خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

gh.m

مشکلات نصب و ارتقای نسخه 2.3.0.2 اپن کارت پارسی

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران گرامی سایت اپن کارت پارسی در این تاپیک مشکلات کاربران و تغییراتی که در نسخه 2.3.0.2 داده می شود به اطلاع شما خواهد رسید....لطفا مشکلات خودتون رو در این تاپیک مطرح نمایید. با تشکر

2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1395/06/14, 02:15:45، ™Parsian گفته است :

با موفقیت اپدیت شد ولی صفحه اصلی فروشگاه باز نمیشه. فقط رفرش میشه

http://store.parsiandownload.net/

شما از نسخه 2.2 اپن کارت استفاده می کردین... مراحل زیر را دنبال کنید و انجام بدهید

1- در نسخه 2.2 به بخش مدیریت رفته و همه ماژولها را در قسمت افزونه ها حذف نمایید

2- در نسخه 2.2 در بخش مدیریت اگر Vqmod را فعال دارید به بخش تنظیمات ماژولهای VQMod رفته و همه ماژولهای آن را حذف نمایید (به غیر از ماژول اصلی Vqmod-opencart) / دکمه پاک سازی کش VQMod را بزنید...

3- در مسیر سایت خودتون در سی پنل نام پوشه Vqmod را تغییر داده و یا حذف نمایید

4- فایلهای index.php موجود در مسیر روت سایت و پوشه مدیریت را باید دوباره از نسخه اصلی در همان مسیر جایگزین نمایید

5- فایلهای نسخه 2.3.0.2 اپن کارت موجود در انجمن را در مسیر فروشگاه Extract نمایید

6- مراحل بروزرسانی را دنبال کنید

موفق و موید باشید

3

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمامی کاربران اپن کارت پارسی

حل مشکل بخش مدیریت - افزونه ها - ماژول ها  = نسخه جدید در مسیر بخش دریافت نسخه 2.3.0.2 اپن کارت اصلاح و جایگذاری شد

از تمامی کاربران که نسخه را دانلود می کنند اگر مشکلاتی در این نسخه (2.3.0.2) مشاهده نموده اید لطفا در این تاپیک مطرح کنید تا مشکل بررسی و حل بشه

موفق و موید باشید

----------------------------

تاریخ 22 شهریور ماه 1395

1- حذف موارد اضافی از ماژول ها و پرداخت ها در بخش سایت و مدیریت

2- تغییر ترجمه بعضی از لغات در بخش مدیریت

نسخه جدید در مسیر دریافت اپن کارت 2.3.0.2 در انجمن قرار گرفت

در ادامه عید قربان را خدمت تمامی کاربران این انجمن و مسلمانان جهان تبریک عرض می کنم

4

لینک به ارسال

یا سلام و خسته نباشید و ضمن تشکر فراوان از زحمت ها

من تو قسمت پرداخت ها ماژول جدید مثل درگاه بانک و یا راشاپی را درست نصب کردم ولی تو قسمت تنظیمات که میخوام فعالشون کنم اجازه دسترسی بهم نمیده ورژن جدیدی را هم که امشب گذاشتید نصب کردم بازم همینجوره لطفا راهنمایی کنید ممنونم

erorre.jpg

0

لینک به ارسال

درود

از قسمت کاربران => گروه کاربری مدیر رو انتخاب و همه گزینه ها رو تیک بزنید

0

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، arian_piper گفته است :

ورژن جدیدی را هم که امشب گذاشتید نصب کردم بازم همینجوره

درود

دقت کنید برای ورژن 2.3.0.2 پلاگین های جاری قابل نصب نیستن و نیاز به اصلاح کردن است که به زودی این پلاگین هم برای این ورژن اصلاح میشود

0

لینک به ارسال

همه تیک ها خورده و متاسفانه اجازه نمیده

ولی تو پست بعدی بسیار به نکته مهمی اشاره کردید که به احتمال زیاد مشکل همینجاست  بسیار سپاسگذارم

1

لینک به ارسال

ممکنه تقاضا کنم نسخه هایی که بر سایت قرار داده می شن سعی بشه کمترین تغییر رو نسبت به نسخه اصلی در سایت داشته باشه؟ درسته همه این تغییرات باعث بهبود اپن کارت می شه اما در عین حال مشکلات بعدی رو هم به دنبال داره

در صورتی که تصمیم بر این هست که تغییرات زیاد باشه خیلی عالی می شه اگه دو نسخه باشه یکی با کمترین تغییر و یکی نسخه مخصوص انجمن

و پیشنهاد دیگه هم اینکه کاش یک ریپوزیتوری گیت های ایجاد می کردید تا هر کسی موردی رو اصلاح می کرد بتونه راحتتر اون رو انتقال بده بهتون،

0

لینک به ارسال

@nasser.man , @arian_piper

دقت کنید و اگاه باشید تنها تغییری که ما دادیم شمسی کردیم و پرداخت های اضافی رو حذف کردیم همچنین اینکه در مورد مطلب پیشین که چرا سازگار نیست به این خاطر هست که کلا بخش ماژول متحول شده و این تغییرات از سمت توسعه دهندگان اصلی اپن کارت بوده بر خلاف سایرین که عمدتا بخش هایی رو دستکاری میکنن وب سایت اپن کارت با طعم پارسی هیچ گونه تغییرات غیر اصولی در هسته نمی دهد

0

لینک به ارسال

من مشکلم یه مقدار حاد تر شد همینطور که تو اسکرین شات ملاحظه میکنید الان که یکی از درگاه های پرداخت رو انتخاب کردم  دیگه گزینه ادامه خریدی در کار ندارم

erorre2.jpg

ویرایش شده در توسط arian_piper
0

لینک به ارسال

روش پرداخت نداره من نتونستم تا اخر ثبت سفارش برم

1

لینک به ارسال
در در 1395/06/23, 00:09:07، arian_piper گفته است :

من تو قسمت پرداخت ها ماژول جدید مثل درگاه بانک و یا راشاپی را درست نصب کردم ولی تو قسمت تنظیمات که میخوام فعالشون کنم اجازه دسترسی بهم نمیده ورژن جدیدی را هم که امشب گذاشتید نصب کردم بازم همینجوره لطفا راهنمایی کنید

کاربر گرامی همان طور که آقای کوهپایه (موسس سایت) نیز اشاره کردند نسخه 2.3.0.2 متفاوت با نسخه های دیگر می باشد و باید تغییرات ماژول ها را برای این نسخه جداگانه انجام گیرد.... ماژول بانک ها بزودی در بخش فروشگاه قرار خواهد گرفت....

در در 1395/06/23, 00:44:29، nasser.man گفته است :

ممکنه تقاضا کنم نسخه هایی که بر سایت قرار داده می شن سعی بشه کمترین تغییر رو نسبت به نسخه اصلی در سایت داشته باشه؟

کاربر گرامی تغییرات در نسخه 2.3.0.2 موجود در انجمن زیاد نیست و بیشتر همان طور که آقای کوهپایه (موسس سایت) گفتند بیشتر حذف موارد پرداختی و حمل و نقل اضافه هست (چون کاربران ایرانی نیاز ندارند - مثل پرداخت با کارت های پی پال - یا حمل و نقل ویژه کشور ایالات متحده --- و موارد دیگر )

در در 1395/06/23, 00:44:29، nasser.man گفته است :

و پیشنهاد دیگه هم اینکه کاش یک ریپوزیتوری گیت های ایجاد می کردید تا هر کسی موردی رو اصلاح می کرد بتونه راحتتر اون رو انتقال بده بهتون،

خیلی خوب --- حتما از این پیشنهاد شما استفاده خواهد شد. :emoticon-00155-flower:

در در 1395/06/23, 02:36:03، arian_piper گفته است :

من مشکلم یه مقدار حاد تر شد همینطور که تو اسکرین شات ملاحظه میکنید الان که یکی از درگاه های پرداخت رو انتخاب کردم  دیگه گزینه ادامه خریدی در کار ندارم

کاربر گرامی تغییری در ساختار داده اید (ماژول خاصی را نصب نموده اید)

در در 1395/06/23, 12:08:06، nasser.man گفته است :

روش پرداخت نداره من نتونستم تا اخر ثبت سفارش برم

کاربر گرامی روش پرداخت در بخش مدیریت منوی افزونه ها از گزینه های نوع افزونه گزینه پرداخت را انتخاب نمایید و هر کدام از پرداخت هایی که می خواهید بر روی سیستم فروشگاهی نصب نمایید. به طور پیش فرض پرداخت در هنگام تحویل فعال می باشد.

2

لینک به ارسال

من هیچ افزونه ای به غیر از دو تا درگاه راشا پی و درگاه بانک نصب نکردم

در تو قسمت مدیریت پرداخت ها هم افزونه پرداخت نقدی فعاله ولی نشون نمیده

0

لینک به ارسال

الان اخرین ورژن و نصب کردم

باز هم مشکل عدم دسترسی دارم و جالب اینه که مثلا اگر ماژولی را فعال کنم برام مینویسه اجازه دسترسی ندارید ولی ماژول فعال میکنه یه مشکل بزرگتر تو ورژن قبلی هم همین مشکل و داشتم

Notice: Error: Could not load template /home/jehat/kharidkhooneh.ir/catalog/view/theme/default/template/default/template/common/success.tpl! in /home/jehat/kharidkhooneh.ir/system/storage/modification/system/library/template/php.php on line 23

اولش نبود چندتا خرید سوری هم کردم خوب بود  بدون هیچ تغییری یوهویی دیگه بجا ثبت سفارش....

اگه دقت کنید /default/template یکیش اضافیه

0

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، arian_piper گفته است :

من هیچ افزونه ای به غیر از دو تا درگاه راشا پی و درگاه بانک نصب نکردم

کاربر گرامی آیا این دو درگاه پرداخت که استفاده می کنید برای نسخه 2.3.0.2 یکسان سازی شده است یا برای نسخه های قبل از آن می باشد؟؟؟

آیا افزونه و درگاهی بانکی که استفاده می کنید فایلهای Vqmod یا ocmod دارد؟؟؟ (بهتر است افزونه Vqmod برای نسخه 2.3.0.2 موجود در انجمن را در سایت خود نصب نمایید)

اگر محصولات زیادی در سایت خود دارید قبل از انجام هر کاری از اطلاعات و دیتابیس خود پشتیبان تهیه کنید

در 10 ساعت قبل، arian_piper گفته است :

در تو قسمت مدیریت پرداخت ها هم افزونه پرداخت نقدی فعاله ولی نشون نمیده

آخرین نسخه را در سیستم لوکال نصب کردید یا هاست !!! --- اگر بر روی هاست هستش دسترسی به بنده بدهید بررسی کنم ---- مجدداً آخرین نسخه را از قسمت دریافت نسخه 2.3.0.2 دانلود و در مسیر هاست انتقال دهید سپس در بخش مدیریت تغییرات و اصلاحات بروزرسانی را انجام دهید...

در 6 ساعت قبل، arian_piper گفته است :

باز هم مشکل عدم دسترسی دارم و جالب اینه که مثلا اگر ماژولی را فعال کنم برام مینویسه اجازه دسترسی ندارید ولی ماژول فعال میکنه

کدام ماژول را در بخش مدیریت نصب می کنید!!! لطفاً نسخه جدید 2.3.0.2 را مجدداً از انجمن دانلود و در مسیر سایت فروشگاهی قرار دهید و عملیات آپدیت (بروزرسانی اپن کارت) را انجام دهید

از Vqmod استفاده می کنید... (بهتر است نسخه VQmod برای اپن کارت 2.3.0.2 موجود در انجمن را دانلود و نصب نمایید)

قبلش باید فایلهای Vqmod خود را غیرفعال یا حذف نمایید

من در سایت شما مراحل تسویه حساب را انجام دادم مشکلی نبود .... !!!! (چند بار این کار را انجام می دهید مشکل ایجاد می شود.... آیا افزونه خاصی نصب کرده اید!!!!)

3

لینک به ارسال

الان که مراحل تسویه مشکلی نداره بخاطر اینه که از پوشه common واقع در

/home/jehat/kharidkhooneh.ir/catalog/view/theme/default/template/default/template

یه کپی گرفتم و  در

/home/jehat/kharidkhooneh.ir/catalog/view/theme/default/template/default/template/default/template

قرار دادم

0

لینک به ارسال
در در 1395/06/24, 22:29:30، arian_piper گفته است :

الان که مراحل تسویه مشکلی نداره بخاطر اینه که از پوشه common واقع در

در مسیر سایت تون الان ثبت سفارش زدم ---- مشکلی نداشت

فروشگاه را در روت نصب کرده اید!!!!

فایل config.php را در مسیر روت سایت با ادیتور سی پنل هاست تون باز کنید

خطوط مربوط به آدرس دهی را با دقت مشاهده نمایید

از هاست ابری استفاده می کنید؟؟؟

1

لینک به ارسال

خیر هاست معمولی 

بالاخره بعد از یک هفته فهمیدم کجا کار میلنگه

خود اپن کارت 2.3.0.2 اورجینال هم مشکل داره یا لااقل من باهاش مشکل دارم

برای تست اورجینال زبان انگلیسی را نصب کردم دقیقا اونم مثل ورژن فارسی همین مشکل و داره مثلا صفحه درباره ما را ادیت نمیکنه البته صفحه ادیت را میاره تغییر هم میدم سیو میکنم و پیام با موفقیت تغییر کرد را هم میده ولی هیچ تغییری نمیکنه

0

لینک به ارسال

اگر نسخه 2.3.0.2 انگلیسی را هم نصب کردید با مشکل مواجه شدید .... راه حل پیشنهادی بنده :

1- نسخه php  که در سایت شما ؟؟؟

2- نصب اپن کارت نسخه 2.3.0.2 را با هاست خود مطرح نمایید!!!!

2- نسخه 1.5.6.4 موجود در بخش دریافت را دانلود و نصب نمایید!!!

3- نسخه 1.5.6.4 انگلیسی رو دانلود و نصب نمایید!!!

4- اگر با نصب نسخه 1.5.6.4 هم مشکل داشتید احتمالا مشکل شما از افزونه های که توسط هاست باید بر روی سرور شما نصب شود می باشد...

5- در هاست دیگری نصب کنید

مخفی کننده

System / Server requirements

These extensions must be enabled for OpenCart to install properly on the web server.

• Web Server (Apache suggested)
  • PHP 5.3+(1.5.x at least 5.2+)
  • Database (MySQLi suggested)

Required PHP libraries / modules

• Curl
  • ZIP
  • Zlib
  • GD Library
  • Mcrypt
  • Mbstrings
  • Xml

2

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

داخل بخش خطا این خطا ها هست

2016-10-09 11:37:35 - MOD: Modification Default

FILE: system/engine/action.php
REGEX: ~(require|include)(_once)?\(([^)]+)~
LINE: 41

ویرایش شده در توسط gh.m
اصلاح کد برای نمایش کوتاه در انجمن
0

لینک به ارسال

کاربر گرامی aman دقت داشته باشید بیشتر کدهای نمایش داده شده صرفاً جهت اطلاع می باشد .... که مثلا در فایل x کد x قرار داده شده .... اگر در کد خطا ها مواردی همچون abort و غیره بود احتمالا کدها در فایل پیدا نشده و جایگزین انجام نشده...

0

لینک به ارسال

با سلام

جناب @gh.m

فایل مستقیم از سرور شما دانلود و مستقیم در هاست بدون تغییری جهت تست نصب شده است

از این رو تصور من بر این است که فایل اصلی مشکل دارد لطفا تست نمایید

با تشکر

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط iran_blizzard
      با سلام و خسته نباشید و ضمن تشکر فراوان از زحمت ها
      از استادان و بزرگواران یک راهنمایی میخواستم ، بنده از سایت افزونه VQmod_IoenCart-v2.3.0.2 
      (دانلود کردم و طبق اموزشی که قرار داده بودید روی سایت به اون عمل کردم (اموزش تصویریولی بعد از نصب به قسمت بروزرسانی رفتم و وقتی رو دکمه بروزرسانی کلیک کردم دیگه قسمت تغییرات و اصلاحات و نصب افزونه ها باز نمیشه و این ارور رو میده
      Notice: Error: Could not load template /home/iranbliz/public_html/admin/view/template/extension/installer! in /home/iranbliz/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_modification_system_engine_loader.php on line 45 این قسمتی هست که باید فایل رو نصب میکردم و فایل نصب شد  ممنون میشه اگر مقدور هست راهنمایی بفرمایید

سپاسگزارم
    • توسط num2.
      من محصولی دارم که هم به صورت دی وی دی عرضه میشه و هم به صورت فروش لینک
      1-چطوری میشه وقتی مشتری دی وی دی رو انتخاب کرد لینک دانلود نشون داده نشه و هزینه ارسال محاسبه بشه؟
      2-و اگه لینک دانلود رو خرید هزینه ارسال صفر بشه؟
      این رو میشه پیاده کرد یا نیاز به ماژول داره؟

• توسط nikmsg
      با سلام و احترام
      اساتید محترم لطفأ راهنمایی کنید..
      از اپن کارت میخوام برای سیستم دانلودی استفاده کنم اما یک هاست دانلود هم تهیه کردم که میخوام اطلاعات دانلود در اونجا قرار بگیره و خود نرم افزار در هاست دیگری، اما وقتی که قصد آپلود در بخش دانلود از ادمین رو دارم فایل رو به پوشه مشخصی در هاست خود نرم افزار ارسال میکنه و نمیشه آدرس خارجی براش تعریف کرد، چطور میتونم فایل رو در جای دیگه ای غیر از هاست خود نرم افزار قرار بدم و بعد در اپن کارت مسیرش مشخص بشود.
      لطفأ راهنمایی کنید، ممنون.
    • توسط masterkala
      با سلام و خسته نباشید
      من میخوام که کسی نتونه تصاویر محصولات و هر تصویری از هر کجای سایت دانلود کنه یعنی کلا رو تصویر نتونه کلیک راست کنه که (save page as)بیاد  و پهنا باند رو مصرف کنه و یا اینکه جای دیگه استفاده کنه
      و اینکه حتی اگه امکانش هست کسی نتونه متن هارو هم کپی کنه!(ترجیحا حالا تصاویر دانلود نشه،متن به مهمی تصاویر نیست)
      فکر میکنم یه سری کد باید داخل فایل robots.txt اضافه بشه
      در کل ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر:)
  • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر