خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• اطلاعیه ها

• Admin

گواهی رضایت از پشتیبانی   دوشنبه, 16 اسفند 1395

با توجه به این که چیزی تا پایان سال 95 نمانده لذا برای ارزیابی اپن کارت پارسی میتوانید نظرات و رضایت خود را در این بخش به همراه دلایل وارد کنید  
  • 1
arman_3121

ویرایش بخش ثبت نام

سلام دوستان.

بنده در فروم قبلی از ماژول ویکیمود جناب آقای عبدالمجید جمیلی استفاده کردم و بخش زادی از صفحه ثبت نام من سبک تر شد.

اما میخوام که بخش های بیشتری حذف بشه، باید چکاری انجام بدم؟

ورژن ماژول 2.1 است.

http://butanekala.com/register

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

کاربر گرامی چون ساختار قالب سایت شما متفاوت می باشد و قالب پیش فرض نیست

شما باید فایلهای موجود در مسیر قالب خودت رو هم قرار بده (register.tpl و account.tpl و فایلهای استفاده شده در مسیر پوشه catalog/controller/account که مختص صفحه ثبت نام می باشد)

و در آخر یک آموزش برای اینکه خودت بتونی اون فیلدها رو هر چه سریع تر برداری:

به طور مثال برای حذف تلفن:

فایل register.tpl را با نات پد پلاس باز می کنی و خطوط مربوط telephone رو حذف می کنی:

<div class="form-group required">
   <label class="col-sm-2 control-label" for="input-telephone"><?php echo $entry_telephone; ?></label>
   <div class="col-sm-10">
     <input type="tel" name="telephone" value="<?php echo $telephone; ?>" placeholder="<?php echo $entry_telephone; ?>" id="input-telephone" class="form-control" />
     <?php if ($error_telephone) { ?>
     <div class="text-danger"><?php echo $error_telephone; ?></div>
     <?php } ?>
   </div>
    </div>

و به همین ترتیب برای آدرس (address) ، اشتراک خبرنامه (newsletter) و تکرار رمز عبور (confirm) خطوط دستوری مربوطه رو حذف می کنه

catalog\view\themename-theme\template\account\register.tpl

البته دقت داشته باشید که قبل از انجام هر کاری از فایلهای خودتون پشتیبان تهیه کنید

موفق و موید باشید

0

لینک به ارسال
  • 0

طبق همون فایل vqmod می تونید انجام بدین ولی کمی سخت میشه

یعنی محتوای درون فایل vqmod رو بررسی کنی بر روی چه قسمت های تغییرات رو اعمال کرده و شما خودتون دستی اون تغییرات رو در کنترلر و قالب انجام بدین

اگر بر روی فروشگاه شما مدیریت ویکیومد نصب باشه میشه نصبش کرد و هر جا خطا داد رو بررسی و کد رو بروز رسانی کنیم

حتی المکان فایل vqmod مورد نظر رو در ادامه قرار بدین تا اگر وقت شد بررسیش کنم و بروز رسانی بشه

1

لینک به ارسال
  • 0

خدمت شما

Remove_V2.1.xml

فیلد هایی که من علاقه دارم حذف شوند، عبارت اند از:

تلفن،

بخش آدرس،

رمز عبور فقط یک بخش باشه،

اشتراک خبرنامه هم روی " بله " باشه،

و در آخر قوانین هم حذف بشه.

ممنون میشم اگر این گزینه ها اعمال بشه

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام.

از بخش مربوطه اقدام کردم ولی قسمت هایی که عرض کردم حذف نمی شود و یکسری نوشته جلوی فیلدها میاد ، به غیر از Register.tpl باید از بخش دیگه ای هم افدام کنم؟

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری