خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزومندیم.

• 0
num2.

خرید و دانلود در کنار هم

من محصولی دارم که هم به صورت دی وی دی عرضه میشه و هم به صورت فروش لینک

1-چطوری میشه وقتی مشتری دی وی دی رو انتخاب کرد لینک دانلود نشون داده نشه و هزینه ارسال محاسبه بشه؟

2-و اگه لینک دانلود رو خرید هزینه ارسال صفر بشه؟

این رو میشه پیاده کرد یا نیاز به ماژول داره؟

Capture.PNG

ویرایش شده در توسط num2.
0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

سلام

واقعیتش من هنوز نتونستم تست کنم بعد از خرید پستی امکان دانلود هم فراهم میشه یا نه!!! نوشتم مورد انتظار .

ایده ای که داشتم تغییر مراحل پرداخت بود که با کمی کار کردن دیدم تغییرات مراحل پرداخت زیاد میشه و همچنین مشکل سازگاری تو قالب ها و ... داره ، تونستم تغییرات رو تو هسته اعمال کنم ،از لحاظ کد نویسی بمراتب کمتر از تغییرات پرداخت و اصولی تر.

دسترسی به ماژول خلاصه کردن مراحل پرداخت محصولات دانلودی ندارم ولی احتمال 75 % سازگاری داره چون همونطور که گفتم مراحل پرداخت دستکاری نمیشن

اگر اصرار دارید حتما بدونید که سازگاری داره یا نه ، ماژول رو بفرستین تا چک کنم

1

لینک به ارسال
  • 1

کاربر گرامی شما می توانید از دو ماژول زیر استفاده کنید (البته ماژولها به صورت تجاری هستند)

مخفی کننده

ماژول خرید سریع

Buy now with 1-click    Smart Purchase Now    

Customize Opencart 

و ماژول دانلود سریع

Downloads Expire Date - OC 2.X / V1.5.X

البته استفاده همزمان از دو ماژول باید تغییرات رو طوری در ساختارهاش لحاظ کنید که هر دو قابل نمایش باشند

2

لینک به ارسال
  • 0

کسی راه حلی نداره؟

0

لینک به ارسال
  • 0

درست کردن هر دو گزینه به صورت پیش فرض امکان پذیر نیست و شما باید از پلاگین هایی استفاده کنید که عموما به دلیل قیمت بالا چندان استقبال نمیشه

0

لینک به ارسال
  • 0

نوشتن ماژولش چقدر زمان می بره؟وهزینه اش حدودا چقدری میشه؟

ویرایش شده در توسط num2.
0

لینک به ارسال
  • 0

شما میتونید دسته بندیتونو به دو بخش دانلود و خرید cd/dvd تقسیم کنید . و همونطور که خودتون گفتین از یک کالا دو نوع (دانلودی و دریافت لوح فشرده) وارد کنید.ب

باید با یک برنامه نویس مشاوره کنید.با مدیر سایت تماس بگیرید راهنماییتون کنند

Sent from my thl T11 using Tapatalk

1

لینک به ارسال
  • 0

شما می تونید در یک محصول هم خرید دی وی دی  بزارید هم دانلود! در حالت پیش فرض بدون ماژول از این بعد فک کنید ک مشتری وقتی خرید دی وی دی داشت چون هزینه دی وی دی رو داده همزمان لینک دانلود رو هم دریافت بکنه یا نکنه فرقی واسه فروشنده نخواهد داشت چون هدف دریافت هزینه دی وی دی بود ک فروشنده میگیره.این روش اگه ایراد داشت دوستان بفرمایند

در حالت دوم هم اگه مشتری لینک دانلود رو خرید عملا ارسال دی وی دی نیاز نیست فقط بحث اینکه خلاصه سازی فرم ثبت اطلاعات شخصی پیش میاد ک اونم نیاز ب بررسی داره .در مورد خلاصه سازی تو این حالت دوستان نظر بدن ک آدرس پستی ونحوه ارسال چطور حذف بشه

0

لینک به ارسال
  • 0

بنده یه تستی روی اپن کارت2.2 انجام دادم و تونستم موردی که میخواهید رو پیاده سازی کنم (تست نشده)

استراتژی پیاده شده:

جنس دانلودی دارای x تومان هزینه و برای دریافت دی وی دی ان z تومان مابه تفاوت رایت به ان افزوده میشود (وزن نیز به کالا اضافه میشود) و بعد بر اساس وزن در مرحله اخر هزینه پستی محاسبه و به فاکتور اضافه میشود.

شرایط مورد انتظار :

• بعد خرید دی وی دی یا دانلود ، لینک دانلود در دسترس خواهد بود
  • به هنگام خرید دی وی دی ، هزینه ارسال به روش های موجودمحاسبه و به فاکتور اضافه میشود
  • بعد از خرید دانلود و خاتمه پرداخت ، امکان دریافت مابه تفاوت ارسال و ارسال دی وی دی مهیا نیست

دانلود ماژول فروش محصولات دانلودی همراه با امکان ارسال فایل

2

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 23 ساعت قبل، saeed1000 گفته است :

شرایط مورد انتظار :

• بعد خرید دی وی دی یا دانلود ، لینک دانلود در دسترس خواهد بود
  • به هنگام خرید دی وی دی ، هزینه ارسال به روش های موجودمحاسبه و به فاکتور اضافه میشود

سلام سعیدجان

این قضیه رو من تو ارسال قبلی بهش رسیده بودم ک شما به یه نحو دیگه بیان کردی ک در هرصورت لینک دانلود بعد خرید هردونوع(دی وی دی یا لینک) اضافه میشه ولی مسئله اصلی اینه که تو خرید لینک بشه چک اوت رو خلاصه کرد اینجا باقی میمونه.ماژولی بود ک فقط واسه فروشگاهای دانلودی چک اوت خلاصه میداد .اون ماژول تو این مورد جواب میده یا ن؟

ویرایش شده در توسط savosh
0

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

من این قضیه رو تست کردم بدون ماژول :

1- وقتی حالت دی وی دی انتخاب میشه اگه تو روش پرداختی مورد نظر وضعیت سفارش روی "معلق" باشه لینک دانلود نشون داده نمی شه ولی بعد از این که تغییر وضعیت سفارش به "کامل شده" لینک قابل مشاهده می باشد.در این روش تسویه حساب 5مرحله ای هست(مشکلش اینه ک  تو حالت خرید دی وی دی ، بعد تغییر وضعیت سفارش لینک هم نشون داده میشه)

2- وقتی حالت دانلود انتخاب مییشه  اگه تو روش پرداختی مورد نظر وضعیت سفارش روی "کامل شده" باشه لینک دانلود نشون داده می شه.در این روش تسویه حساب 3مرحله ای هست(مشکلش اینه ک  تو حالت خرید لینک ، تو تسویه حساب از مشتری آدرس،کشور،استان،شهر،کدپستی میخواد)

ویرایش شده در توسط savosh
1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط iran_blizzard
      با سلام و خسته نباشید و ضمن تشکر فراوان از زحمت ها
      از استادان و بزرگواران یک راهنمایی میخواستم ، بنده از سایت افزونه VQmod_IoenCart-v2.3.0.2 
      (دانلود کردم و طبق اموزشی که قرار داده بودید روی سایت به اون عمل کردم (اموزش تصویریولی بعد از نصب به قسمت بروزرسانی رفتم و وقتی رو دکمه بروزرسانی کلیک کردم دیگه قسمت تغییرات و اصلاحات و نصب افزونه ها باز نمیشه و این ارور رو میده
      Notice: Error: Could not load template /home/iranbliz/public_html/admin/view/template/extension/installer! in /home/iranbliz/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_modification_system_engine_loader.php on line 45 این قسمتی هست که باید فایل رو نصب میکردم و فایل نصب شد  ممنون میشه اگر مقدور هست راهنمایی بفرمایید

سپاسگزارم
    • توسط gh.m
      با عرض سلام خدمت تمامی کاربران گرامی سایت اپن کارت پارسی در این تاپیک مشکلات کاربران و تغییراتی که در نسخه 2.3.0.2 داده می شود به اطلاع شما خواهد رسید....لطفا مشکلات خودتون رو در این تاپیک مطرح نمایید. با تشکر

• توسط num2.
      سلام
      هزینه راه اندازی یک فروشگاه اپن کارتی برای یک مشتری چقدر هست(ورژن 2 به بعد)؟
      باید چه مواردی رو به مشتری اعلام ومورد ملاک قرار داد؟
      اگه کلا کارر و انجام بدی اعم از خرید دامنه وهاست و نصب اپن کارت و تحویل با یک قالب غیر دیفالت چقدر باید اعلام کرد؟
      درج محصولات برعهده مشتری هست یا فرد سفارش گیرنده؟
    • توسط nikmsg
      با سلام و احترام
      اساتید محترم لطفأ راهنمایی کنید..
      از اپن کارت میخوام برای سیستم دانلودی استفاده کنم اما یک هاست دانلود هم تهیه کردم که میخوام اطلاعات دانلود در اونجا قرار بگیره و خود نرم افزار در هاست دیگری، اما وقتی که قصد آپلود در بخش دانلود از ادمین رو دارم فایل رو به پوشه مشخصی در هاست خود نرم افزار ارسال میکنه و نمیشه آدرس خارجی براش تعریف کرد، چطور میتونم فایل رو در جای دیگه ای غیر از هاست خود نرم افزار قرار بدم و بعد در اپن کارت مسیرش مشخص بشود.
      لطفأ راهنمایی کنید، ممنون.
    • توسط Nashkoo
      با سلام
      جدیدا در صفحه سبد خرید وقتی  دکمه حذف رو میزنی اقدامی صورت نمیگیره و وقتی تعداد محصول رو افزایش میدی و گزینه  بروزرسانی رو میزنی بروزرسانی صورت نمی گیره به حال ابتدایی بر میگرده (تعداد1 و هدم حذف محصول)
      از چی می تونه باشه؟
    • توسط masterkala
      با سلام و خسته نباشید
      من میخوام که کسی نتونه تصاویر محصولات و هر تصویری از هر کجای سایت دانلود کنه یعنی کلا رو تصویر نتونه کلیک راست کنه که (save page as)بیاد  و پهنا باند رو مصرف کنه و یا اینکه جای دیگه استفاده کنه
      و اینکه حتی اگه امکانش هست کسی نتونه متن هارو هم کپی کنه!(ترجیحا حالا تصاویر دانلود نشه،متن به مهمی تصاویر نیست)
      فکر میکنم یه سری کد باید داخل فایل robots.txt اضافه بشه
      در کل ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر:)
  • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر