خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
alisad

انتخاب ویراش اپن کارت

سلام

دوستان من میخواستم از جوملا برای فروشگاه سازی استفاده کنم . اما به پیشنهاد یکی از دوستان از اپن کارت میخوام استفاده کنم . چند تا سوال داشتم. 1- از کدوم ویرایش استفاده کنم که افزونه هاش در دسترس باشه .

2- استفاده از در گاه بانک ها ( پاسارگاد) راحته یا سخت ؟ 3-از هاست لینوکس استفاده بشه بهتره یا ویندوز ؟  4- تنوع قالب زیاده یا کمه؟

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

درود

در ضمینه انتخاب ورژن یک مسئله مهم هست اون هم این است که در ورژن 2.2 که اخرین ورژن میباشد خیلی از دستورات و کتابخانه ها و حتی فایل های زبان تغییر کرده در مورد بحث تنوع قالب و پلاگین چون نگارش 2.2 به تازگی منتشر شده خیلی تعداد محود هست ولی مرتب به آن اضافه میشود

در مورد هاست هم باید از هاست لینوکس استفاده کنید

0

لینک به ارسال
  • 0

ببخشید من هاستم پنلش Plesk  اموزش نصب روی این پنل رو از کجا میشه پیدا کرد

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری