خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

سلام

دوستان یه سوال

من یه منو html دارم که دستی نوشته شده

می خوام به سمت چپ یا راست قالب اضافه کنم ؟

چطور اینکار انجام بدم ؟

یا فایل ایندکس دارم - یه پوشه سی اس اس و عکس

تو کدوم قسمت اضافه کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 7/9/2016 در 06:11، sirati گفته است :

ماژول html دستی اپن کارتم دیدم نیازمو براورده نمی کنه . با این توضیحاتی که من دادم

چطور می تونم فایل html رو داخل قالب تزریق کنم ؟ امروز رسیدم به آی فرم که گفتم شاید جوابم بده

اونم نداد

سلام

از حرفاتون در مورد چیدمان دهی به اون کد html چیزی ندیدم ! اگه استفاده کردید ک هیچ ولی شما کدی ک با ماژول html میدید باید تو قسمت چیدمان ها بر اساس مکانی ک می خوایی موقعیت دهی بدید با این کار راحت میشه هرجا کدتون رو میخاید قرار بدید و نیازی ب دست کاری تو کد های اصلی نیس.اموزش چیدمان ها تو فروم هست بگردید یه نمونه این جا هست

درج کد

ویرایش شده در توسط savosh
1

لینک به ارسال
  • 1

دوست عزیز

اپن کارت بر خلاف سایر سیستم های مدیریت محتوا از تکنولوژی MVC داره بهره میبره برای اینکه بخوای کد HTML رو به قالبت اضافه کنی باید در مسیر زیر فایل مربوطه شو ویرایش کنی

catalog\view\theme\default\template\common

فایل

header.tpl

شامل تمام تک های مربوط به هدر سایت میشه مثل معرفی فایل جاوا یا CSS یا ....

فایل

home.tpl

هم که از اسمش معلومه شامل بدنه سایت میشه واما فایل

footer.tpl

که قسمت پاپپن سایت به نمایش در میاد

3

لینک به ارسال
  • 0

درود

این کار رو باید با اضافه کردن بخش html در ماژول html و css مربوط به آن را را در قالب درج کنید 

0

لینک به ارسال
  • 0

ادمین جان ممنون که پاسخگویی

والا من جوملا و وردپرس و پرستا کار کردم

php و html  هم در حد لازم می دونم که قالب دستی بزنم و کار راه بندازم

اپن کارت تازه شروع کردم یکم گیجم دارم می خونم تو فروم های داخلی و خارجی ببینم چه جوری

یه سری از مشکلات و حل کردم

مثال تو جوملا یا پرس من یه دایو تو فایل index.php تو یه پوزیشن میزدم و فایل html رو اونجا اینکلود می کردم و همون برام نمایش می داد

امروز بالای سه ساعت وقت گذاشتم برای اپن کارت نتونستم

ماژول html دستی اپن کارتم دیدم نیازمو براورده نمی کنه . با این توضیحاتی که من دادم

چطور می تونم فایل html رو داخل قالب تزریق کنم ؟ امروز رسیدم به آی فرم که گفتم شاید جوابم بده

اونم نداد

0

لینک به ارسال
  • 0

دوست عزیز تمام فایل هایی که با tpl تموم میشن همون کدهای html هستش که میتونی هر تغییری خواستی بدی

اگه مسیر دقیق فایل خاصی رو نیاز داری آدرس url شو بده تا مسیر شو بگم

0

لینک به ارسال
  • 0

جوملا یک فایل index.php داره که همه فرمت بندی قالبش تو همو فایل هست اما سیستم های فروشگاهی مثل اپن کارت یک فایل منحصر به فرد ندارند بلکه برای هر قسمتش یک فایل با پسوند tpl داره. به جر header و footer که تو همه صفحات مشترک هستند بقیه قسمت ها رو می تونید با توجه به ادرس صفحه تو ادرس بار ، ره راحتی پیدا کنید. مثلا فرض کنیم می خواین یک بنر به قسمت بالای فقط صفحه نخست اپن کارت اضافه کنید. می تونید فایل مورد نظر رو تو ادرس

catalog/view/theme/default/template/common/home.tpl

پیدا کنید. که البته به جای default نام قالب شما می شینه.

اگه فایل های مسیر

catalog/view/theme/default/template

رو بررسی کنید متوجه می شید که ر فایل مربوط به کدوم قسمت و کدوم صفحه هست.

تا اینجا اگه بخواین کد های html رو ادیت کنید کارتون خیلی سادست مگر اینکه از قالب غیراستاندارد استفاده کرده باشید یا بخواید ماژول HTML رو تو یک موقعیت جدید لود کنید که باید کمی بیشتر کار بکنید روش اما اضافه کردن یک قسمت جدید به هر کدوم از صفحات تقریبا اسونه

مورد دیگه در مورد پوزیشن هایی که تو جوملا می تونیم تعریف کنیم. تو سیستم های فروشگاهی چون هدف فروش هست، معمولا برای هر صفحه همونطور که گفتم فایل مخصوص به اون هست و نمی تونید به همون روش جوملا پوزیشن ایجاد کنید. البته امکانش هست ولی خوب راه حل اول خیلی به صرفه تر و راحت تر هست. اگر مشکلتون حل نشد لطفا بفرمایید.

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط gh.m
      مشاهده فایل پرداخت بانک ملت - هماهنگ با اپن کارت پارسی
      ماژول درگاه بانک ملت
      يکي از بهترين درگاه هاي پرداخت الکترونيک در ايران که بسيار مورد توجه کاربران و فروشگاه داران می باشد، بانک ملت است ،اکنون میتوانید  ماژول فوق را دریافت نمایید.
      پرداخت (بانک ملت) هماهنگ با نسخه اپن کارت 2  (2.0.3.1  ---  2.1.0.2 ---- 2.2.0.0) نکته : شرایط تمدید برای دریافت به روز رسانی های جدید میباشد
      در صورت خرید تا مدت یاد شده چناچه تغییری ایجاد شود به رایگان میتوانید به روز رسانی ها را دریافت نمایید
      فهرست برخی از امکانات:
      1- استفاده از کلاس اتصال به بانک ملت و کلاس NuSoap
      2- استفاده از فرایند (تائید، استعلام، برگشت پول) در مرحله Verify
      3- هماهنگ شده با سیستم شاپرک
      4- نمایش اطلاعات تراکنش پس از بازگشت از بانک
      و ...

نحوه نصب:
      1- پوشه های admin - catalog - system را جایگزین پوشه های فروشگاه کنید تا فایل ها در سرجای خودشان قرار گیرند (و یا جایگزین شوند)
      2- به مدیریت بروید و از بخش پرداخت ها "پرداخت آنلاین (بانک ملت)" را فعال نمایید.  
      ارسالی gh.m ارسال شده ۱۵/۰۹/۲۸ دسته ماژول های حسابداری و مالی آدرس مرجع پیش نمایش نوع ورژن  
    • توسط gh.m
      ماژول درگاه بانک ملت
      يکي از بهترين درگاه هاي پرداخت الکترونيک در ايران که بسيار مورد توجه کاربران و فروشگاه داران می باشد، بانک ملت است ،اکنون میتوانید  ماژول فوق را دریافت نمایید.
      پرداخت (بانک ملت) هماهنگ با نسخه اپن کارت 2  (2.0.3.1  ---  2.1.0.2 ---- 2.2.0.0) نکته : شرایط تمدید برای دریافت به روز رسانی های جدید میباشد
      در صورت خرید تا مدت یاد شده چناچه تغییری ایجاد شود به رایگان میتوانید به روز رسانی ها را دریافت نمایید
      فهرست برخی از امکانات:
      1- استفاده از کلاس اتصال به بانک ملت و کلاس NuSoap
      2- استفاده از فرایند (تائید، استعلام، برگشت پول) در مرحله Verify
      3- هماهنگ شده با سیستم شاپرک
      4- نمایش اطلاعات تراکنش پس از بازگشت از بانک
      و ...

نحوه نصب:
      1- پوشه های admin - catalog - system را جایگزین پوشه های فروشگاه کنید تا فایل ها در سرجای خودشان قرار گیرند (و یا جایگزین شوند)
      2- به مدیریت بروید و از بخش پرداخت ها "پرداخت آنلاین (بانک ملت)" را فعال نمایید.  
    • توسط alisad
      سلام
      تنظیمات نصب و اتصال به حساب برای درگاه پارسیان رو می خواستم .
      مرسی
    • توسط ergpc
      سلام
      من با این خطا روبه رو می شوم باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خطای وب سرویس (418 :: اشکال در تعریف اطلاعات مشتری)  

• توسط Admin
      مشاهده فایل افزونه پرداخت الکترونیکی درگاه پرداخت اپن کارت 2 نگارش
      سامانه الکترونیکی درگاه پرداخت ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود واریز نمایید.
      یکی دیگر از خدمات سامانه الکترونیکی درگاه پرداخت ارائه درگاه پرداخت به وب سایت ها و تضمین خرید کاربران می باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت در درگاه پرداخت و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند

ارسالی Admin ارسال شده ۱۶/۰۱/۱۶ دسته افزونه های پرداخت آنلاین آدرس مرجع نوع ورژن  
    • توسط Admin
      مشاهده فایل درگاه پرداخت پارس پال برای اپن کارت
      با استفاده از ماژول پرداخت پارس پال و پس از عضویت در وب سایت پارس پال و معرفی فروشگاهتان می توانید امکان پرداخت آنلاین محصولات خود از طریق درگاه پارس پال را برای فروشگاهتان اضافه نمایید.

ارسالی Admin ارسال شده ۱۵/۱۰/۰۸ دسته افزونه های پرداخت آنلاین آدرس مرجع نوع ورژن  
    • توسط Admin
      مشاهده فایل ماژول محبوب ترین کالا ها
      ماژول محبوب ترین ها کالاها
        روش نصب : محتویات درون بسته دانلودی را در روت هاست بازگذاری کنید سپس در مدیریت سایت در بخش ماژول ها ، ماژول را نصب کنید و سپس از بخش چیدمان موقعیت نمایش ماژول در صفحه سایت را مشخص کنید
      ارسالی Admin ارسال شده ۱۵/۱۰/۰۸ دسته افزونه های کاربردی آدرس مرجع پیش نمایش نوع ورژن  
    • توسط elcshop
      این تاپیک پشتیبانی برای آموزش است
      آموزش قرار دادن کد نماد اعتماد معلق در اپن کارت
      14/11/94 19:33
      20/06/95 18:10
      لطفا اگرهر سوال یا بازخوردی دارید اینجا ارسال کنید.

• توسط elcshop
      به صورت زیر میتوانید کد نماد به صورت معلق در وب سایت قرار دهید
      به مسیر   زیر رفته 
      catalog\view\theme\***\template\common\header  
      انتخاب نام قالب ***   نوشته شده است 
      <div style="right: 5px; top: 0px; position: fixed; z-index: 1000;"><کد های مربوط به نماد></div همچنین جهت تغیر جای نماد از دستور العمل زیر استفاده کنید 
      اگه خواستین جاشو تغیر بدین دو گزینه top و right مقادیرش فاصله از بالا و سمت راست است (که الان بالاش 0 و راستش 5 پیکسل است)
      اگر خواستین گوشه بالا سمت راست باشه از top و right استفاده کنید
      اگر خواستین گوشه بالا سمت چپ باشه از top و left استفاده کنید به جای این دوتا
      اگر خواستین گوشه پایین سمت چپ باشه از bottom و left استفاده کنید به جای این دوتا
      اگر خواستین گوشه پایین سمت چپ باشه از bottom و right استفاده کنید به جای این دوتا

• توسط alisad
      سلام
      من می خوام کد نماد اعتماد الکترونیک داخل سایت قرار بدم . می خواستم بدونم چه جوری میشه این کارو کرد . 2- چه جوری میشه گزارش مالی گرفت . 3 - میخوام تاریخ شمسی استفاده کنم چه جوری میشه این کارو کرد.

مرسی
  • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر