خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
cafebazi

مشکل منطقه جغرافیایی

سلام دوستان عزیز

من به یک مشکلی خوردم که نمیتونم منطقه جغرافیایی تعیین کنم

یعنی وقتی داخل منطقه جغرافیایی میرم به جز اولین انتخاب که میتونم همه شهر ها انتخاب کنم بقیه انتخاب ها هیچ شهری نمیاد

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 2

این موردی که شما بیان کردید با اضافه کردن لیست شهرهای ایران و استانها به دیتابیس درست میشه که بزودی در قالب ماژول این فرایند رو در سایت قرار میدم

و اینکه مشکل ایشون الان کار نکردن باکس دراپ داون مناطق بود

این مورد رو بنده در ماژول حمل و نقل دلخواه برطرف کردم که گزینه های حمل و نقل برای تهران و شهرستان تنظیم کردم  که چک می کرد اگه ادرس مشتری تهران هست پیک فروشگاه رو نمایان می کردو بقیه ماجرا 

اما الان شما دارین میگین

نقل قول

میخوام سه تا منطقه جغرافیایی درست کنم یکی تمام استان ها برای پست یکی فقط شهرستان ها برای تیپاکس و دیگری فقط تهران برای پیک

الان فرق استان با شهرستان چی هست منظور از لحاظ سیستمی هست 

چون ارسال به استان میشه همون شهرستان مگه اینکه سرویس دهنده تیپاکس فرقی قائل شده باشه بین این دوتا

ماژول پیک فروشگاه هست که می تونید برای منطقه تهران قرارش بدین

و با ماژولی دیگه چه حمل و نقل دلخواه یا پستی دیگه برای شهرستان جدا گونه درنظر بگیرین

در در 1394/07/06, 13:22:44، alone گفته است :

سلام

اپن کارت و دیگر فروشگاه ها از شهر ها ،فقط شهر های ایالتی رو دارند- همون مرکز استان ها -و برای تمام کشور های موجود در اپن کارت این موضوع صدق می کنه ...

خود خریدار باید نام شهر و کوچه... در فرم خرید بنویسه بدیهی هست که امکان وجود همه شهر ها در اپن کارت مقدور نیست و باید به صورتی دستی توسط خود خریدار در فرم خرید نوشته بشه

در نسخه 1.5.6.4 با اضافه کردن لیست شهرها به دیتابیس مورد مناطق برطرف میشه

برای نسخه 2 هم اینکار رو کردم و دارم بررسی می کنم ببینم میشه برای یک منطقه منظور یک شهر شرطی اعمال کرد که کاره شما رو راه بندازه یا خیر

در حال بررسی ...

2

لینک به ارسال
  • 1

کاربر گرامی

یک ماژول برای تعاریف شهر دیگری می باشد می توانید موارد اون رو در نات پد پلاس تغییر دهید سپس در نسخه 2.0.3.1 فروشگاه خود نصب کنید

لینک افزونه از سایت افزونه های اپن کارت

کاری که این فیلد انجام میده این هستش که میاد وقتی استان رو انتخاب می کنی شهر ها رو بهت میده فقط باید برای ایران باز نویسی بشه (اگر وقت کردی و انجام دادی توی انجمن هم بذار تا بقیه دوستانت هم استفاده کنن)

موفق و موید باشید

2

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

اپن کارت و دیگر فروشگاه ها از شهر ها ،فقط شهر های ایالتی رو دارند- همون مرکز استان ها -و برای تمام کشور های موجود در اپن کارت این موضوع صدق می کنه ...

خود خریدار باید نام شهر و کوچه... در فرم خرید بنویسه بدیهی هست که امکان وجود همه شهر ها در اپن کارت مقدور نیست و باید به صورتی دستی توسط خود خریدار در فرم خرید نوشته بشه

ویرایش شده در توسط alone
1

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

ببینید طبق فیلمی که ارسال کردید اقدام به ساخت منطقه جدید کنید و بر روی تمام مناطق بگذارین و دخیره کنین

بعد مجدد منطقه جغرافیایی قبلی رو برای ویرایش باز کنید تا لیست دراپ دان برای شما فعال شود

سلام دوست عزیز ممنونم بابت پاسخگویی

من میخوام سه تا منطقه جغرافیایی درست کنم یکی تمام استان ها برای پست یکی فقط شهرستان ها برای تیپاکس و دیگری فقط تهران برای پیک

من الان با پیشنهاد شما میتونم فقط برای پست و تهران درست کنم و نمیتونم برای تیپاکس منطقه جغرافیایی درست کنم چون فقط و فقط تمامی استان ها نمایش میده

سلام

سلام

دوست عزیز مشکل من برای خرید نیست 

من منطقه جغرافیایی درست میکنم تا مثلا کسی که تهران هستش گزینه پیک هم بیاد و یا تیپاکس فقط برای شهرستان بیاد

ویرایش شده در توسط cafebazi
0

لینک به ارسال
  • 0

این مورد رو بنده در ماژول حمل و نقل دلخواه برطرف کردم که گزینه های حمل و نقل برای تهران و شهرستان تنظیم کردم  که چک می کرد اگه ادرس مشتری تهران هست پیک فروشگاه رو نمایان می کردو بقیه ماجرا 

اما الان شما دارین میگین

الان فرق استان با شهرستان چی هست منظور از لحاظ سیستمی هست 

چون ارسال به استان میشه همون شهرستان مگه اینکه سرویس دهنده تیپاکس فرقی قائل شده باشه بین این دوتا

ماژول پیک فروشگاه هست که می تونید برای منطقه تهران قرارش بدین

و با ماژولی دیگه چه حمل و نقل دلخواه یا پستی دیگه برای شهرستان جدا گونه درنظر بگیرین

ممنونم دوست عزیز

منم میخوام همین کارو کنم اما فقط تمامی استان ها هستش

خب نمیشه  برای تهران تیپاکس گذاشت پس باید تک تک استان ها بذارم به جز تهران اما نمیشه دیگه فقط تمامی گزینه ها داره

0

لینک به ارسال
  • 0

کاربر گرامی

یک ماژول برای تعاریف شهر دیگری می باشد می توانید موارد اون رو در نات پد پلاس تغییر دهید سپس در نسخه 2.0.3.1 فروشگاه خود نصب کنید

لینک افزونه از سایت افزونه های اپن کارت

کاری که این فیلد انجام میده این هستش که میاد وقتی استان رو انتخاب می کنی شهر ها رو بهت میده فقط باید برای ایران باز نویسی بشه (اگر وقت کردی و انجام دادی توی انجمن هم بذار تا بقیه دوستانت هم استفاده کنن)

موفق و موید باشید

سلام باشه من مشکای ندارم ترجمه میکنم فقط چجوری باید ترجمه و جایگذاری کنم چون فولدر زبان نداشتش شما بگید من سریع انجام میدم و قرار میدم

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری