خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
yashar

مشکل در ماژول نمایش دسته بندی بر اساس کالاها

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر ویژه از دوستان و مدیر محترم سایت.

بنده با مشکلی که مواجه شدم این هست که ماژول نمایش دسته بندی بر اساس کالاها رو نصب میکنم و یک محصول براش اضافه میکنم و تنظیمش میکنم و در قسمت چیدمان وقتی داخلی صفحه اصلی قرارش میدم با یک ارور مواجه میشم . یعنی کل فروشگاه دیگه با نمیشه و یک ارور برای من میاره که متن ارور رو میذارم براتون. لطفا راهنماییم کنین. پیشا پیش ممنونم

Notice: Error: Could not load template /home/ravisonl/public_html/shirinhome.com/catalog/view/theme/default/template/default/template/module/productcategory.tpl! in /home/ravisonl/public_html/shirinhome.com/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_system_library_template_basic.php on line 26

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

سلام

اخرین ورژن VQMOD رو از لینک زیر دریافت کنید و به روز کنید و برسی کنید

علاوه بر این فایل های tpl ماژول با قالب سر ناسازگاری برداشته که با بخشی تداخل داره که نیازمند لاگ کامل خطا هست

1

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 14 ساعت قبل، Admin گفته است :

اخرین ورژن VQMOD رو از لینک زیر دریافت کنید و به روز کنید و برسی کنید

جناب مهندس ممنونم از پاسخگوییتون. بنده نسخه جدید vqmod رو نصب کردم ولی مشکلم رفع نشد. البته قالب سایت بنده همون قالب پیشفرض خود اپن کارت هست.

اگر راهنمایی بفرمایین بنده لاگ خطا رو به صورت کامل تقدیم میکنم. بی نهایت ممنونم از وقتی که در اختیار بنده قرار میدین

ویرایش شده در توسط yashar
0

لینک به ارسال
  • 0

مشکل رفع شد. ایراد از vqmod نبود. باتنظیمات ادرس دهی در کنترل و چند خط اضافه کردن کد به استایل شیت مشکل رفع شد . ممنونم

1

لینک به ارسال
  • 0

سلام

موردی که عنوان کردین به این دلیل است که شما از نگارش این سایت استفاده نمی کنید و همین مورد باعث ایجاد مشکل شده بود

1

لینک به ارسال
  • 0
در 6 ساعت قبل، Admin گفته است :

سلام

موردی که عنوان کردین به این دلیل است که شما از نگارش این سایت استفاده نمی کنید و همین مورد باعث ایجاد مشکل شده بود

با عرض سلام

در این شکی نیست که نسخه اپن کارت ارائه شده در سایت شما بهترین نسخه موجود در تمامی سایتها هست. ولی این مشکل کاملا مربوط به ایراد خود ماژول بود . باز هم ممنونم از زحماتی که کشیدین.

عرض ادب و احترام و خسته نباشید خدمت شما

1

لینک به ارسال
  • 0
در 19 دقیقه قبل، yashar گفته است :

. ولی این مشکل کاملا مربوط به ایراد خود ماژول بود

اما من بدون حتی یک خط ویرایش این ماژول رو در دمو اضافه کرده بودم

دمو دسته بندی بر اساس کالا

در هر صورت مواردی که اضافه کردین رو عنوان نموده و بعد پاسخ خودتون رو به عنوان بهترین پاسخ علامت بزنید

1

لینک به ارسال
  • 0
در 31 دقیقه قبل، Admin گفته است :

اما من بدون حتی یک خط ویرایش این ماژول رو در دمو اضافه کرده بودم

جناب مهندس بنده این ماژول رو بین ماژول های سایت شما تا حالا ندیدم.

شاید نسخه ای که بنده دارم مشکل داشته. ورژن اپن کارت بنده 2.2.0.0 هست

0

لینک به ارسال
  • 0

من این ماژول رو برای 2.0.3.1 زدم که لینک آن به شرح زیر است

1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط farshadOC
      با سلام

من می خواستم ابعاد باکس محصولات رو تغییر بدم 
      اونطوری که در تنظیمات خود اپن کارت ورژن 2.0.3.1 دیدم،فقط میتوان ابعاد تصویر ها رو تغییر داد
      چون من به برنامه نویسی مسلط نیستم و فقط تونستم از طریق inspect element فایر فاکس به محدوده تغییرات دسترسی پیدا بکنم (فایل پیوست شده) ولی نتونستم اون کاری که مد نظرم بود را انجام بدم
      ورژن اپن کارت:2.0.3.1

*چون سایتم قطعات الکترونیک و برقی هست، ابعاد باکس محصولات پیش فرض خود اپن کارت مناسب فیلد کاریم نیست و بدنبال تغییر اون هستم.

ممنون میشم که راهنماییم بکنید
      با تشکر

• توسط Ərkin Turk
      سلام دوستان گرامی بنده یک مشکلی با ورژن 2.1.0.1 دارم وقتی محصولات رو ویرایش میکنم تاریخ محصولات به صورت (774-1-3)  در میاد و همینطور میخوام برای محصولی تخفیف بزارم در صورت دادن تاریخ برای بازه زمانی مشخص درست کار نمیکند و مجبور میشم تاریخ رو حذف کنم تا تخفیف بر روی محصول ایجاد بشه !

ممنون میشم جواب بدید
    • توسط key98_ir
      سلام بنده محصولات رو ویرایش میکنم یا اضافه میکنم 24 ساعت بعد اعمال میشه یا اضافه میشه!!
    • توسط baztabroh
      سلام
      دقیقا نمیدونم باید در مورد این مشکل چی بگم
      فقط میتونم بگم عکس رو ببینید ممنون میشم کمکم کنید - بخش توضیحات این شکلی شده
      ۱.تغییری ایجاد نکردم
      ۲.روز قبلش محصول اضافه کردم

• توسط masterkala
      با سلام و خسته نباشید
      من میخوام که کسی نتونه تصاویر محصولات و هر تصویری از هر کجای سایت دانلود کنه یعنی کلا رو تصویر نتونه کلیک راست کنه که (save page as)بیاد  و پهنا باند رو مصرف کنه و یا اینکه جای دیگه استفاده کنه
      و اینکه حتی اگه امکانش هست کسی نتونه متن هارو هم کپی کنه!(ترجیحا حالا تصاویر دانلود نشه،متن به مهمی تصاویر نیست)
      فکر میکنم یه سری کد باید داخل فایل robots.txt اضافه بشه
      در کل ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر:)
    • توسط Parsian™
      با این آموزش ساده میتونین فایلهای ویدئویی خودتون رو که مربوط به یک محصول میشه رو راحت نشون بدین . ابتدا ماژول تب اضافی محصولات رو به فروشگاهتون اضافه کنید. بعد از فعال کردن از قسمت کاتالوگ گزینه تب اضافی محصولات رو انتخاب کنید و یک تب با نام ویدئو و یا هر اسمی که دوست دارید اضافه کنید و فعال کنید. بعد از پنل ادمین به صفحه محصولات برید و محصول رو انتخاب و ویرایش کنید. از تب های بالا قسمت تب اضافی رو بیارید و نام ویدئو یا هر اسمی که گذاشتید رو بنویسید (مهم) بعد روی علامت مثبت کلیک کنید و ویرایشگر رو  در حالت سورس یا منبع قرار بدین. حالا تنها کاری که میمونه اینه که لینک صفحه ویدئو رو به این قسمت اضافه کنید. شما هم میتونین لینک سایتهای یوتیوب و آپارات و بقیه سایتها رو قرار بدین به این ترتیب صفحه محصول رو باز کنید و روی دکمه کناری ویدئو ، کد نمایش ویدئو  کلیک کنید حالا آپارات یه کدی مثل این بهتون میده
      <iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/mqLUP/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="360" width="640" ></iframe> حالا این کد رو توی قسمت سورس یا منبع قرار بدین و تغییرات رو ذخیره کنید. حالا برای اطمینان بیشتر صفحه محصول در فروشگاهتون رو باز کنید و ببینید.

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر