خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
sirati

کار کرد هم زمان VQMOD با OCMOD

سلام مجدد به همه اپن کارتی ها

من همچنان دارم مقاومت می کنم سمت پرستا شاپ نرم خیلی واسم گنگه بعضی از مفاهیم اپن کارت - با اینکه cms خوراکمه یه cms  های کار کردم که هیچکس جرات نمی کنه بره سمتش

اما خوب تو این بازار باید تونست با همه چیز کار کرد- یه سری از مفاهیم اصلی اپن کارت تو یک هفته که رسما شروع کردم فهمیدم - یه چند مورد هم شما دوستان عزیز کمک کردید .

یه مسئله از دیشب تو ذهنم اومده - سرچ زدم پیدا نکردم متاسفانه

می خوام بدونم کار کرد هم زمان VQMOD  با OCMOD مشکلی ایجاد می کنه ؟ یعنی من ویکمود نصب کردم تو سایت اوکمود از کار می افته خود به خود ؟ یا نه می تونم هم زمان هر دوتا ماژول نصب کنم - گفتم قبل خرابکاری یه مشورت بگیرم

با تشکر و احترام

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

همونطور که ادمین گفتن ، امکان استفاده همزمان vqmod و ocmod نیست‌ و دلیل این امر امکان تداخل افزونه ها در این حالت و عیب یابی بسیار سخت هستش.

Sent from my thl T11 using Tapatalk

1

لینک به ارسال
  • 0

سلام

اولا که پرستا رو نمیشه با اپن کارت مقایسه کرد پرستا خیلی سنگین هست اما در مورد سوال شما امکان نداره که شما هم زمان بتونید از VQMOD یا OCMOD استفاده کنید این موضوع به دفعات توسط سایر کاربران در سایت و فروم اپن کارت مطرح شده  چطور پیدا نکردین

0

لینک به ارسال
  • 0

سرچ زدم ندیدم ! بنده مقایسه نکردم ! یکم اپن کارت تو ماژول ها کمه !

اما انصافاً خیلی سبکه - خیلی سخته کوچ کردن - یکی از دلایلی که دارم میام سمت اپن کارت همین سبک بودنه ! اما انصافاً تعداد ماژول های دم دستی اپن کارت یکم کمتره

نمی خوام مقیاس اشتباه جوملا و وردپرس درباره اپن کارت و پرستا انجام بدم -

ممنون به هر حال وقت می زارید و پاسخگو هستید

موفق باشید

0

لینک به ارسال
  • 0

خوب ببینید هر سیستمی همینطور هست الان اطلاع رسانی کردیم اپن کارت 2.3 در حال تست برای توسعه دهندگان هست برای پلاگین و ماژول اپن کارت 2.0 به مراتب بیشتر از نسخه های جدید دارد.مسلما زمانی که 2.3 بیاد تعداد ماژول های کمی هست که زمان ایجاب میکنه منتظر بمانید

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری