خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزومندیم.

• 0
farshadOC

قرار دادن یک تصویر ثابت برای تعداد زیادی از محصولات

سلام

قصد دارم که تصاویر محصولاتم را وارد سایتم بکنم ، و از اونجایی که برای تعداد زیادی محصول فقط یک تصویر استفاده می کنم، ایا راه و روشی هست که تصاویر را با سرعت بیشتر یا به صورت آنی برای یک "دسته بندی" قرار بدم تا نیاز نباشه هر دفه مسیر ویرایش>تصاویر>آپلود>ثبت را بزنم.

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

چرا این امکان موجود هست 

ب صورت پیش فرض در پوشه Image یه عکسی هست با نام no_image.png ک وقتی ب محصولی عکسی اختصاص داده نشه خودکار از این عکس استفاده میشه .می تونید با تغییر این عکس به عکس دلخواهتون (با همان نام no_image.png) عکس های تکراری قرار بدید.فقط اسم عکس رو عوض نکنید ک با تغییر اون کار نخواهد کرد.

ویرایش شده در توسط Nashkoo
2

لینک به ارسال
  • 0

به طور پیش فرض امکان پذیر نیست و باید دسته بندی هایی که زیاد استفاده میکنید رو مجزا کنید تا برای تصاویر تکراری نخواهید این کار رو انجام بدهید

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط farshadOC
      با سلام و خسته نباشید
       من قصد دارم در قسمت منوی بالایی سایت( محل دسته بندی بالا) قسمتی را ایجاد کنم که نمیخوام محصولاتم رو در اون قرار بدم و قسمتی ایجاد کنم که مثلا فایل ها یPDF یا مقالات  اموزشی قرار بدم.
      خودم فکر می کنم از طریق ماژول HTML باشه ولی نمیدونم به چه صورت باید این کارو باید انجام بدم
      *حتما هم نیاز دارم که در منو بالا سایت این کار انجام بشه.
      ممنون میشم که راهنماییم کنید و امیدوارم که منظورم رو به خوبی رسونده باشم.
      ادرس فروشگاهم با ورژن اپن کارت 2.0.3.1: جام جم الکترونیک

• توسط num2.
      سلام
      تو قالب دیفالت وقتی یه ماژولی رو به ستون چپ صفحه محصول اعمال می کنی قسمت تعداد و اضافه به سبد خرید باعث میشه قسمت توضیحات و نظرات کوچیک بشه انگار 3 ستونه میشه صفحه
      اینو چطور حل کنیم که توضیحات با اندازه اصلی زیر اضافه به سبدخرید بیاد؟

• توسط REZA Hakim
      سلام میشه یه افزونه واسه واترمارک عکسها بهم معرفی کنین
      این رو ریختم واتر مارک خیلی کوچیکه به نحوی که اصن بودو نبودش فرق نداره

این هم نصب نشد یعنی نفهمیدم باید چه جوری نصبش کنم
      متشکرم
    • توسط aligoli
      ایجاد و تکمیل یک محصول در اپن کارت
      http://www.aparat.com/v/E2cb3
    • توسط zaker85
      سلام خسته نباشید . من اپن کارت رو تازه نصب کردم افزودن مطلب رو میزنم همه فیلد ها رو هم پر میکنم و ذخیره رو میزنم این مینویسه :
      هشدار: لطفا برای رفع خطاهای رخ داده فرم را با دقت پر نمایید!
      لطفا یکی کمکم کنه چیکار کنم . نسخه اپن کارت هم 2.0.3.1 هست .
    • توسط masterkala
      با سلام و خسته نباشید
      من میخواستم که تعداد نمایش محصولات در یک سطر از 3 تا بیشتر بزارم!
      ولی من 4 تا که میزارم یعنی بیشتر از 3 تا 2 سطره میشه هر چقدر هم که سایزشون رو از داخل مدیریت ماژول تغییر دادم فایده نداشت سایز تصویر محصول تغییر میکنه و 2 سطره نمایش میده که نمیخوام اونجوری باشه میخوام 4-5 تا کنار هم نمایش داده بشن!
      ممنون میشم راهنمایی کنید اساتید

• توسط masterkala
      با سلام و خسته نباشید
      2 روزه تصویر که در مدیریت  آپلود میکنم با موفقیت آپلود میشه ولی اینطوری نمایش میده و بالای تصویر اررور میاد از داخل خود هاست که آپلود میشه با موفقیت آپلود میشه ولی از داخل مدیریت میخوام که از تصویر استفاده کنم این اررور مشاهده میشه
      در داخل تصویر قسمت بالا ارور دیده میشه
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      با تشکر

• توسط masterkala
      با سلام و خسته نباشید
      من میخوام که کسی نتونه تصاویر محصولات و هر تصویری از هر کجای سایت دانلود کنه یعنی کلا رو تصویر نتونه کلیک راست کنه که (save page as)بیاد  و پهنا باند رو مصرف کنه و یا اینکه جای دیگه استفاده کنه
      و اینکه حتی اگه امکانش هست کسی نتونه متن هارو هم کپی کنه!(ترجیحا حالا تصاویر دانلود نشه،متن به مهمی تصاویر نیست)
      فکر میکنم یه سری کد باید داخل فایل robots.txt اضافه بشه
      در کل ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر:)
  • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر