خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
shahram_pc

بد نمایش داده شدن فرم لاگین و صفحه مدیریت

با سلام.

همان طور که در عکس های پیوست نشان داده شده.صفحه لاگین  و صفحه مدیریت به صورت html  خام و ببه هم ریخته نشان داده می شود.که باعث می شه من تونم مدیریت درستی تو پنل انجام بدم.چند تا کار کردم:

1-کل browser history  رو پاک کردم.باز این مشکل باقی بود.

2-مودم رو خاموش روشن کردم.حل نشد.

3-کش رو از مدیریت خالی کردم.بازم نشد.

4-تو مرورگرهاس دیگه هم تست کردم نشد.

فکر می کنید.علتش چی می تونه باشه.چند روزه درگیرشم ولی هنوز موفق نشدم..درستش کنم.تصویر پیوست شده.

bbb.png

fff.png

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکل حل شد..یگ مشکل ساده بود که من ازش بی اطلاع بودم.چون سایت روی دو دامنه قرار داشت یکی از دامنه ها منقضی شده بود ومن از اون بی اطلاع بودم.از قضا دامنه منقضی شده پیکربندی اصلی سایت روی اون قرار داشت.با این که هاست و دامنه سایتی که به صورت به هم ریخته باز میشد هنوز اعتبار داشت ولی فایل های کافیگ فروشگاه و ادمین روی دامنه منقضی ست شده بود.با یه تغییر نام دامنه در فایل کافیگ همه چیز درست شد.

با سپاس.

ویرایش شده در توسط shahram_pc
0

لینک به ارسال
  • 1

بررسی کنی vqmod نصب باشد 

در حال حاضر طبق آدرسی که در عکس مشخص بود ، مدیریت سایت بررسی شد و از نظر ظاحری مشکلی نداشت فقط قبل از اینکه به این ادرس وارد بشم دستور نصب vqmod رو اجرا کردم و بعد به ادرس مدیریت را وارد کردم

admin.thumb.jpg.d2c66467a8a94b23dc40dd2c

1

لینک به ارسال
  • 0

آره.بابا.vqmod  نصب.نصب هست که کپچا رو میاره..ولی دوباره نصب کردم از url  برای اطمینان..نمی دونم.دقیق.چرا کوکی ها و کش سابق پاک نمیشه.تحت هیچ عنوانی..در حالت های مشابه وقتی این طوری میشد.با یه پاک کردن کوکی همه چی به درسست می شد.راه دیگه ای هست که من نرفته باشم؟؟

0

لینک به ارسال
  • 0

آره.بابا.vqmod

خب !!!

این مورد به سیستم فروشگاه مربوط نمیشود به مرورگر سیستم شما مربوط ربط پیدا می کنه !!!

2

لینک به ارسال
  • 0

ctrl + f5 امتحان کنید . چیزی جدیدا نصب کردید ؟

2

لینک به ارسال
  • 0

مشکل از کانفیگ یکی از دامنه هام بود که اعتبارش تموم شده بود و رو هاست ست بود.فایل کتنفیگ رو دامنه ای که هنوز اعتبار داشت ست کردم.(هم سایت هم مدیریت ) درست شد..

با تشکر از پاسخ های دوستای عزیز.

0

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.