خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
یکتا رایانه

vqmod

با سلام خدمت دوستان 

پس از نصب ماژول ویکیومد برای راه اندازی مشکل پیدا کردم که در داخل ماژول پیغامی مبنی (  ویکیومد به درستی در حال تولید فایل های کش ویکیومد نیست. در این وضعیت ویکیومد شما به درستی کار نمی کند! )

اومده لطفا راهنمایی کنید ممنون

j.PNG

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

درود

متن پیام دقیقا به شما گفته خطا از سمت سرور هست با سرورتون تماس بگیرید

0

لینک به ارسال
  • 0

درود

مشکل خیلی پیچیده و مبهم نبود نسخه اپن کارتی که من استفاده کرده بودم ظاهرا ایراد داشت و کامل نبود که باعث از کار افتادن ویکیومد میشد که بعد نصب نسخه اپن کارت جدید ایراد رفع شد

با تشکر

0

لینک به ارسال
  • 0

درود

این موضوع به سرور اطلاع دادم و این پاسخ سرور

با سلام خدمت شما
در ادامه ی پاسخ قبلی، شما از طریق فایل
/domains/parsmasheen.com/public_html/vqmod/.htaccess
دسترسی به شاخه و زیر شاخه های مسیر
/domains/parsmasheen.com/public_html/vqmod
را با کد
Order deny,allow
Deny from all

محدود کرده اید . لطفا بررسی کنید.

که بعد پاک کردن این خطا برطرف شد 

اما همچنان این پیام در ماژول دیده میشه

ویکیومد به درستی در حال تولید فایل های کش ویکیومد نیست. در این وضعیت ویکیومد شما به درستی کار نمی کند!

ممنون میشم راهنمای کنید

با تشکر

1

لینک به ارسال
  • 0

در بعضی موارد بعد نصب مدیریت ویکیومد این پیام ظاهر میشود .منم چندین بار دیدم ، اخرین ورژن ویکیومد را مجدد نصب کنید (فایل ها را overwrite کنید)---- بدون نصب مدیریت ویکیومد-- و مجدد امتحان کنید

Sent from my thl T11 using Tapatalk

3

لینک به ارسال
  • 0

درود

من موارد اعمال کردم اما مشکل بطرف نشد تا اینکه یکی از فایلهای ویکیومد که غیر فعال کردم حالا این ارور رو میده

هشدار : فایل "vqmod_opencart.xml" غیر فعال شده است! ویکیومد شما از کار افتاده است.

با تشکر

1111.PNG

0

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

از داخل پوشه ها تک تک فایل های مربوط ب ویکیومد رو حذف کنید و از این ورژن ویکیومد (vqmodpro) استفاه کنید.(بر روی نسخه 2.2 تست شده)

vqmodpro for ver2.2.zip

تذکر:

یک بکاپ کلی از فایل هاتون بگیرید

بعد حدف ویکیومد اولی مدیریت از دسترس خارج میشه ولی نگران نباشید بعد آپلود ویکیومدپرو (جدید) مدیریت دوباره میاد

در 29 دقیقه قبل، یکتا رایانه گفته است :

یکی از فایلهای ویکیومد که غیر فعال کردم حالا این ارور رو میده

هشدار : فایل "vqmod_opencart.xml" غیر فعال شده است! ویکیومد شما از کار افتاده است.

خوب فایل اصلی ویکیومد رو غیرفعال کردید معلومه ویکیومد از کار می افته!! هیچ موقعه این فایل رو  غیرفعال یا حذف نکنید

ویرایش شده در توسط savosh
2

لینک به ارسال
  • 0

درود

من ماژول رو نصب کردم ولی در قسمت مدیریت وجود نداره ظاهرا یا ویکیومد ناقصه چون فایلی برای پوشه     persian نداره ممنون میشم بررسی کنید

با تشکر

0

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 46 دقیقه قبل، یکتا رایانه گفته است :

من ماژول رو نصب کردم ولی در قسمت مدیریت وجود نداره ظاهرا یا ویکیومد ناقصه چون فایلی برای پوشه     persian نداره ممنون میشم بررسی کنید

ناقص نیست فقط ویکیومد هست برای مدیریت ویکیومد در ادمین از ماژول زیر استفاده کنید (تو ماژول قبلی مدیریت ویکیومد رو هم کپی کرده بودم باید میومد تو ادمین!!)

vqmodmanager-2.2.zip

پوشه پرشین هم بله موجود نیست چون ماژول جدید هست و ترجمه به فارسی نشده.با نسخه انگلیسی هم کارتون راه می افته زیاد در بند ترجمه نباشید.ترجمه وقت گیر هست و هزینه بر

ویرایش شده در توسط savosh
1

لینک به ارسال
  • 0

این ماژول رو هم نصب کردم که خطا داد که ضمیمه کردم اما من یه نسخه دیگه نصب کردم که فقط وقتی فایل اصلی رو غیر فعال میکنی اسکریپت های ویکیومد ظاهر میشه همه رو در فایل ضمیمه میفرستم ممنون

ggg.PNG

vqmodmanager-v3 oc2.zip

Capture.PNGlll.PNG

0

لینک به ارسال
  • 0
درود

ضمن تشکر از همه دوستان مشکل برطرف شد

d.PNG

لطفا نحوه حل مشکل را در تاپیک مطرح کنید تا برای بقیه کاربر ها هم مفید باشه

Sent from my thl T11 using Tapatalk

1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط rsashop
      با سلام
      مدتی هستش که سایت با مشکلی مواجه شده و در فایل Error_log خطاهایی ثبت میشه و دلیل به وجود آمدن و نحوه رفع خطاها را نمیدونم
      بررسی محتوای فایل error_log
      public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_system_engine_loader.php:64 که اشاره به این تابع میکنه

public function model($route) { // Sanitize the call $route = preg_replace('/[^a-zA-Z0-9_\/]/', '', (string)$route); $file = DIR_APPLICATION . 'model/' . $route . '.php'; $class = 'Model' . preg_replace('/[^a-zA-Z0-9]/', '', $route); if (is_file($file)) { include_once(\VQMod::modCheck(modification($file), $file)); //echo $class; $proxy = new Proxy(); foreach (get_class_methods($class) as $method) { $proxy->{$method} = $this->callback($this->registry, $route . '/' . $method); } $this->registry->set('model_' . str_replace(array('/', '-', '.'), array('_', '', ''), (string)$route), $proxy); } else { throw new \Exception('Error: Could not load model ' . $route . '!'); } } و در ادامه محتوای فایل error_log نیز
      Stack trace: #0 /home/***/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_error_not_found.php(5): Loader->model('catalog/url_ali...') #1 [internal function]: ControllerErrorNotFound->index() #2 /home/***/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_system_engine_action.php(44): call_user_func_array(Array, Array) #3 /home/***/public_html/system/engine/front.php(34): Action->execute(Object(Registry)) #4 /home/***/public_html/system/engine/front.php(29): Front->execute(Object(Action)) #5 /home/***/public_html/system/framework.php(99): Front->dispatch(Object(Action), Object(Action)) #6 /home/***/public_html/index.php(26): require_once('/home/***/...') #7 {main}  
    • توسط bloodthirsty
      سلام
      از کسانی که توی اپن کارت سر رشته دارند یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
      من قصد دارم یک فروشگاه بسازم که اون رو به چهار دسته تقسیم کنم و هرکدوم مربوط به یک دسته بندی خاص باشه و در هر بخش بقیه دسته بندی ها نمایش داده نشه و فقط زیر دسته های اون دسته بندی خاص به نمایش در بیاد. آیا با اپن کارت این کار انجام پذیره؟.
      من توی بخش مدیریت اپن کارت و قسمت تنظیمات دیدم که امکان تعریف چند فروشگاه توی این بخش موجوده.امکان داره بپرسم کار این بخش چی هست و چطور باید باهاش کار کرد؟...ممنون
      اپن کارت نسخه 2.1.0.1
    • توسط masterkala
      با سلام و خسته نباشید من زمانی که داخل لینک دسته بندی ها و بعضی محصولات میرم این خطا ها در بالای هدر سایت مشاهده و زبان به طور کلی بهم می خورد!
      ممنون میشم کمکم کنید با تشکر
      این خطا فقط برای ورود به دسته بندی ها می باشد!
      این هم تصویر

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر