خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
masterkala

افزایش تعداد نمایش محصولات

با سلام و خسته نباشید

من میخواستم که تعداد نمایش محصولات در یک سطر از 3 تا بیشتر بزارم!
ولی من 4 تا که میزارم یعنی بیشتر از 3 تا 2 سطره میشه هر چقدر هم که سایزشون رو از داخل مدیریت ماژول تغییر دادم فایده نداشت سایز تصویر محصول تغییر میکنه و 2 سطره نمایش میده که نمیخوام اونجوری باشه میخوام 4-5 تا کنار هم نمایش داده بشن!

ممنون میشم راهنمایی کنید اساتید

photo_2016-04-06_16-45-18.jpg

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

اوصولا این کار توسط ماژول های داخل قالبتون امکان پذیر هست.از کدوم قالب و ماژول استفاده میکنید؟

برای نمونه در ماژول های Pav Vertical Category Tabs و Pav Product Tabs از قسمت های قابل مشاهده در عکس های میشه تعداد رو تغییر داد.

1.PNG

2.PNG

2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط farshadOC
      با سلام و خسته نباشید
       من قصد دارم در قسمت منوی بالایی سایت( محل دسته بندی بالا) قسمتی را ایجاد کنم که نمیخوام محصولاتم رو در اون قرار بدم و قسمتی ایجاد کنم که مثلا فایل ها یPDF یا مقالات  اموزشی قرار بدم.
      خودم فکر می کنم از طریق ماژول HTML باشه ولی نمیدونم به چه صورت باید این کارو باید انجام بدم
      *حتما هم نیاز دارم که در منو بالا سایت این کار انجام بشه.
      ممنون میشم که راهنماییم کنید و امیدوارم که منظورم رو به خوبی رسونده باشم.
      ادرس فروشگاهم با ورژن اپن کارت 2.0.3.1: جام جم الکترونیک

• توسط farshadOC
      سلام
      قصد دارم که تصاویر محصولاتم را وارد سایتم بکنم ، و از اونجایی که برای تعداد زیادی محصول فقط یک تصویر استفاده می کنم، ایا راه و روشی هست که تصاویر را با سرعت بیشتر یا به صورت آنی برای یک "دسته بندی" قرار بدم تا نیاز نباشه هر دفه مسیر ویرایش>تصاویر>آپلود>ثبت را بزنم.
      با تشکر

• توسط ergpc
      سلام
      من با این خطا روبه رو می شوم باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خطای وب سرویس (418 :: اشکال در تعریف اطلاعات مشتری)  

• توسط num2.
      سلام
      تو قالب دیفالت وقتی یه ماژولی رو به ستون چپ صفحه محصول اعمال می کنی قسمت تعداد و اضافه به سبد خرید باعث میشه قسمت توضیحات و نظرات کوچیک بشه انگار 3 ستونه میشه صفحه
      اینو چطور حل کنیم که توضیحات با اندازه اصلی زیر اضافه به سبدخرید بیاد؟

• توسط shahriar
      سلام و احترام.
      دوستان نسخه 2.0.1 اپن کارت رو از همین وب سایت ارزشمند دانلود کردم.نصب کردم.
      اما اینو بگم که سایت رو در یک پوشه دیگه روی سایت نصب کردم.همه کاراشو کردم.ماژول پرداخت بانک ملت نسخه 2 رو هم از همین وب دانلود کردم و نصب و تنظیم کردم
      اما حالا در هنگام تکمیل سفارش وقتی تایید سفارش رو میزنم مینویسه لطفا صبر کنید. و دیگه هم به درگاه نمیره
      این در صوریته که همین ماژول رو در نسخه 2 نصب کردم قشنگ کار میکرد پرداختم میکرد.
      شک دارم:من سایت رو رو پوشه نصب کردم بعدش انتقال دادم به روت اصلی.کانفیگشم درست کردم.ایا میتونه مشکل این باشه؟
    • توسط ergpc
      دوستان من الان در این ماژول به مشکلی برخورده ام که به طور مثال من الن کالایی با قیمت 10000تومان در سایت دارم ولی برای پرداخت آن به بانک من مبلغ رو 10000ريال می بینم یعنی تبدیل نمیشه مبلغ
      در صورتی که تنظیمات اپن کارت هم درست است
      لطفا" راهنمایی کنید"
      سپاس
    • توسط aligoli
      ایجاد و تکمیل یک محصول در اپن کارت
      http://www.aparat.com/v/E2cb3
    • توسط zaker85
      سلام خسته نباشید . من اپن کارت رو تازه نصب کردم افزودن مطلب رو میزنم همه فیلد ها رو هم پر میکنم و ذخیره رو میزنم این مینویسه :
      هشدار: لطفا برای رفع خطاهای رخ داده فرم را با دقت پر نمایید!
      لطفا یکی کمکم کنه چیکار کنم . نسخه اپن کارت هم 2.0.3.1 هست .
    • توسط saghi
      سلام نیاز به یک ماژول دارم که بتونم در بخش ویرایش محصول یک فیلد اضافه کنم و مثلا بتونم آدرس یک سایت رو وارد کنم و کاربران سایت در بخش نمایش محصول با عنوان آموزش های مربوط به این محصول لینک رو ببینن
      کسی ماژولی سراغ داره؟ یا روش ساده ای؟
    • توسط beautikala
      سلام ی سوال داشتم ... دارم ماژول های سایتمو فارسی میکنم اما بعضی از ماژول ها بعد از فارسی شدن داخل خود مدریت ماژول ها به جای حروف فارسی علامت ؟ نشون میشه .
      چطور باید درستش کنم . ممنون میشم کسی بتونه راهنماییم کنه ...

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر