خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزومندیم.

• 0
ali norozi

مشکل با اضافه کردن زبان فارسی به بسته نصبی

سلام دوستان

امیدوارم حالتون خوب باشه

من یک مشکل اعصاب خورد کن دارم .یک بسته نصبی که دارای قالب انگلیسی هست را نصب می کنم و سپس به صورت کامل زبان فارسی را اضافه می کنم

کنترل پنل بدون مشکل است .اما سایت که دارای آن قالب انگلیسی هست با قرار دادن بر روی زبان فارسی ناقص اجرا می شود و فکر می کنم ماژول ها اجرا نمی شوند

من خیلی برای حل این مشکل تلاش کردم و متوجه شدم که در فایل

catalog/language/persian/persian.php در خط $_['direction']             = 'rtl';

وقتی rtl را با ltr عوض می کنم سایت بدون مشکل بالا می آید اما به صورت چپ چین! لطفا کمک کنید

2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

از ورژن های فارسی سازی و بومی شده استفاده کنید .... تغییرات بومی سازی منتهی به راست چین کردن فالب نمیشود

باید بسته خود رو در اختیار مدیر یا کاربر توسعه دهنده قرار دهید تا تغییرات لازم را اعمال شود . از اقای قوچی کمک بخواهید.

@gh.m

1

لینک به ارسال
  • 0

این تاپیک ها رو مطالعه بفرمایید

1

لینک به ارسال
  • 0

فارسی ساز رو از کجا دانلود کرده اید ؟

به قسمت ادمین ، قالب خاصی اعمال شده یا همان قالب دیفالت هست؟

بهم ریختگی نشانگر عملکرد ناقص فارسی ساز است . از نسخه های فارسی سازی شده فروم استفاده کنید

2

لینک به ارسال
  • 0
در در 5/23/2016 در 12:53، Ali Noroozi گفته است :

لطفا کمک کنید

لطفا اطلاعات نمایه را تکمیل کنید تا راهنمایی های بیشتر صورت بگیرد .ضمن اینکه یه موضوع را دوبار ارسال نکنید

0

لینک به ارسال
  • 0

قسمت ادمین  بدون مشکل است اما قالب خود سایت به مشکل برخورده است

جناب مدیر بنده فعلا در محیط لوکال هاست هستم

لطفا کمک کنید

0

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Carla.Lander
      مشاهده فایل دریافت بسته نصبی PAV KRSTORE | هماهنگ با اپن کارت 2.2
      PAV KRSTORE یک تم reponsive از اپن کارت است که برای فروشگاه های  پوشاک ، فروشگاه های مد ، فروشگاهای بدلی جات و کیف و کفش میتوان استفاده کرد .
      PAV KRSTORE با فن آوری های وب جدید ساخته شده و کدهای آن به خوبی سازمان یافته و فشرده سازی شده که باعث کمک به بهبود عملکرد سایت و کار با ثبات تر میشود. این قالب از فناوری Drag and Drop   بهره میبرد
      فایل Image برای دریافت تصاویر دمو است

ویژگی ها :
      کاملا رایگان
      صفحه منحصر به فرد و کاربردی تخفیفات
      ماژول  اسلایدر کشویی پیشرفته
      سفارشی سازی آسان
      به طور کامل رسپانسیو است
      دارای مگا منو و موبایل منو
      منوی قابل انعطاف
      دارای اسلاید شو با قابلیت پشتیبانی از انیمیشن
      دارای بخش وبلاگ برای درج مطالب
      دارای کنترل پنل های قدرتمند برای تنظیم تم
      پشتبانی از قابلیت  Drag and Drop

ارسالی Carla.Lander ارسال شده ۱۶/۱۱/۰۲ دسته Opencard templates version 2.XX آدرس مرجع http://opencartcms.org پیش نمایش https://goo.gl/ikmcir سازگاری    Opencart 2.2                پشتیبانی زبان  راست به چپ / RTL
      چپ به راست / LTR    
    • توسط Carla.Lander
      PAV KRSTORE یک تم reponsive از اپن کارت است که برای فروشگاه های  پوشاک ، فروشگاه های مد ، فروشگاهای بدلی جات و کیف و کفش میتوان استفاده کرد .
      PAV KRSTORE با فن آوری های وب جدید ساخته شده و کدهای آن به خوبی سازمان یافته و فشرده سازی شده که باعث کمک به بهبود عملکرد سایت و کار با ثبات تر میشود. این قالب از فناوری Drag and Drop   بهره میبرد

ویژگی ها :
      کاملا رایگان
      صفحه منحصر به فرد و کاربردی تخفیفات
      ماژول  اسلایدر کشویی پیشرفته
      سفارشی سازی آسان
      به طور کامل رسپانسیو است
      منوی قابل انعطاف
      دارای کنترل پنل های قدرتمند برای تنظیم تم

• توسط Admin
      مشاهده فایل دریافت بسته نصبی PAV VIGOS | سازگار با اپن کارت
      PAV VIGOS  یک تم reponsive از اپن کارت است که برای فروشگاه های فشن و مد ، ساعت و یا جواهرات  میتوان استفاده کرد .
      PAV VIGOS  با فن آوری های وب جدید ساخته شده و کدهای آن به خوبی سازمان یافته و فشرده سازی شده که باعث کمک به بهبود عملکرد سایت و کار با ثبات تر میشود. این قالب از فناوری Drag and Drop   بهره میبرد

ویژگی ها :

دارای پنل کنترل قالب
      به طور کامل رسپانسیو است
      مناسب برای کامپیوتر های  رومیزی، لپ تاپ، تبلت، موبایل.

ارسالی Admin ارسال شده ۱۶/۱۰/۲۲ دسته Opencard templates version 2.XX Address reference Demo Compatibility  
    • توسط Admin
      PAV VIGOS  یک تم reponsive از اپن کارت است که برای فروشگاه های فشن و مد ، ساعت و یا جواهرات  میتوان استفاده کرد .
      PAV VIGOS  با فن آوری های وب جدید ساخته شده و کدهای آن به خوبی سازمان یافته و فشرده سازی شده که باعث کمک به بهبود عملکرد سایت و کار با ثبات تر میشود. این قالب از فناوری Drag and Drop   بهره میبرد

ویژگی ها :

دارای پنل کنترل قالب
      به طور کامل رسپانسیو است
      مناسب برای کامپیوتر های  رومیزی، لپ تاپ، تبلت، موبایل.

• توسط Sarah Cross
      بسته نصبی demco یکی از قالب های زیبا و دو زبانه اپن کارت است که زیبا ، رسپانسیو و رایگان است که مناسب برای مبلمان ، محیط داخلی و خارجی ، فروشگاههای الکترونیکی ، آژانس های طراحی داخلی و یا مبلمان و اثاثیه که فروش محصولات خود را در اینترنت دارند طراحی شده است. این تم OpenCart ویژگی های مدرنی دارد که میتوان به نکات زیر اشاره کرد. تمام عرض بودن تصویر، پیام خوش آمد گویی ، carousel برای محصولات ، بخش پست های اخیر  ، توصیف های مشتریان و وبلاگ را دارا میباشد
      Instagram Link
      Demco is an elegant, responsive & free OpenCart theme, especially designed for indoor and outdoor furniture e-stores, interior design agencies or furniture producers that want to start selling their products on the Internet. This modern OpenCart theme features a full-width image slider, a welcome message, products carousel as well as recent posts section and clients’ testimonials area.
    • توسط num2.
      سلام
      بر روی اپن کارت چطور میشه دو قالب رو همزمان نصب کرد؟بخاطر این می پرسم که در فایل مشابه دارن هر دو قالب و جایگزین هم میشن
    • توسط sam302
      درود
      یه قالبی خریدم lexus_extroi   مشکل در قسمت دسته بندی ها هست
      اونجایی ک نوشته
      تجهیزات شبکه
      و
      کالای  دیجیتال
      هر دو زیر دسته هاش یکی هست  هر کاری کردم نشد تغییرش داد
      بنظرتون مشکل چیه؟؟؟؟

• توسط alisad
      سلام
      دوستان من میخواستم از جوملا برای فروشگاه سازی استفاده کنم . اما به پیشنهاد یکی از دوستان از اپن کارت میخوام استفاده کنم . چند تا سوال داشتم. 1- از کدوم ویرایش استفاده کنم که افزونه هاش در دسترس باشه .
      2- استفاده از در گاه بانک ها ( پاسارگاد) راحته یا سخت ؟ 3-از هاست لینوکس استفاده بشه بهتره یا ویندوز ؟  4- تنوع قالب زیاده یا کمه؟
  • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر