خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
shahriar

مشکل ماژول پرداخت بانک ملت

سلام و احترام.

دوستان نسخه 2.0.1 اپن کارت رو از همین وب سایت ارزشمند دانلود کردم.نصب کردم.

اما اینو بگم که سایت رو در یک پوشه دیگه روی سایت نصب کردم.همه کاراشو کردم.ماژول پرداخت بانک ملت نسخه 2 رو هم از همین وب دانلود کردم و نصب و تنظیم کردم

اما حالا در هنگام تکمیل سفارش وقتی تایید سفارش رو میزنم مینویسه لطفا صبر کنید. و دیگه هم به درگاه نمیره

این در صوریته که همین ماژول رو در نسخه 2 نصب کردم قشنگ کار میکرد پرداختم میکرد.

شک دارم:من سایت رو رو پوشه نصب کردم بعدش انتقال دادم به روت اصلی.کانفیگشم درست کردم.ایا میتونه مشکل این باشه؟

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

خطایی که میده رو بزنید چرا که بدون دانستن راهنمایی امکان پذیر نیست

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام

اپن کارت خودتون رو ارتقا بدید این مشکل رو در 2.2 رفع کردیم

0

لینک به ارسال
  • 0

ممنون من نسخه  2.1.0.2  رو دارم.باید پله پله همه نسخه هارو تا 2.2 آپدیت کنم؟

0

لینک به ارسال
  • 0

نه همون نگارش رو بریزید و به روز کنید البته قبلش فول بک آپ بگیرید

0

لینک به ارسال
  • 0

قربان.من یه بار زدم دانلود کنه.دانلود منیجرم.ارور داد.دوباره زدم.پیغام داد.در روز یه بار میشه دانلودش کنی.چیگکار کنم؟:emoticon-00107-sweating:

0

لینک به ارسال
  • 0

به صورت مهمان بدون دانلود منجیر دریافت کنید

0

لینک به ارسال
  • 0

خیر

میگه که.مهمان اجازه دانلود نداره بایستی وارد شید.

0

لینک به ارسال
  • 0
در 10 دقیقه قبل، shahriar گفته است :

مهمان اجازه دانلود نداره بایستی وارد شید

برسی شد و مشکلی یافت نشد دوباره اقدام کنید

0

لینک به ارسال
  • 0

من اینو دانلود کردم.

ولی متاسفانه بعد بروز رسانی دارای خطاهایی بود که حل نشد.

چیکار باید کرد/؟

0

لینک به ارسال
  • 0

تاپیک مجزا ایجاد کنید و شرح خطا را بنویسید

0

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط ebiii
      سلام 
      من سایتمو ریستور کردم ولی الان نمی تونم وارد پنل مدیریت بشم رمز از پی اچ پی مای ادمین تغییر دادم ولی وارد نمیشه میشه راهنمایی کنید دوستان 
      ممنون 
    • توسط gh.m
      ماژول درگاه بانک ملت
      يکي از بهترين درگاه هاي پرداخت الکترونيک در ايران که بسيار مورد توجه کاربران و فروشگاه داران می باشد، بانک ملت است ،اکنون میتوانید  ماژول فوق را دریافت نمایید.
      پرداخت (بانک ملت) هماهنگ با نسخه اپن کارت 2  (2.0.3.1  ---  2.1.0.2 ---- 2.2.0.0) نکته : شرایط تمدید برای دریافت به روز رسانی های جدید میباشد
      در صورت خرید تا مدت یاد شده چناچه تغییری ایجاد شود به رایگان میتوانید به روز رسانی ها را دریافت نمایید
      فهرست برخی از امکانات:
      1- استفاده از کلاس اتصال به بانک ملت و کلاس NuSoap
      2- استفاده از فرایند (تائید، استعلام، برگشت پول) در مرحله Verify
      3- هماهنگ شده با سیستم شاپرک
      4- نمایش اطلاعات تراکنش پس از بازگشت از بانک
      و ...

نحوه نصب:
      1- پوشه های admin - catalog - system را جایگزین پوشه های فروشگاه کنید تا فایل ها در سرجای خودشان قرار گیرند (و یا جایگزین شوند)
      2- به مدیریت بروید و از بخش پرداخت ها "پرداخت آنلاین (بانک ملت)" را فعال نمایید.  
    • توسط gh.m
      مشاهده فایل پرداخت بانک ملت - هماهنگ با اپن کارت پارسی
      ماژول درگاه بانک ملت
      يکي از بهترين درگاه هاي پرداخت الکترونيک در ايران که بسيار مورد توجه کاربران و فروشگاه داران می باشد، بانک ملت است ،اکنون میتوانید  ماژول فوق را دریافت نمایید.
      پرداخت (بانک ملت) هماهنگ با نسخه اپن کارت 2  (2.0.3.1  ---  2.1.0.2 ---- 2.2.0.0) نکته : شرایط تمدید برای دریافت به روز رسانی های جدید میباشد
      در صورت خرید تا مدت یاد شده چناچه تغییری ایجاد شود به رایگان میتوانید به روز رسانی ها را دریافت نمایید
      فهرست برخی از امکانات:
      1- استفاده از کلاس اتصال به بانک ملت و کلاس NuSoap
      2- استفاده از فرایند (تائید، استعلام، برگشت پول) در مرحله Verify
      3- هماهنگ شده با سیستم شاپرک
      4- نمایش اطلاعات تراکنش پس از بازگشت از بانک
      و ...

نحوه نصب:
      1- پوشه های admin - catalog - system را جایگزین پوشه های فروشگاه کنید تا فایل ها در سرجای خودشان قرار گیرند (و یا جایگزین شوند)
      2- به مدیریت بروید و از بخش پرداخت ها "پرداخت آنلاین (بانک ملت)" را فعال نمایید.  
      ارسالی gh.m ارسال شده ۱۵/۰۹/۲۸ دسته ماژول های حسابداری و مالی آدرس مرجع پیش نمایش نوع ورژن  
    • توسط ergpc
      سلام
      من با این خطا روبه رو می شوم باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خطای وب سرویس (418 :: اشکال در تعریف اطلاعات مشتری)  

• توسط ergpc
      دوستان من الان در این ماژول به مشکلی برخورده ام که به طور مثال من الن کالایی با قیمت 10000تومان در سایت دارم ولی برای پرداخت آن به بانک من مبلغ رو 10000ريال می بینم یعنی تبدیل نمیشه مبلغ
      در صورتی که تنظیمات اپن کارت هم درست است
      لطفا" راهنمایی کنید"
      سپاس
    • توسط alisad
      سلام
      وقتی میخوام ثبت نام کنم تو سایت این اررور رو میده. اپن کارتمم ورژنه 2 هستش

• توسط shukhimikoni
      سلام من دو تا مشکل دارم
      1. اینکه برای کالاهای دانلودی بعد از خرید و پرداخت هزینه لینک دانلود برای خریدار نمایش داده نمیشه تا زمانی که من برم و وضعیت خرید رو کامل شده بزارم . چیکار کنم که احتیاجی به تایید مدیر سایت نباشه و بعد از خرید به صورت اتوماتیک لینک برای خریدار ظاهر بشه
      2. در صفحه مدیریت در بخش سفارش ها من مجبورم برای تایید سفارش ار قسمت مشاهده سفارش وارد شده و وضعیت رو در حالت کامل شده قرار دها چون وقتی به قسمت ویرایش میرم در تب اخر وقتی ذخیره رو میزنم ارور روش پرداخت مورد نیاز است رو میده در حالی که روش پرداخت روی زرین پال قرار دارد
      ممنون میشم کمکم کنید . خیلی گیرم
      ورزن اپن کارتمم 2.0.3.1 هستش
    • توسط shahriar
      با سلام و احترام.
      بنده در راه اندازی ارسال ایمیل اپن کارت مشکل دارم
      در بخش ایمیل گزینه smtp رو انتخاب کردم.و تمامی اطلاعاتش رو به درستی مطابق با ایمیل هاستم ساختم
      اما در ارسال ایمیل نا توان هستش.
      وقتی رویه smtp تنظیمه و باید ایمیلی ارسال کنه و نمیشه ارور نفرستادنش رو به ایمیل مدیر که ایمیل دیگه ای هست ارسال میکنه 
      و این که وقتی هم رو php تنظیمش میکننم اصلا ارسال نمیکنه
      در ضمن من این مشکل را با هاستینگ در ارتباط گذاشتم که گفتند مشکل نیست و به من تست دادند.به طوری
      باید چیکار کنم؟
    • توسط REZA Hakim
      سلام
      بعد از نصب اپن کارت تمام دسته بندی ها و محصولات رو پاک کرده و مجددا تعریف کردم
      مشکلی که وجود داره منوی بالا با حذف دسته بندی ها حذف شد و با اضافه کردن دسته بندی ها برنگشت!
      ممنون میشم راهنمایی کنین
  • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر