s): (/home/tasnimdanesh:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/tasnimdanesh/public_html/index.php on line 17

Warning: require_once(/home/tasnimdanesh.ir/public_html/cavia/system/startup.php) [function.require-once]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/tasnimdanesh/public_html/index.php on line 17

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/tasnimdanesh.ir/public_html/cavia/system/startup.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/tasnimdanesh/public_html/index.php on line 17

0

لینک به ارسال
  • 0

این فولدر cavia چی هست که داخل آدرس دوم شما هست ؟

0

لینک به ارسال
  • 0

این اسم این پوشه داخل ادرس های بالا بود ولی الان پاک کردم ولی همچنان مشکل داره

Warning: require_once() [function.require-once]: open_basedir restriction in effect. File(/home/tasnimdanesh.ir/public_html/system/startup.php) is not within the allowed path(s): (/home/tasnimdanesh:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/tasnimdanesh/public_html/index.php on line 17

Warning: require_once(/home/tasnimdanesh.ir/public_html/system/startup.php) [function.require-once]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/tasnimdanesh/public_html/index.php on line 17

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/tasnimdanesh.ir/public_html/system/startup.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/tasnimdanesh/public_html/index.php on line 17

جان من یکی بگه چیکارش کنم کلافه شدم

0

لینک به ارسال
  • 0

کاربر گرامی اطلاعات هاست و مدیریت خود را به همراه توضیح برای بنده ارسال کنید بررسی می کنم.

1

لینک به ارسال
  • 0

سلام

در طرح سوال باید بصورت کامل شرح بدین که چطور این مشکل ایجاد شد

ریستور شما به چه نحو بوده ؟ فول بک اپ از طریق پنل هاست / یا فقط فایل هاتونو ریستور کردین / فقط دیتابیس ؟

تغییر در تنظیمات هاست یا تغییر خود هاست انجام شده ؟

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط farhad8904
      سلام
      بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور برای وارد شدن به کنترل پنل فروشگاه اینترنتی با ارور زیر مواجه میشم.
      لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید ممنون.

• توسط Parsian™
      مشاهده فایل ورود و عضویت با بیش از 30 شبکه اجتماعی
      ورود و عضویت کاربر با استفاده از 30 شبکه اجتماعی
      * Amazon
      * Blogger
      * Disqus
      * Facebook
      * Foursquare
      * Github.com
      * Google
      * Instagram
      * LinkedIn'
      * LiveJournal
      * Mail.ru
      * Odnoklassniki
      * OpenID
      * PayPal
      * Reddit
      * Skyrock.com
      * StackExchange
      * Steam
      * Twitch.tv
      * Twitter
      * Vimeo
      * VKontakte
      * Windows Live
      * WordPress.com
      * Yahoo
      * YouTube

بعد از نصب ماژول به صفحه https://app.oneall.com/  رفته و بعد از ثبت نام و یا ورود از طریق شبکه های اجتماعی کد api و نام فروشگاه خودتون رو درون ماژول قرار بدین
      البته بزودی قسمت ادمین این ماژول ترجمه و در همین تاپیک بصورت کامل قرار داده میشود
      ارسالی ™Parsian ارسال شده ۱۶/۰۸/۳۰ دسته افزونه های کاربردی آدرس مرجع نوع ورژن  
    • توسط Parsian™
      ورود و عضویت کاربر با استفاده از 30 شبکه اجتماعی
      * Amazon
      * Blogger
      * Disqus
      * Facebook
      * Foursquare
      * Github.com
      * Google
      * Instagram
      * LinkedIn'
      * LiveJournal
      * Mail.ru
      * Odnoklassniki
      * OpenID
      * PayPal
      * Reddit
      * Skyrock.com
      * StackExchange
      * Steam
      * Twitch.tv
      * Twitter
      * Vimeo
      * VKontakte
      * Windows Live
      * WordPress.com
      * Yahoo
      * YouTube

بعد از نصب ماژول به صفحه https://app.oneall.com/  رفته و بعد از ثبت نام و یا ورود از طریق شبکه های اجتماعی کد api و نام فروشگاه خودتون رو درون ماژول قرار بدین
      البته بزودی قسمت ادمین این ماژول ترجمه و در همین تاپیک بصورت کامل قرار داده میشود
    • توسط shahriar
      سلام و احترام.
      دوستان نسخه 2.0.1 اپن کارت رو از همین وب سایت ارزشمند دانلود کردم.نصب کردم.
      اما اینو بگم که سایت رو در یک پوشه دیگه روی سایت نصب کردم.همه کاراشو کردم.ماژول پرداخت بانک ملت نسخه 2 رو هم از همین وب دانلود کردم و نصب و تنظیم کردم
      اما حالا در هنگام تکمیل سفارش وقتی تایید سفارش رو میزنم مینویسه لطفا صبر کنید. و دیگه هم به درگاه نمیره
      این در صوریته که همین ماژول رو در نسخه 2 نصب کردم قشنگ کار میکرد پرداختم میکرد.
      شک دارم:من سایت رو رو پوشه نصب کردم بعدش انتقال دادم به روت اصلی.کانفیگشم درست کردم.ایا میتونه مشکل این باشه؟
    • توسط alisad
      سلام
      وقتی میخوام ثبت نام کنم تو سایت این اررور رو میده. اپن کارتمم ورژنه 2 هستش

• توسط shukhimikoni
      سلام من دو تا مشکل دارم
      1. اینکه برای کالاهای دانلودی بعد از خرید و پرداخت هزینه لینک دانلود برای خریدار نمایش داده نمیشه تا زمانی که من برم و وضعیت خرید رو کامل شده بزارم . چیکار کنم که احتیاجی به تایید مدیر سایت نباشه و بعد از خرید به صورت اتوماتیک لینک برای خریدار ظاهر بشه
      2. در صفحه مدیریت در بخش سفارش ها من مجبورم برای تایید سفارش ار قسمت مشاهده سفارش وارد شده و وضعیت رو در حالت کامل شده قرار دها چون وقتی به قسمت ویرایش میرم در تب اخر وقتی ذخیره رو میزنم ارور روش پرداخت مورد نیاز است رو میده در حالی که روش پرداخت روی زرین پال قرار دارد
      ممنون میشم کمکم کنید . خیلی گیرم
      ورزن اپن کارتمم 2.0.3.1 هستش
    • توسط shahriar
      با سلام و احترام.
      بنده در راه اندازی ارسال ایمیل اپن کارت مشکل دارم
      در بخش ایمیل گزینه smtp رو انتخاب کردم.و تمامی اطلاعاتش رو به درستی مطابق با ایمیل هاستم ساختم
      اما در ارسال ایمیل نا توان هستش.
      وقتی رویه smtp تنظیمه و باید ایمیلی ارسال کنه و نمیشه ارور نفرستادنش رو به ایمیل مدیر که ایمیل دیگه ای هست ارسال میکنه 
      و این که وقتی هم رو php تنظیمش میکننم اصلا ارسال نمیکنه
      در ضمن من این مشکل را با هاستینگ در ارتباط گذاشتم که گفتند مشکل نیست و به من تست دادند.به طوری
      باید چیکار کنم؟
    • توسط REZA Hakim
      سلام
      بعد از نصب اپن کارت تمام دسته بندی ها و محصولات رو پاک کرده و مجددا تعریف کردم
      مشکلی که وجود داره منوی بالا با حذف دسته بندی ها حذف شد و با اضافه کردن دسته بندی ها برنگشت!
      ممنون میشم راهنمایی کنین
    • توسط Ərkin Turk
      سلام دوستان گرامی بنده یک مشکلی با ورژن 2.1.0.1 دارم وقتی محصولات رو ویرایش میکنم تاریخ محصولات به صورت (774-1-3)  در میاد و همینطور میخوام برای محصولی تخفیف بزارم در صورت دادن تاریخ برای بازه زمانی مشخص درست کار نمیکند و مجبور میشم تاریخ رو حذف کنم تا تخفیف بر روی محصول ایجاد بشه !

ممنون میشم جواب بدید
    • توسط key98_ir
      سلام بنده محصولات رو ویرایش میکنم یا اضافه میکنم 24 ساعت بعد اعمال میشه یا اضافه میشه!!
  • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر