خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزومندیم.

• 0
jimy20

عدم نمایش کپچا در صفحه ادمین

سلام من نسخه 1.5.5.1  نسخه طلایر رو نصب کردم. ولی در قسمت ادمین تصویر کپچا نمایش داده نمیشه تا من بتونم وارد مدیریت بشم

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوست عزیز

بدلیل فعال بودن seo می باشد

وارد بخش تنظیمات فروشگاه باید شوید و سئو رو از اونجا خاموش کنید. ضمن اینکه زمان وارد کردن کلمات کلیدی برای دسته ها از حروف فارسی استفاده نکنید

من تازه تصب کردم و هنوز وارد بخش مدیریت نشدم. در ضمن من روی لوکال فعلا دارم کار می کنم.  این پلاگین اسمش چیه و به هر اسمی تغییر بدم اشکال نداره؟  مننون از راهنمایی هاتون

سلام

در تکمیل صحبت دوستانم

اگر در لوکال کار میکنید از قسمت تنظیمات ، seo را حتما غیر فعال کنید

در غیر این صورت برای عملکرد صحیح اپن کارت در حالت سئو فعال ،  تغییرات زیر را در فایل .htaccess انجام دهید.

در ادامه برای بدون مشکل کار کردن و لود فروشگاه لازم است تا قبل از هر چیز بعد از نصب فروشگاه یکی از فایل های config.php را باز کرده و در آن چک کنید که آدرس فروشگاه شما با www ثبت شده است یا بدون www پس از دیدن این فایل باید سئو فروشگاه را فعال کنید اول باید فایل .htaccess.txt را به .htaccess تغییر نام دهید یعنی پسوند .txt را بردارید سپس ذخیره کرده حال فایل .htaccess را ویرایش کرده و خط RewriteEngine On را پیدا کنید.

در صورتی که فروشگاه شما با www در فایل config.php ثبت شده است دستور زیر را بعد از خط ذکر شده وارد نمایید.

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.
RewriteRule ^(.*)$ http://www.%{HTTP_HOST}/$1 [R=301,L]

در صورتی که فروشگاه شما بدون www در فایل config.php ثبت شده است دستور زیر را بعد از خط ذکر شده وارد نمایید و در هر دو خط دستور به جای shop.opencart.ir آدرس فروشگاه خود را وارد نمایید.

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.shop.opencart.ir$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://shop.opencart.ir/$1 [R=301,L]

حال بایستی از داخل پنل مدیریت نیز از قسمت سیستم -> تنظیمات بر روی ویرایش کلیک کرده و در صفحه باز شده در تب سرور "استفاده از آدرس های سئو (SEO)" را بر روی بله قرار دهید تا سئوی سایت فعال شود. لازم به ذکر است این عمل برای لود بدون مشکل فونت های سایت و آیکون های سایت بوده و مشکل سبد خرید را هم حل خواهد کرد ضمن اینکه برای سئو همواره بهتر است دامنه بر روی یک حالت قفل شود که با این عمل نیز دامنه شما بر روی یک حالت قفل خواهد شد.

opencart

برای غیر فعال کردن افزونه های ویکیومد کافی است پسوند فایل مربوطه ( در مسیر  /vqmod/xml/  را از xml به  نام دیگری مثلا txt تغییر دهید.

ویرایش شده در توسط saeed1000
3

لینک به ارسال
  • 0

درود

وارد هاست خود شده و بخش vqmod رو باز کنید پلاگین کپچا را پیدا و نامشو عوض کنید تا بتوانید وارد فروشگاه بشوید

احتمالا افزونه ای نصب کردید که باعث خطا شده

0

لینک به ارسال
  • 0

من تازه تصب کردم و هنوز وارد بخش مدیریت نشدم. در ضمن من روی لوکال فعلا دارم کار می کنم.  این پلاگین اسمش چیه و به هر اسمی تغییر بدم اشکال نداره؟  مننون از راهنمایی هاتون

0

لینک به ارسال
  • 0

پیش از دست به هر اقدام اخرین نگارش vqmod را از فروم قبلی دریافت کرده و دوباره نصب کنید بعد از نصب ادرس را در مرورگر به صورت yoursite.ir/vqmod/install زده تا دوباره نصب شود 

دقیقا حضور ذهن ندارم ولی از بخش یاد شده اسکرین شات بفرستید تا جواب بدم

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام ممنون مشکل حل شد. مشکل دیگری که دارام این هست که در قسمت دسته بندی با تغییر دسته ها در قسمت مدیریت این تغییرات در صفحه اصلی اعمال شده است. ولی روش کلیک که می کنمه پیغام میده صفحه پیدا نشد. به عنوان مثال در صفحه یم دسته رو تغیر دادم . و توی مدیریت دسته ها مشخص هستش تغییر کرده. ولی توی صفحه اصلی میام و روی دسته کلید میکنم صفحه به شکل پیوست میاد

Untitled.jpg

قسمتی که کادر کشیدم ببینید. زده آهن الات که خودم تغییر دادم ولی رومیزی هم که مربوط به قبل از ویرایش هستش نیز هنوز هست. چطور باید درستش کنم

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام دوست عزیز

بدلیل فعال بودن seo می باشد

وارد بخش تنظیمات فروشگاه باید شوید و سئو رو از اونجا خاموش کنید. ضمن اینکه زمان وارد کردن کلمات کلیدی برای دسته ها از حروف فارسی استفاده نکنید

2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری