خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
Nashkoo

مشکل کش ویکیومد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

در قسمت ادمین فروشگاه وقتی محصولی رو میخام سیو کنم پیام خطلای زیر میاد و نمی زاره محصول درج بشه.چطور درستش کنم؟

Fatal error: Call to undefined function url_slug() in /home3/ostaddvd/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_admin_controller_catalog_product.php on line 25

همچنین روی تنظیمات می رم و وارد ویرایش شدنی پیام زیر رو میده

Fatal error: Can't use method return value in write context in /home3/ostaddvd/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_admin_controller_setting_setting.php on line 725

ویرایش شده در توسط savosh
0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

از طریق مدیریت ویکیومد -- گزارش خطاها بررسی کنید

باحتمال زیاد مربوط به ویکیومد نیست -- مربوط به یکی از ماژول های ویکیومد هستش

0

لینک به ارسال
  • 0

مربوط به vq2-system_storage_modification_admin_controller_setting_setting.php هست و جایگزین هم کردم ولی باز مشکل وجود داره.

وقتی کش ویکیومد رو خالی می کنم یا یه افزونه دیگه اضافه میکنم کلا ویکیومد نمی تونه پوشه کش رو دوباره بسازه و خطلای زیرو میده

Capture.thumb.PNG.b65a6e43a4bcfc216f0353

محتویات لاگ خطاها هم تو فایل تکس کپی کردم یه نگا بندازید

New Text Document.txt

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری