خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
fido

افزودن زبان فارسی در اپن کارت انگلیسی

سلام دوستان

من میخوام از quick start یه تم که خریداری کردم استفاده کنم اما وقتی زبان فارسی را اضافه میکنم اون رو نمیشناسه و اصلا rtl نمیشه باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید..

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

باید قالب بررسی بشه

به پوشه قالب بروید و استایل شیت ها بررسی کنید

اسامی استایل شیت ها باید بصورت زیر باشد

stylesheet.css

stylesheet-rtl.css

اگر بدین صورت نباشند پیشنهاد میدهم روش زیر را امتحان کنید

۱- اسم پوشه common در مسیر زیر را به common2 تغییر بدهید

catalog/controller/

۲- اپن کارت انگلیسی را از سایت اصلی اپن کارت دانلود کنید (دقیقا ورژن نصب شده)

۳ -پوشه common را از ورژن انگلیسی استخراج کرده و در سایت خود (همان مسیر) جاکذاری کنید

** در صورتی که مشکل حل نشد بسادگی میتوانید تغییرات اعمال شده را حذف کنید.

Sent from my thl T11 using Tapatalk

1

لینک به ارسال
  • 0

برای هماهنگی با زیان فارسی ،  قالب سایت باید قابلیت راست چین بودن را دارا باشد ( بیشتر قالب های تجاری انگلیسی  ، این قابلیت رو ندارند ) در صورتی که تم را خریداری کرده اید با پشتیبانی قالب تماس بگیرید تا این کار را برایتان انجام بدهند ( ممکن است مشمول پرداخت هزینه باشد ) در غیر این صورت برای راست چین کردن حرفه ای قالب خود باید با  مسئولان فنی فروم یا یک طراح قالب تماس بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهند یا بصورت مقدماتی میتوانید در اینترنت بدنبال اموزشهای مربوطه باشید و خودتان بصورت اماتوری انجام دهید.

1

لینک به ارسال
  • 0
در در 20/02/2016 در 18:43، saeed1000 گفته است :

در صورتی که تم را خریداری کرده اید با پشتیبانی قالب تماس بگیرید تا این کار را برایتان انجام بدهند ( ممکن است مشمول پرداخت هزینه باشد ) در غیر این صورت برای راست چین کردن حرفه ای قالب خود باید با  مسئولان فنی فروم یا یک طراح قالب تماس بگیرید

قالب حالت rtl را دارا می باشد و حتی زبان عربی را ساپورت می کند اما با تغییر زبان بر روی فارسی تغییر قالب بر رو rtl انجام نمی شود. لطفا راهنمایی کنید. 

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeed1000
      مشاهده فایل ماژول Excel_ExportImport_Tools
      با این افزونه قادر خواهید بود از دیتابیس اپن کارت به فرمت اِکسل پشتیبان  بگیرید یا پشتبان خود را بازیابی کنید.
      بعد از نیاز دارید تا از قسمت کاربران --> گروه های کاربری ---> (گروه کاربری مورد نظر )   نسبت به اجازه دسترسی کاربر با تیک زدن فیلد های مربوطه اقدام کنید.
      بهترین روش برای استفاده از این افزونه این است که ابتدا از اطلاعات کنونی سایت بفرمت اکسل پشتیبان بگیرید و بعد در فایل بدست امده در صورت نیاز تغییرات لازم رو اعمال کنید یا موارد مورید نیاز را اضافه کنید
      -- این افزونه بر پایه ویکومد می باشد ( توجه کنید که ورژن مرجع بر پایه OCmod است لذا از نصب اپدیت خودداری کنید یا در صورت لزوم ابتدا افزونه مربوط را از قسمت مدیریت ویکیومد حذف کنید )
      -- هیچ یک از فایل های اپن کارت جایگزین نمیشوند( لذا برای حذف افزونه تنها کافی است از قسمت مدیریت ویکیومد نسبت به غیر فعال سازی  افزونه اقدام کنید).
      -- چون ترجمه های متفاوتی میتوان برای پیام ها در نظر گرفت لذا پیام های خطا جهت پیشگیری از سردرگمی کاربر همچنان بزبان انگلیسی نمایش داده خواهند شد.

ارسالی saeed1000 ارسال شده ۱۶/۰۲/۱۴ دسته Add-On Applications آدرس مرجع http://is.gd/XT9eap پیش نمایش http://opencartcms.org سازگاری 2.0.3.1  
    • توسط saeed1000
      با این افزونه قادر خواهید بود از دیتابیس اپن کارت به فرمت اِکسل پشتیبان  بگیرید یا پشتبان خود را بازیابی کنید.
      بعد از نیاز دارید تا از قسمت کاربران --> گروه های کاربری ---> (گروه کاربری مورد نظر )   نسبت به اجازه دسترسی کاربر با تیک زدن فیلد های مربوطه اقدام کنید.
      بهترین روش برای استفاده از این افزونه این است که ابتدا از اطلاعات کنونی سایت بفرمت اکسل پشتیبان بگیرید و بعد در فایل بدست امده در صورت نیاز تغییرات لازم رو اعمال کنید یا موارد مورید نیاز را اضافه کنید
      -- این افزونه بر پایه ویکومد می باشد ( توجه کنید که ورژن مرجع بر پایه OCmod است لذا از نصب اپدیت خودداری کنید یا در صورت لزوم ابتدا افزونه مربوط را از قسمت مدیریت ویکیومد حذف کنید )
      -- هیچ یک از فایل های اپن کارت جایگزین نمیشوند( لذا برای حذف افزونه تنها کافی است از قسمت مدیریت ویکیومد نسبت به غیر فعال سازی  افزونه اقدام کنید).
      -- چون ترجمه های متفاوتی میتوان برای پیام ها در نظر گرفت لذا پیام های خطا جهت پیشگیری از سردرگمی کاربر همچنان بزبان انگلیسی نمایش داده خواهند شد.

• توسط shahriar
      سلام و احترام
      بنده یه بسته نصبی اپن کارت رو دانلود کردم.قالبی که همیشه دنبالش بودم رو در این بسته نصبی پیدا کردم.
      منتها وقتی قالب خالی ورزن2.2 رو نصب کردم رو اپن کارت 2.2 ام.کل صفحه رفت و یه ارور داد lang/comon.footer.tpl online 8
      من بیخیال قالبش شدم.و اومدم بسته نصبی نسخه 2.2 رو نصب کردم
      این بسته هیچ گونه عیبی نداره
      و من فقط میخوام اون رو فارسی و شمسی کنم.
      چیکار کنم؟
    • توسط beautikala
      سلام ی سوال داشتم ... دارم ماژول های سایتمو فارسی میکنم اما بعضی از ماژول ها بعد از فارسی شدن داخل خود مدریت ماژول ها به جای حروف فارسی علامت ؟ نشون میشه .
      چطور باید درستش کنم . ممنون میشم کسی بتونه راهنماییم کنه ...

• توسط mfaghedi
      سلام و عرض ادب
      من یه مشکل با لود شدن آیکن هام دارم. آدرس وب سایتم: jeyyasha.com
      لطفا راهنمایی کنید

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر