خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزومندیم.

باسلام

من اپن کارتم 2.2.0.0 میباشد و مشکل اینه

نمایش ندادن محصولات در صفحه اصلی؟؟؟!!!

eshop

ممنون میشم راهنماییم کنید

1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

داخل اپن کارت شما در بخش ماژول ها ماژول جدیدترین ها هست که ویرایش کنید گزینه هایی که تنظیم کردید رو خواهید دید

ضمنا بد نیست وقتی سایر تیم و حتی کاربران وقت میذارن چه مشکل شما رو برسی میکن چه فایلی را به رایگان قرار میدن با استفاده از فلش سبز رنگ تشکر کردن رو بزنید

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام

من داخل صفحه اول فروشگاه شما دقیقا مشکلی نیافتم . همچنین شما در تاپیک هم چیزی اشاره نکردین که قابل پیگیری باشه اصل موضوع اینه که زمان اضافه کردن محصول چه اتفاقی می افته و چه پیامی میده

0

لینک به ارسال
  • 0

باسلام

من شرمندم که کامل توضیح ندادم

منظورم محصولات که اضافه کردم بطوری که حدودا 10 12 محصول در صفحه اصلی نشون بده که 4سطر و 3 ستون باشه

مثل سایت زیر

1- http://anafarsh.com/

و

2- http://www.kyo.ir/

که این اولی خیلی جالبتره ممنون

بااحترام

1

لینک به ارسال
  • 0

باید ماژولی که تو صفحه نخست هست رو روی تعداد ۱۲ تنظیم کنید

3

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام من چیزی تو ماژولها پیدا نکردم

آیا ماژولی داره لطفا اگه نیاز به نصب ماژول هستش لینک دانلود اونو قرار بدین یا اگه داخل خود اپن کارت وجود داره لطفا مسیر ماژول برام قرار بدین

ممنون با احترام

ویرایش شده در توسط ABOLFAZLE
1

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام

من واقعاً شرمندم دنبال تشکر بودم اما پیدا نمیکردم در جریان نبودم فلش سبز رنگ همون تشکر هستش:27:

:emoticon-00107-sweating:ببخشید:emoticon-00107-sweating:

ویرایش شده در توسط Admin
2

لینک به ارسال
  • 0

چند نکته در مورد استفاده از سایت هست

سیستم ارزش گذاری رو از لایک به امتیاز تغییر دادیم

برای خطاب قرار گرفتن نام مخاطب کافیه @ رو تایپ و به دنبالش نام مخاطب اورده بشه

در تالارهایی که حالت پرسش و پاسخ هستن در کنار هر پست یک فلش بالا و یک فلش پایین و در وسط یک دایره با علامت چک مارک هست در مواقعی که سوال شما حل شده و نیاز به گفتگو نمیباشد میتوانید از این قابلیت استفاده کنید که در این حالت بهترین جواب در زیر پست استارتر قرار میگیرد

همچنین در حالت استفاده از موبایل میتوان هر پست را در واتس اپ به اشتراک گذاشت که بیشتر مناسب بخش دریافت و سیستم آموزش و یا مارکت هست

همچنین چناچه از پستی یا اموزشی خوشتان امد و یا قصد مرور به صورت افلاین رو دارید میتوانید به صورت بوک مارک در poket و Flipboard ذخیره کنید

نکته بسیار مهم : روی ادیتور یک باکسی به صورت مستطیل مشاهده میشود برای لینک دادن از این باکس استفاده کنید و برای زمانی که قصد دارید بخشی از مطلب داخل اسپیلور باشد از علامت چشم استفاده کنید

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری