خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
masterkala

ضروری کردن بعضی فیلد ها در عضویت و تسویه

با سلام

من میخوام که بعضی فیلد های موجود در قسمت عضویت و تسویه حساب رو ضروری کنم و دیگه این که فیلد های اضافی رو هم کلا پاک کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

برای ضروری کردن کدپستی در بخش عضویت باید از این روش عمل کرد و من درست کردم

سیستم » محلی سازی » کشورها

بازم ممنون

1

لینک به ارسال
  • 0

ماژول چیزی جز اعمال یک سری تغییرات یا امکانات اضافه نیست.. لزومی ندارد که قابلیت جدیدی به اپن کارت اضافه شود.

اصلاحاتی که ایجاد میکنید اگر بصورت مستقیم در فایل های هسته باشد تغییرات و اگر بصورت فایل مجزا و از طریق ویکیود و .... باشد ماژول / افزونه هستش

موردی که گفتید امکان پذیر هستش و نیاز دارید که فایل ثبت نام پوشه رجیستر رو یه تغییرات جزئی بدهید. در فروم تاپیک اضافه کردن یا حذف گذینه های غیر ضروری ثبت نام وجود دارد

3

لینک به ارسال
  • 0

بله همونطور که گفتین این قابلیت بطور پیش فرض درون تنظیمات اپنکارت موجود هستش ، بنده حضور ذهن نداشتم .

Sent from my thl T11 using Tapatalk

1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.