خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
farshadOC

تغییر ابعاد باکس محصولات

با سلام

من می خواستم ابعاد باکس محصولات رو تغییر بدم 
اونطوری که در تنظیمات خود اپن کارت ورژن 2.0.3.1 دیدم،فقط میتوان ابعاد تصویر ها رو تغییر داد
چون من به برنامه نویسی مسلط نیستم و فقط تونستم از طریق inspect element فایر فاکس به محدوده تغییرات دسترسی پیدا بکنم (فایل پیوست شده) ولی نتونستم اون کاری که مد نظرم بود را انجام بدم
ورژن اپن کارت:2.0.3.1

*چون سایتم قطعات الکترونیک و برقی هست، ابعاد باکس محصولات پیش فرض خود اپن کارت مناسب فیلد کاریم نیست و بدنبال تغییر اون هستم.

ممنون میشم که راهنماییم بکنید
با تشکر

باکس محصول با کد برنامه نویسی آن.JPG

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

سلام دوست عزیز

شما ابتدا از پنل ادمین خود وارد صفحه تنظیمات شوید سپس از انجا وارد تب تصویر شوید

در این قسمت می توانید سایز های عکس های خود را جهت نمایش در سایت تغییر دهید

با تشکر

1

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنوم از پاسختون ولی منظور من کوچک کردن سایز عکس نیست بلکه کوچک کردن باکس محصول که شامل عکس کالا،توضیحات و قیمت هست،بودش.

می خوام کلا اندازه باکس محصول کوچکتر بشه چون اندازه پیش فرض خوداپن کارت بزرگه و مناسب کار من نیست(در زمینه قطعات الکترونیک مانند مقاومت و خازن و ....)

نمونه سایتی دیگر

در صورتی که اندازه باکس محصول قابل تغییر نیست و همون گفته شما رو اجرا بکنم،ایا امکان داره که فونت نوشته رو کوچکتر بکنم؟

ویرایش شده در توسط farshadOC
0

لینک به ارسال
  • 0

کاربر گرامی پیشنهاد می کنم شما که می خواهید فروشگاه را راه اندازی کنید و هنوز تعداد محصولات تون بیشتر نیست از آخرین نسخه 2.3.0.2 موجود در انجمن استفاده نمایید

ولی اگر باز هم خواستید ابعاد کادر محصولات خود را کوچک تر کنید به بنده اطلاع بدهید تا ماژول نویسی براتون کنم (تغییرات کوچکی در ساختار قالب پیش فرض می خواهد)

و یا اگر خواستید در نسخه 2.3.0.2 اعمال کنید بگویید تا مرتبط با این نسخه به شما ارائه بدهم (ساختار 2.0.3.2 با ساختار جدید اپن کارت 2.3.0.2 خیلی متفاوت شده از جمله اون ساختار ماژول نویسی)

2

لینک به ارسال
  • 0
در در 1395/07/07, 19:42:43، farshadOC گفته است :

باکس محصول با کد برنامه نویسی آن.JPG

سلام دوست عزیز 

با توجه به عکس و نمونه هایی که فرستادید شما از حالت  "شبکه " برای نمایش محصولات استفاده کردید که سایز بزرگ با توضیحات را نمایش میدهد ولی اگر حالت "لیست" را انتخاب کنید سایز محصولات کوچکتر می شود.

با توجه به عکس ارسالی زیر مقایسه محصول دوتا آیکون هست که اولی لیست و دومی شبکه هست .با این تغییر فکر کنم به مقصودتون برسید ولی اگر منظور دیگه داشته باشید بیشتر توضیح بدید

یه راه دیگه هم هست که تو قسمت چیدمان ها > محصول یا دسته بندی  به ستون های سمت چپ و راست ماژولی رو اختصاص بدید که این کار باعث میشه اندازه باکس محصولات کوچیکتر بشه

موفق باشید

2

لینک به ارسال
  • 0

با تشکر از پاسختون 

منظورم تغییر اندازه هم در حالت شبکه و هم لیست هست(لیست بیشتر برام مهم تر هست)

درحالت لیست هم که قرار میدم باز هم اندازه پیش فرض خود اپن کارت برای کارم بزرگ هست

بیشتر باریکتر شدنش برام مهم هست(در حالت لیست)

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط yashar
      با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر ویژه از دوستان و مدیر محترم سایت.
      بنده با مشکلی که مواجه شدم این هست که ماژول نمایش دسته بندی بر اساس کالاها رو نصب میکنم و یک محصول براش اضافه میکنم و تنظیمش میکنم و در قسمت چیدمان وقتی داخلی صفحه اصلی قرارش میدم با یک ارور مواجه میشم . یعنی کل فروشگاه دیگه با نمیشه و یک ارور برای من میاره که متن ارور رو میذارم براتون. لطفا راهنماییم کنین. پیشا پیش ممنونم
      Notice: Error: Could not load template /home/ravisonl/public_html/shirinhome.com/catalog/view/theme/default/template/default/template/module/productcategory.tpl! in /home/ravisonl/public_html/shirinhome.com/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_system_library_template_basic.php on line 26  
    • توسط Ərkin Turk
      سلام دوستان گرامی بنده یک مشکلی با ورژن 2.1.0.1 دارم وقتی محصولات رو ویرایش میکنم تاریخ محصولات به صورت (774-1-3)  در میاد و همینطور میخوام برای محصولی تخفیف بزارم در صورت دادن تاریخ برای بازه زمانی مشخص درست کار نمیکند و مجبور میشم تاریخ رو حذف کنم تا تخفیف بر روی محصول ایجاد بشه !

ممنون میشم جواب بدید
    • توسط key98_ir
      سلام بنده محصولات رو ویرایش میکنم یا اضافه میکنم 24 ساعت بعد اعمال میشه یا اضافه میشه!!
    • توسط masterkala
      با سلام و خسته نباشید
      من میخوام که کسی نتونه تصاویر محصولات و هر تصویری از هر کجای سایت دانلود کنه یعنی کلا رو تصویر نتونه کلیک راست کنه که (save page as)بیاد  و پهنا باند رو مصرف کنه و یا اینکه جای دیگه استفاده کنه
      و اینکه حتی اگه امکانش هست کسی نتونه متن هارو هم کپی کنه!(ترجیحا حالا تصاویر دانلود نشه،متن به مهمی تصاویر نیست)
      فکر میکنم یه سری کد باید داخل فایل robots.txt اضافه بشه
      در کل ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر:)
    • توسط Parsian™
      با این آموزش ساده میتونین فایلهای ویدئویی خودتون رو که مربوط به یک محصول میشه رو راحت نشون بدین . ابتدا ماژول تب اضافی محصولات رو به فروشگاهتون اضافه کنید. بعد از فعال کردن از قسمت کاتالوگ گزینه تب اضافی محصولات رو انتخاب کنید و یک تب با نام ویدئو و یا هر اسمی که دوست دارید اضافه کنید و فعال کنید. بعد از پنل ادمین به صفحه محصولات برید و محصول رو انتخاب و ویرایش کنید. از تب های بالا قسمت تب اضافی رو بیارید و نام ویدئو یا هر اسمی که گذاشتید رو بنویسید (مهم) بعد روی علامت مثبت کلیک کنید و ویرایشگر رو  در حالت سورس یا منبع قرار بدین. حالا تنها کاری که میمونه اینه که لینک صفحه ویدئو رو به این قسمت اضافه کنید. شما هم میتونین لینک سایتهای یوتیوب و آپارات و بقیه سایتها رو قرار بدین به این ترتیب صفحه محصول رو باز کنید و روی دکمه کناری ویدئو ، کد نمایش ویدئو  کلیک کنید حالا آپارات یه کدی مثل این بهتون میده
      <iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/mqLUP/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="360" width="640" ></iframe> حالا این کد رو توی قسمت سورس یا منبع قرار بدین و تغییرات رو ذخیره کنید. حالا برای اطمینان بیشتر صفحه محصول در فروشگاهتون رو باز کنید و ببینید.

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر