خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزومندیم.

• 0
iran_blizzard

خطا در بخش OCMOD

با سلام و خسته نباشید و ضمن تشکر فراوان از زحمت ها

از استادان و بزرگواران یک راهنمایی میخواستم ، بنده از سایت افزونه VQmod_IoenCart-v2.3.0.2 

(دانلود کردم و طبق اموزشی که قرار داده بودید روی سایت به اون عمل کردم (اموزش تصویریولی بعد از نصب به قسمت بروزرسانی رفتم و وقتی رو دکمه بروزرسانی کلیک کردم دیگه قسمت تغییرات و اصلاحات و نصب افزونه ها باز نمیشه و این ارور رو میده

Notice: Error: Could not load template /home/iranbliz/public_html/admin/view/template/extension/installer! in /home/iranbliz/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_modification_system_engine_loader.php on line 45

این قسمتی هست که باید فایل رو نصب میکردم و فایل نصب شد  ممنون میشه اگر مقدور هست راهنمایی بفرمایید

سپاسگزارم

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

این که به چه شکل مشکل رو رفع کنید ابتدا یک بک اپ بگیرید و بعد فایل های VQMOD رو حذف کنید و این رو بریزید

ضمنا فراموش نکنید اینجا نوشته شده بود باگ ها و مشکلات مربوط به نسخه  2.3.0.2  (انتقال یافت)   

0

لینک به ارسال
  • 0
در 5 دقیقه قبل، iran_blizzard گفته است :

ولی بعد از نصب به قسمت بروزرسانی رفتم و وقتی رو دکمه بروزرسانی کلیک کردم دیگه قسمت تغییرات و اصلاحات و نصب افزونه ها باز نمیشه و این ارور رو میده

کاربر گرامی این نسخه از VQmod همان طور که در تاپیک هم نوشته شده فقط برای نسخه 2.3.0.2 می باشد.....

1

لینک به ارسال
  • 0

الان چه کاری باید انجام داد؟

چون هر چند دقیقه از حساب کاربری سایت بصورت اتوماتیک خارج میشه ، و دسترسی به قسمت  تغییرات و اصلاحات و نصب افزونه ها  نمیده و ارور میده

تازه سایت رو راه اندازی کرده بودم ، ولی متاسفانه از اشتباهی که کردم سایت به این مشکل افتاده

میشه کمک بفرمایید

0

لینک به ارسال
  • 0

کاربر گرامی شما باید VQmod نسخه اپن کارت خود را نصب نمایید (نسخه اپن کارت شما 2.0.3.1 هستش)

مگر اینکه بخواهی اون رو به نسخه 2.3.0.2 ارتقا بدهی

نسخه VQmod برای اپن کارت 2.0.3.1 در انجمن بخش دریافت موجود می باشد ..... (قبل از نصب به مواردی که در تاپیک نوشته شده دقت نمایید)

2

لینک به ارسال
  • 0

فروشگاه بنده الان انلاین هست ، به چه شکل اپن کارت جدید بریزم یا 

VQmod

نسخه 2.0.3.1 رو نصب کنم وقتی که دسترسی به قسمت  تغییرات و اصلاحات و نصب افزونه ها  نمیده

یا اینکه چگونه اپن کارت رو بروزرسانی کنم با این مشکلی که الان هست که اطلاعات سایتم از بین نره

ویرایش شده در توسط iran_blizzard
0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط gh.m
      با عرض سلام خدمت تمامی کاربران گرامی سایت اپن کارت پارسی در این تاپیک مشکلات کاربران و تغییراتی که در نسخه 2.3.0.2 داده می شود به اطلاع شما خواهد رسید....لطفا مشکلات خودتون رو در این تاپیک مطرح نمایید. با تشکر

• توسط num2.
      من محصولی دارم که هم به صورت دی وی دی عرضه میشه و هم به صورت فروش لینک
      1-چطوری میشه وقتی مشتری دی وی دی رو انتخاب کرد لینک دانلود نشون داده نشه و هزینه ارسال محاسبه بشه؟
      2-و اگه لینک دانلود رو خرید هزینه ارسال صفر بشه؟
      این رو میشه پیاده کرد یا نیاز به ماژول داره؟

• توسط nikmsg
      با سلام و احترام
      اساتید محترم لطفأ راهنمایی کنید..
      از اپن کارت میخوام برای سیستم دانلودی استفاده کنم اما یک هاست دانلود هم تهیه کردم که میخوام اطلاعات دانلود در اونجا قرار بگیره و خود نرم افزار در هاست دیگری، اما وقتی که قصد آپلود در بخش دانلود از ادمین رو دارم فایل رو به پوشه مشخصی در هاست خود نرم افزار ارسال میکنه و نمیشه آدرس خارجی براش تعریف کرد، چطور میتونم فایل رو در جای دیگه ای غیر از هاست خود نرم افزار قرار بدم و بعد در اپن کارت مسیرش مشخص بشود.
      لطفأ راهنمایی کنید، ممنون.
    • توسط masterkala
      با سلام و خسته نباشید
      من میخوام که کسی نتونه تصاویر محصولات و هر تصویری از هر کجای سایت دانلود کنه یعنی کلا رو تصویر نتونه کلیک راست کنه که (save page as)بیاد  و پهنا باند رو مصرف کنه و یا اینکه جای دیگه استفاده کنه
      و اینکه حتی اگه امکانش هست کسی نتونه متن هارو هم کپی کنه!(ترجیحا حالا تصاویر دانلود نشه،متن به مهمی تصاویر نیست)
      فکر میکنم یه سری کد باید داخل فایل robots.txt اضافه بشه
      در کل ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر:)
  • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر