خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

saeed1000

ماژول Excel_ExportImport_Tools

تذکر :

در صورتی که میخواهید از طریق این افزونه لیست محصولات را وارد کنید باید توجه کنید که مقادر کلیه خانه ها باید ثابت باشند

یعنی با محاسبه ریاضی یا ... بدست نیامده باشند

a7cfd33.jpg

ویرایش شده در توسط saeed1000
4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط fido
      سلام دوستان
      من میخوام از quick start یه تم که خریداری کردم استفاده کنم اما وقتی زبان فارسی را اضافه میکنم اون رو نمیشناسه و اصلا rtl نمیشه باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید..

• توسط saeed1000
      با این افزونه قادر خواهید بود از دیتابیس اپن کارت به فرمت اِکسل پشتیبان  بگیرید یا پشتبان خود را بازیابی کنید.
      بعد از نیاز دارید تا از قسمت کاربران --> گروه های کاربری ---> (گروه کاربری مورد نظر )   نسبت به اجازه دسترسی کاربر با تیک زدن فیلد های مربوطه اقدام کنید.
      بهترین روش برای استفاده از این افزونه این است که ابتدا از اطلاعات کنونی سایت بفرمت اکسل پشتیبان بگیرید و بعد در فایل بدست امده در صورت نیاز تغییرات لازم رو اعمال کنید یا موارد مورید نیاز را اضافه کنید
      -- این افزونه بر پایه ویکومد می باشد ( توجه کنید که ورژن مرجع بر پایه OCmod است لذا از نصب اپدیت خودداری کنید یا در صورت لزوم ابتدا افزونه مربوط را از قسمت مدیریت ویکیومد حذف کنید )
      -- هیچ یک از فایل های اپن کارت جایگزین نمیشوند( لذا برای حذف افزونه تنها کافی است از قسمت مدیریت ویکیومد نسبت به غیر فعال سازی  افزونه اقدام کنید).
      -- چون ترجمه های متفاوتی میتوان برای پیام ها در نظر گرفت لذا پیام های خطا جهت پیشگیری از سردرگمی کاربر همچنان بزبان انگلیسی نمایش داده خواهند شد.

• توسط aida.amini
      سلام
      من ماژول ورود و خروج اکسل رو نصب کردم. ورژن اپن کارتمم 1564 هستش
      نمیتونم با این ماژول کار کنم. وقتی یه فایل اکسل ایمپورت میکنم میگه
      (فایل اکسل آپلود شده با فرمت مناسب نیست یا از فرمت استاندارد پیروی نمی کند!)، اکسپورت هم میخوام بکنم اررور میده.
      چه جوری مشکلش رو برطرف کنم؟
  • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر